Kintratuin Zondag 9 april naar Intratuin Heiloo Ga mee met aardewandeling Ondertekening overeenkomst Rijksweg ■md'hn CORSO Kindertentoonstelling: Bat, de vleermuis' regio 21 BIOSCOOP Programma 6 april t/m 12 april 2006 "Walk the line" "Merchant of Venice "Brokeback Mountain" "March of the penguins" "Ice age 2" (NL) "Nanny Mc Phee" (NL) U bent van harte welkom van 10.00 tot 17.00 uur www.corsobioscoop.nl Mantelzorgcafé Castricum Definitieve datum Bloemendagen bekend CASTRICUM - Aanstaande don derdag zetten wethouder Piet Voulon, namens de gemeente en Proper-Stok Groep B.V. een ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 14.00 19.00 uur zondag 13.30 16.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur handtekening onder een over eenkomst om te komen tot plan ontwikkeling van de locatie rijksweg 59 - 63. De gemeente en Proper-Stok zijn voornemens deze locatie in Limmen te herontwikkelen. Het voormalige bedrijventerrein zal getransformeerd worden naar een hoogwaardig woongebied met minimaal 64 gedif ferentieerde woningen, verdeeld in verschillende prijsklassen met bijbe horende parkeervoorzieningen op de openbare ruimte. Architect Theo van Stralen van het buro Akropolis architecten is* de betrokken archi tect. Partyen streven er naar uiterlijk 1 januari 2007 met de verkoop van het te ontwikkelen plan aan te van gen. De start bouw vindt vervolgens plaats zodra minimaal 70% van de te verkopen woningen zyn verkocht en een onherroepelijke bouwvergun ning is verkregen. Het is gewenst dat het samenwerkingsproces tussen partijen in een overeenkomst wordt vastgelegd. ADVERTENTIE Dorpsstraat 70 Castricum «Tel. 0251 - 65 22 91 HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727 vrijdag koopavond. De boswachter helpt een handje en laat je op een ongebruikelijke manier naar de natuur kyken en ervan genieten. De wandeling is speels en je hebt er een gezonde dosis fantasie voor nodig. Aanmelden van te voren is ver- plicht.Mysterieuze Materialen die je beter leren kijken, horen, ruiken Loer met je 'Hemelogen' de lucht af of snuffel met een geheime 'Geurvanger' aan alles waarvan je niet eens wist dat het een geur had! Luister naar het Luchtige Bosconcert en laat 'Winddansers' deinen en wervelen op een lucht stroompje. De materialen worden door de natuur en de boswachter geleverd. Zelf hoef je alleen maar stevige schoenen en voldoende warme kleding aan te trekken. De Vroege VooijaarsAardewandeling duurt ongeveer anderhalf uur. Omdat er maar een beperkt aantal mensen mee kan en de boswachter moet zorgen voor bijvoorbeeld vol doende 'Geurvangers' en 'Hemelogen' is van te voren aan melden verplicht. Dat doe je via www.pwn.nl/activiteiten of je belt tel. 0800-7966288 (administratie kosten). Wie het eerst komt, het eerst maalt. De activiteit start om 11.00 uur bij bezoekerscentrum De Hoep en duurt ongeveer anderhalf uur. Iedereen is welkom. De deelna me is 1,50 voor kinderen tot 12 jaar en 3,50 vanaf 12 jaar. CASTRICUM - De maandelijkse bijeenkomst van het mantel- zorgcafe Castricum vindt plaats op woensdag 5 april in het Rode Kruisgebouw. Mede door de grote belangstelling van vorig jaar is Helga Sweeris wederom uitgenodigd om de beginselen van Tai Chi uit te leggen en in de praktijk te brengen. Helga Sweeris is docente in deze leer. Aanvang 19.30 uur. Iedere eer ste woensdag van de maand organiseren de vrijwilligers van het Steunpunt Mantelzorg IJmond en het Rode Kruis deze avond voor de mantelzorgers in het Rode Kruisgebouw aan de van Speykkade 61 te Castricum. Als uw partner, ouder of kind langdurig ziek blyft gaat uw leven veranderen. Het is prettig met lotgenoten en deskundigen ervaringen uit te wisselen. Er is altijd een consulent van het Steunpunt Mantelzorg IJmond aanwezig. De bijeenkomsten van het café zijn bedoeld voor deze regio, dus ook voor men sen uit Limmen, Akersloot, Uitgeest, et cetera. Er zijn geen kosten aan deze bijeenkomsten verbonden. Wie deze avond wil bijwonen en daarvoor hulp nodig heeft voor een thuisbly- ver, kan bellen naar het Steunpunt Mantelzorg IJmond, tel. 0251-287733. LIMMEN - Afgelopen weekend is de definitieve datum van de BloemendagenLimmen vastgesteld. De Bloemendagen zullen gehouden worden van zaterdag 13 mei tot en met donderdag 18 mei. Afgelopen week hebben twee stichtingsleden meer dan twintig kwekers bezocht en overal kregen ze het advies om de Bloemendagen uit te stellen. Na rijp beraad is er besloten om het twee weken uit te stellen. Heeft u nog vragen dan kunt u e-mai- len naar:info@bloemendagenlimmen.nl of de internetsite bezoe ken: www.bloemendagenlimmen.nl. Archieffoto: Mario Sacksioni CASTRICUM - Geniet met al je zintuigen van de geuren en kleuren in de lente. Ga met de boswachter mee op een Aardewandeling op zaterdag 8 april. De Aardewandeling' of 'Natuurbelevingtocht' is een bijzondere excursie waarbij je al je zintuigen gaat gebruiken. Krokussen tijdens de Natuurbelevingtocht? Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19