Succesvol Open Tennistoernooi in bouwput Stationsplein Stolp kampioen bij SV Vredeburg Instapturnsters stromen door naar het NK sport 25 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Met nog twee ronden te gaan niet meer in te halen Geslaagd voor zwarte band Ebels had een kansrijke stand met een kwaliteitwinst bereikt tegen Van der Storm maar zette verkeerd voort HEILOO - Zaterdag werd in de bouwput van het toekomstige stationscentrum een open ten nistoernooi gehouden. Georganiseerd door de winkeliers van de Statiosnweg, in samenwer king met projectontwikkelaar Rotte veel M4, vanwege de overlast die is ontstaan en nog zal ontstaan door de bouwwerkzaamheden. Het toernooi was een groot sportief succes. Alle winnars kregen een beker met bloe men uit handen van de burgemeester van Heiloo, de heer Romein. Ook werd er nog een extra prijs beschik baar gesteld voor de winnaar van de senioren, door The Body Zone. Deze prijs betreft een eenmalige personal training en voedingsbegeleiding aan huis (er komt-een auto voor rijden met een fitnessruimte erin) of in het fitnesscentrum van Margreet Anema. De prijswinnaars waren: bij de vete ranen: Didy Kalte, 17 punten, by de senioren Conny Hudson, 19 punten, bij de junioren, Victor Laan, 15 pun ten. De poedelprys was voor Jaap Zoon, hy behaalde drie punten. Foto: Mario Sacksioni SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 31 maart speelde SV Vredeburg ronde 24 van de interne competitie. Ebels had een kansrijke stand met een kwaliteitwinst bereikt tegen Van der Storm maar zette verkeerd voort en stond twee levensgevaarlijk verbonden pionnen toe, die niet meer van promotie te weerhouden waren. Termes stond prachtig tegen Pouw maar koos voor het verkeerde torenplan en liet Pouw een dode lijke loperpenning uitvoeren gevolgd door een snelle winst. Blekemolen kroop met zijn koning in een matnet midden op het bord, Voorwalt het zich dit bui tenkansje niet ontglippen en maak te het koelbloedig af. Wester het zich verblinden door zyn overmacht en lette even niet op de enige tegenkans van Van Buuren die byna perplex mat in één zet kon uitvoeren. B. Stolp is met nog twee ronden niet meer in te halen en is kampi oen 2006 gevolgd door Admiraal die een zekere tweede plaats bezet. In groep B viel de mooie winst op van Floris Jan van Zanten tegen koploper Dylan de Vries die na dameverhes zich ook nog het mat- zetten. Bert Hollander dacht een beslissende torenaanval te hebben maar Ozair Dahi was eerder met een slimme matcombinatie. Diermen - W vd Bult 0-1, R. Termes - G. Pouw 0-1, T. Al - H. Levering remise, D. Keijzer - D. Aafjes 1-0, K. Keijzer - M. Sturk 0- 1, M. Kos - J. de Graaf 1-0, K. Aafies - M. Hendriks remise, B. Blekemolen - M. Voorwalt 0-1, N. Pepping - T. Beentjes 0-1, T. Castelein - S. Sofan 1-0, M. Koot - W Mijnsbergen 1-0, M. van Buuren Volgende week vrijdag is het paastoernooi en de vrijdag daarna geen schaken wegens Goede Vrijdag. Uitslagen: H. Ebels - R. vd Storm 0-1, G. Hafkamp - C. Dinkla 1-0, J. Levering - P van der Heijdt 0-1, J. Limmen - J. Admiraal 0-1, K. Kramer - T. Witkamp 1-0, B. van - M. Wester 1-0 Groep B. Alex Termes - Ahard de Vries 1-0, Hidde Ebels - Jort Min remise, Tom Beentjes - Laura AaQes 1-0, Remi Aaijes - Bart Pepping 0-1, Jeffrey van der Wagen - Thomas Voorwalt 0-1, Floris Jan van Zanten - Dylan de Vries 1-0, Ozair Dahi - Bert Hollander 1-0, Fabienne Mijnsbergen - Alex Zwart 1-0, Jelle Min - Mark Adrichem remise. HEILOO - Maar liefst vijf leden van karatevereniging Funakoshi zijn zondag geslaagd voor de zwarte band. In hun midden bevond zich Pamela Inostroza die in Heiloo les geeft aan de jeugd. In Utrecht liet zij temidden van karateka's uit alle delen van het land zien dat de maandenlange voorbereiding op het zware exa men niet voor niets was geweest. In dertig jaar tijd zijn er ruim honderd dragers van de zwarte band bij Funakoshi opgeleid waarvan een derde nog altijd actief is bij de vereniging. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23