0 Castricums podium zoekt de muzikale grenzen op Gitaarhelden op het podium van Buk Buk Center Disc H E I L O O 11 Mattheus Passion Hitzone 18,95 Corso Bioscoop Nanny McPhee BOEK VAN DE WEEK V all heus assion CD VAN DE WEEK Mattheus Passion door Paul Jansen Hitzone 35 Boek van de week:|CD van de week door Paul Jansen voor 18,90 kfJi DEUTEKOM 21,95 KORTOM Final touch in La Strada De Middelbare Meiden in de Beun Full Circle's jubileumtoer UITKIJKPOST 12 APRIL 2006 De zeven kinderen Brown - Simon, Tora, Eric, Lily, Christianna, Sebastian en Baby Aggy - zijn mis schien wel de ondeugendste kinde ren die ooit op aarde hebben geleefd. Hun op de proef gestelde vader, Mr Brown, heeft z'n handen vol met de zorg voor zijn lastige kroost. Hij maakt lange dagen in de plaatselijke rouwkamer. De moeder van de kinderen is pas een jaar gele den overleden, maar Mr Browns dominante tante Adelaide die zijn ontoereikende salaris aanvult, heeft gedreigd haar toelage stop te zetten als Mr Brown niet binnen een maand hertrouwt. Als hij niet gehoorzaamt, wacht hem de gevan genis vanwege z'n schulden, en het is niet voor te stellen wat er dan met de kinderen zou gebeuren. Mr Brown hoort steeds dat de nanny die hij nodig heeft Nanny McPhee heet, maar hij heeft geen idee wie ze is en hoe hij haar kan vinden. Wat het gezin Brown nodig heeft is een wonder. Wat ze krijgen is Nanny McPhee. Te zien op zaterdag om 14.00 uur, zondag om 13.30 uur, maandag om 13.30 uur en woensdag 19 april 14.00 uur. REGIO - De Bakkerij vervult al vele jaren een belangrijke rol waar het het signaleren van nieuw en onbekend talent betreft. Boekers en promoters uit binnen- en buitenland klop pen maar wat graag bij De Bakkerij aan om hun acts aan te prijzen. Met letterlijk vele honderden aanbiedingen van bands en artiesten per jaar verkeert De Bakkerij in een luxe positie: ener zijds komen inmiddels landelijk bekende acts graag weer spelen, anderzijds kijken de program meurs van De Bakkerij graag voor uit. Beide kanten van de program mering komen dit weekend aan bod: de vrijdagavond is gereser veerd voor nieuwe namen als Curtis Eller en The Hospital Bombers en de zaterdag brengt een weerzien met oude bekenden Minomatic en Soda RHet live weekend begint deze week met de band Check 1-2. Het is het debuut optreden van de groep en zij belo ven live een muzikale mix tussen sixties, soul en Americana. Een bij- Owi.k Mawhcus Pitsskm v»n JoMtin SctetM» iweh Mattheus Passion staat bekend als 'de grootste muzikale schep ping aller tijden'. Johan Sebastian Bach was een meester in het vertellen van een verhaal in zijn composities en ont leende voor deze passion zijn tek sten regelrecht uit de bijbel. Nergens ter wereld is dit muziek stuk zo populair als in Nederland. Naast de geschiedenis van Bach's mattheus passion wordt er een overzicht gegeven van de opbouw van dit werk, de complete teksten, en vertelt Daniël lohues in zeven stukken over zijn ervaring met de Mattheus Passion. Dit boek bevat een dvd met een uitvoering van de Mattheus Passion door het mannenkoor van het King's College uit Cambrigde. Paul Janssen debuteerde bij Uitgeverij 521 met de historische roman Het Tolhuis. Op dit nieuwste deel in de serie van TMF Hitzone staan de volgende nummers: Raffaela - Right Here Right Now, Akon /ali B/ Yes-r - Ghetto, Kane - Believe It, Eros Ramazzotti Anastacia - I Belong To You, Simon Webbe - No