BOLTEN 4- Muziekvereniging Excelsior gepasseerd HET IS WEER TIJD VOOR OFITEER NU! 15% korting op onze huismerkverven Van ABBA; Rock; Klassiek; tot Smartlappen aan toe regio 21 VERF& WAND Westerweg 259 1852 AG Heiloo Postbus 230 1850 AE Heiloo Tel. 072 532 19 90 fax 072 532 11 09 boltenvw@xs4all.nl In de - tegen inlevering van deze bon www.corsobioscoop.nl Teleurgestelde vrijwilligers nemen afscheid Programma 13 april t/m 19 april 2006 Jaren hebben de vrijwilligers het met veel plezier gedaan Afscheidsreceptie wethouders Lammetjes kijken bij boerderij de Westert "Walk the line" "Merchant of Venice "Brokeback Mountain" "March of the penguins" "Ice age 2" (NL) "Nanny Mc Phee" (NL) ADVERTENTIE Dorpsstraat 70 Castricum •Tel.0251 - 65 22 91 LIMMEN - Nadat in de dorps kern van Limmen door de gemeente het dorpspark is aan gelegd, is het een goede gewoonte van het Oranjecomité geworden om de viering van Koninginnedag voor een belangrijk gedeelte in het park te vieren. Omdat van oudsher de muziek vereniging Excelsior een muzikale bijdrage aan de viering van dit feest leverde, werd door het toenmalige Oranjecomité het verzoek aan de muziekvereniging gedaan om de vrolijke noten ook in het park te laten klinken. Natuurlijk werd op dat verzoek toen direct positief gereageerd en vanaf het begin van de viering in het park tot het vorige jaar hebben vrijwilligers van de muziekvereniging, hun muzikale bijdrage geleverd aan de viering rond de verjaardag van de konin gin. Die bijdrage is in de loop van de jaren zelfs sterk toegenomen. Het organiserende comité zag het wel zitten om de belangstellenden in het park, naast de muzikale klan ken, ook de gelegenheid te geven tot het nuttigen van een hapje en een drankje. Omdat de vereniging toch al in het park aanwezig is, was het een logisch gevolg dat zij de verzorging hiervan voor hun reke ning namen. Een aantal jaren hebben de vrij willigers dat met veel plezier gedaan en de mensen die in het verleden op het park aanwezig zijn geweest kunnen ervan getuigen dat er een constante groei in de organi- ADVERTENTIE satie is geweest. Want de club had toch gezorgd voor een nagenoeg professionele inrichting, met naast de voorzieningen voor drank en eten ook een goede toiletvoorzie- ning, aangevuld met de muzikale omlijsting. En dat alles voor een vriendelijke prijs. Wat het weer betreft heeft de vereniging goede en slechte jaren in het park meege maakt. Waarschijnlijk kan iedereen zich de jaren nog wel herinneren dat het zowat de hele dag regende en dat het pas rond de klok van 16.30 uur een beetje beter weer werd. Maar ook onder die omstan digheden waren zij in het park aan wezig met muziek en versnaperingen en dan is het niet zo gemakkelijk om nog iets voor de kas over te houden. Gelukkig was het weer de laatste twee jaar beter en hebben de vrijwilligers van Excelsior redelijke opbrengsten voor de verenigingskas kunnen binnenhalen. Ondanks dat er het vorige jaar enige strubbelingen met de gemeente zijn geweest over de vergunning was het bestuur er toch van overtuigd dat de samenwerking tussen het Oranjecomité en de Muziekvereniging in de loop der jaren zo intensief en hecht was geworden dat zij ook in de toe komst in de gelegenheid zouden zijn onze activiteiten in het park voort te zetten zoals zij een aantal jaren hadden gedaan. Maar tot teleurstelling van Muziekvereniging Excelsior heeft het Orar\jecomité dit jaar besloten om de viering zon der Excelsior te organsiren. Muziekvereniging Excelsior wil alle mensen bedanken die in de voor gaande jaren een blijk van belang stelling hebben gegeven. CASTRICUM - Het gemeentebe stuur biedt de heren Voulon en Könst op dinsdag 18 april een receptie aan, wegens het beëindi gen van het wethouderschap. U bent uitgenodigd tussen 17.00 en 18.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Castricum, afscheid te nemen. De heer Voulon is vier jaar wethouder geweest voor de gemeente Castricum. Zijn portefeuille omvatte volkshuisvesting, ruimte lijke ordening, milieu, bouwza ken, verkeer handhaving, strand, markten, kustoverleg en agrarische zaken. De heer Könst had als wethouder 4 jaar de por tefeuille welzijn, sport, cultuur onderwijs, wegen, straten plei nen, waterpartijen vijvers, rio len, plantsoenen/begraafplaats, gebouwenbeheer, kermissen en CRB/EHBO. LIMMEN - Op tweede Paasdag (17 april) houdt de Familie Welboren een lammetjes kijkmiddag van 12.00 tot 16.00 uur op Rijksweg 1 te Limmen. Die dag wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om lammetjes van dichtbij te bekijken en te aaien. Natuurlijk zijn er ook koeien, kalfjes, geitjes en konijn tjes. Ook kunt u genieten van het prachtige agrarische landschap tijdens een korte wandeling in het weiland. (Honden niet welkom). Entree 1,- inclusief koffie of chocolademelk. Eigen foto 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag woensdag 20.00 uur 20.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag maandag 16.30 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 14.00 19.00 uur zondag maandag 13.30 16.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag maandag 13.30 uur woensdag 14.00 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 17