Worries, Andrea Bocelli Marco Borsato - Because We, Blof - Aanzoek Zonder Ringen, Chris Brown - Run It, Gabriel Rios - Broad Daylight, Source/candi Staton - You Got The Love, Belle Perez - El Mundo Bailando, Opposites - Slaap, D- ground - You Gotta Be, Rihanna - If It's Lovin What You Want, Mack/leo Sayer - Thunder In My Heart Again, Kt Tunstall - Suddenly I See, Bloodhound Gang - Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss, Black Eyed Peas - Pump It, Shapeshifters - Incredible en de bonustracks Kus met Ik Heb Je Gewist en Jan Smit met Hoe Kan Ik Van Je Dromen (bonus). Op de bijgeleverde dvd staan de clips van de bovenstaande nummers, met uit zondering van Andrea Bocceli Marco Borsato. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM vMÊm naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl CDDVD voor Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl zondere act is vervolgens Curtis Eller: een vanuit New York opere rende banjospeler die uiterlijk zo weggelopen lijkt uit een zwartwit film uit de jaren dertig: deze artiest speelt net zo makkelijk op een podium als het Patronaat als in je eigen woonkamer- of in de Castricumse Bakkerij. Zijn opzwe pende live-act heeft de man al vele fans opgeleverd en minstens zoveel mensen een geweldige avond. The Hospital Bombers bestaat uit ex- bandleden van Norma Jean en Seedling. Z\j brengen een vorm van indierock met countryinvloeden. De afsluitende act heet Eat Pete The Sherpa s. Deze band bestaat uit twee leden en de geluidsman van The Skidmarks. Fat Pete leunt qua geluid minder op de sixties dan voornoemde band en meer op heftige riffs. Powerrock met een vuig randje. Op de zaterdag gaat het er allemaal wat minder eclec tisch aan toe, hoewel de avond ook deze keer muzikaal gezien staat als een huis. Het nog jonge Minomatic heeft, als zijnde Castricumse band, al vaker in De Bakkerij opgetreden en het de vorige keer een opmerke lijke groei in hun geluid horen. Soda P is een band die de dingen zeker niet te gehaast aanpakt: de band bestaat al twaalf jaar maar bracht pas dit jaar haar tweede full- length album uit. Live zal Soda P een fraaie mix brengen tussen oud en nieuw- waarmee de muzikale cirkel van het weekend rond is. De Bakkerij is te vinden aan het Bakkersplein 1 te Castricum en is op vrijdag en zaterdag geopend van 21.00 tot 02.00 uur. Op vrijdag bedraagt de entree 4 euro (3 voor leden) en op zaterdag 3 euro (2 voor leden). Ook op zondagavond is De Bakkerij geopend en wel van 21.30 uur tot middernacht. HEILOO - Naast bekende Nederlandse bands en dampen de dancefeesten vindt Buk Buk het ook belangrijk dat er aan dacht besteed wordt aan lokaal talent. Daarom, terug van weg geweest, Live Lokaal. Deze avond staan er drie lokale bands op het podium. Zij zullen alle drie het pubhek laten zien en horen wat zij op muzikaal gebied kunnen en natuurlijk om podiumervaring op te doen. Ook benieuwd naar wat deze bands in huis hebben?. Kom dan vrijdag 14 april naar Buk Buk. De deuren gaan om 21.00 open en de entree bedraagt 3,-. Op 15 april is Julian Sas te zien en te horen in Buk Buk te Heiloo. Julian Sas uit Beneden Leeuwen is een van Nederlands grootste gitaar helden. Na het horen van één num mer kan hij het feilloos naspelen of er zijn eigen versie van maken. Zijn muzikale belangstelling is heel groot en loopt uit van country tot metal. Zijn inspiratie haalt hij uit het idioom van de grote bluesklas- siekers. Julian Sas wordt ook wel gezien als de 'Jimi Hendrix van Nederland'. Hij is heel veelzijdig in zijn spelen, hij kan snoeiharde solo 's neerzetten, maar ook heel teder en akoestisch spelen. Naast de klassieke voorbeelden als John Lee Hooker, Freddie King, Willie Dixon, die Julian geïnspi reerd hebben, is hij bezield van de Ierse rocker Rory Gallagher. Het management en de muzikanten van Gallagher's band hebben hem een paar keer gevraagd tijdens tributes en reünies Rory's plaats in de Rory Gallager Band in te nemen. Kaarten zijn bij Centerdisc te verkij- gen 8,-, aan de deur kost een kaart 9,-, de deuren gaan open om 21.00 uur. Voor meer informatie: www.bukbuk.nl. Verwacht in Buk Buk: 20 mei Hans Dulfer, 17 juni Jan Akkerman. En natuurlijk de maandelijks terugkerende activitei ten: dj contest, Live lokaal en Bierproeverij. Julian Sas wordt ook wel gezien als de Jimi Hendrix van Nederland'. Eigen foto HEILOO - Zaterdag 15 april, speelt de band Final Touch Final Touch in café La Strada, Kennemerstraatweg 215. De doorgewinterde all round band Final Touch maakt inmiddels al tien jaar het live-circuit onveilig met een zeer gevarieerd en uitge breid repertoire. Deze vijfmans formatie haalt de lekkerste kren ten uit de muzikale pap, met rock, reggae, ska en nederpop als ingrediënten.Tijdens een optre den van Final Touch worden hits van onder andere The Police, Doe Maar, The Black Crowes, Toontje Lager, Lenny Kravitz en Van Dik Hout soepel en gedreven neerge zet, waarbij het showelement zeker niet wordt vergeten. Daarbij geeft Final Touch overbekende covers een nieuw jasje, zodat het lijkt alsof ze gisteren geschreven zijn. Toegang is gratis. HEILOO - Een eerste rimpeltje, een brilletje om te lezen, een opvliegertje.Is dit het moment om de balans eens op te maken? Heb ik gedaan wat ik wilde, is het mooiste al geweest of gaat het nu pas echt beginnen? Zonder giste ren geen vandaag, zonder nu geen morgen. De-Meiden nemen het zoals 't komt en lang niet alles serieus; zichzelf niet, maar ook niet altijd hun publiek. 'De Middelbare Meiden (Annemarie Henselmans Hanny Kroeze) spelen Middelbare Meiden, een muzikaal cabaretprogramma voor alle andere middelbare meiden en middelbare mannen! Muzikale begeleiding is het combo de ROB-BIS onder leiding van Rob Roeleveld, regie: Jan-Simon Minkema. Te zien in theater de Beun, voor meer informatie: www.theaterdebeun.nl of tel. 072- 5333156. AKERSLOOT - Full Circle bestaat dit jaar alweer tien jaar en gaat dit op grootse wijze vieren met allereerst de traditionele vooijaar- stour. Vanuit officiële bron is ver nomen dat Full Circle niet uit elkaar gaat, maar dat de band na 1 augustus in 'n iets gewijzigde vorm gewoon doorgaat: dit om alle geruchten teniet te doen! Het vijfde optreden van Full Circle's jubileumtoer is gepland op zon dag 16 april in De Vriendschap te Akersloot Aanvang 21.00 uur. 'Welcome on Stage 2006' is de naam van de nieuwe toer van de top-formatie Full Circle .Voor wie de band nu nog niet kent, wordt het tijd om ze nu te ontdekken en hoog op hun favorietenlijst te zet ten. In deze tour mag je meezin gen of spelen op je favoriete instrument (gitaar, keyboard, bas of drums) of vul de band aan met je eigen instrument. Ga naar www.fullcircleband.nl en maak je keuze uit de meer dan 200 songs, die de band speelt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11