Conquista's 'Goud van Oud' Keurslagerij Snel bestaat honderd jaar! Paasshow bij Bijvoet Watersport Rabobank bedankt klanten Vogels kijken in de Wimmenummerduinen REGIO INGEZONDEN MEDEDELINGEN I Zaterdag 15 april opgedragen aan de prikkers De excursie is geschikt voor iedereen vanaf 12 jaar KORTOM Tweedehands Kinderkleding-en speelgoedbeurs Geslaagden bij EHBO Akersloot Ongeval met letsel Kermis in Egmond U ITKI j KPOST APRIL 2006 100 j<><yf rstand van lekker viess 100 ja»? leV.ke' LIMMEN - Het zal u niet zijn ontgaan: het is feest by Keurslagerij Snel aan de Kerkweg in Limmen. Deze maand bestaat de slagerij maar liefst hon derd jaar, en dat wordt de komende weken uitbundig gevierd, samen met u! Zo ligt er vanaf 24 april voor elke klant een spaarkaart klaar, waarmee u kunt sparen voor vijf gratis producten! Uiteraard kan iedereen daarnaast de hele maand rekenen op spetterende aanbiedingen. Houd hiervoor onder andere deze krant in de gaten. Keurslagerij Snel staat al honderd jaar in de wijde omgeving bekend om de kwaliteitsproducten waarvoor alleen het beste vlees wordt gebruikt. Daardoor heeft Snel een uitstekende naam opgebouwd op het gebied van rundvlees, ambachtelijke vleeswaren, huisgemaakte salades en andere spe cialiteiten zoals de eigen worstenmakerij. Allemaal volgens traditionele receptuur bereid door het team van Snel tot verrukkelijke producten. Dat weten de vaste klanten van Snel natuurlijk al lang, dus John de Boer en zijn medewerkers heten ook u van harte welkom in de slagerij. Want wie jarig is trakteert! Foto: Mario Sacksioni LANGEDIJK - Het vaarseizoen is weer begonnen, voor Bijvoet Watersport een goede gelegenheid om u helemaal bij te praten op gebied van water sport. Er zijn niet alleen nieuwe producten in 2006 uitgekomen maar ook heeft Bijvoet Watersport veel nieuwe mogelijkheden voor u erbij. Sinds 1 april heeft Bijvoet Watersport bijvoorbeeld de watersport APK voor de ple- ziervaart onder haar hoede. Dit is een controle aan uw schip om de techni sche veiligheid van het schip te waarborgen en niet minder belangrijk: üw veiligheid aan het schip te waarborgen. Tijdens deze controle worden er vijf aspecten gecontroleerd: de waterdichtheid, zoetwater installatie, vuilwater installatie, elektrische installatie en de voortstuwingsinstallatie. Deze water sport APK kan worden uitgevoerd op pleziervaartuigen tot 15 meter. Na de controle ontvangt u een rapport en eventuele suggesties voor reparatie of onderhoud. Tydens de Paasshow kunt u zich geheel laten inlichten door Mark Byvoet, die de APK uitvoert. Tydens de Paasshow zijn er diverse lever anciers aanwezig die u alles over hun producten kunnen vertellen. Een exclusief interieurbouwer laat u 'live' zien hoe een standaard sloep luxe wordt door middel van het aanbrengen van teakhout op de boot. Een zeil maker geeft u informatie over soorten doeken en zeilen en de diverse moge lijkheden voor uw boot. Onze leveranciers van zeil en touwen kunnen u alles uitleggen over het splitsen van touwen en wat voor soort touw u nodig heeft bij de diverse handelingen. De verkopers van Bijvoet Watersport staan geheel voor u klaar voor al uw vragen over alle producten en voor verdere uitleg over de toekomstplannen van Bijvoet Watersport. Zaterdag 15 april van 10.00 tot 17.00 uur, zondag 16 april van 10.00 tot 17.00 uur en maan dag 17 april van 11.00 tot 16.00 uur. Voor een juiste routebeschrijving kunt u de website www.byvoetwatersport.nl raadplegen. REGIO - Uit handen van teamleider Oscar Honing ontvingen vier mensen een weekend naar Euro Disney Parijs. Daarmee sloot Rabobank West- Kennemerland een 'mega klus' af waaraan sinds vorig najaar binnen de bank is gewerkt. De gelukkigen waren de heer Mooy uit Heiloo 'en de dames Van Amsterdam-Boots uit Castricum, Verdonk-Koerten uit Limmen en Stephan-Kuijper uit Akersloot. Ruim achtduizend klanten werden door de bank aangeschreven met het verzoek om zich op de bank nog even te legitimeren. Niet dat Rabobank West-Kennemerland de klanten niet kent - het tegendeel is waar - maar de wettelijke voorschriften zijn veranderd. Dat de wet streng is blijkt wel uit het feit dat niet even een eerder gemaakt kopietje kon worden ingeleverd. Gedurende ruim vier maanden werd extra menskracht ingehuurd om de klus te klaren. In plukken van zo'n 1.500 brieven per keer werden de klan ten aangeschreven. Omdat het Rabobank West-Kennemerland wel wat waard was om een vlotte medewerking te krijgen werd een beloning in het vooruitzicht gesteld. Iedere klant die langs is geweest heeft meegedongen naar de vier genoemde pryzen. De gelukkigen waren zonder uitzondering blij verrast en haasten zich binnenkort naar een van de kantoren van Toerkoop Reisburo Zonvaart in Castricum, Limmen of Heiloo om hun reis te boeken. LIMMEN - Zaterdag 15 april staat JOC Conquista in Limmen op zijn kop! Of beter gezegd: Conquista gaat even terug in de tijd. Naar de 7Ó-er en 80-er jaren van de vorige eeuw. Want die avond draait Robbie Huijsmans weer alle gouden platen van die tijd. En wel de enige échte van die tijd: geen cd's of dvd's, maar LP's. Al is hij zelf ook al de 40 jaar voorby (sorry, Rob), hij is nog steeds super enthousiast over zyn platen. „Ik ben al 20 jaar dj. Begonnen in de 'piratery', namelijk Radio Excellent, welke later is over genomen door Radio Castricum. De piraten van toen werden betrapt, maar gelukkig ook weer vrij gela ten. Tevens draaide ik tussendoor bij Beachclub Egmond aan Zee. Maar dan spreken we wel over twin tig jaar terug. Sinds vier jaar draai ik alleen nog maar by JOC Conquista in Limmen. Ongeveer twee keer per jaar. En ook alleen maar échte lp's, met toppers uit de jaren '70 en '80 uit een andere eeuw. Ik heb zelf plusminushon derd lp's verzameld en Conquista bezit ook nog zo'n 500 singles. Dus het moet wel heel vreemd zyn als ik een nummer niet kan vinden. Er is van elk genre genoeg te draaien. Van ABBA; Rock; Klassiek; Nederlandstalig tot Smartlappen aan toe. U kunt altijd een nummer aanvragen, hoe onbekend het wel licht ook mag klinken. Goede kans dat ik het nummer heb. Myn eigen favorieten zyn onder andere Eagles; Bee Gees; Phil Collins en Wham. Hun muziek werd/wordt nog 'met de hand' geschreven, dus zonder pc erby. Dat maakt het juist zo mooi." Zijn eigen favoriete jaren zijn ook die van de jaren'70 en '80. „Het is elke keer een verrassing hoeveel mensen er zullen komen op zo'n avond als zaterdag. En nee, het zyn niet alleen de dertigers of veertigers die komen. Jeugd van 16 jaar en zelfs jeugd van 68 zien we uit hun bol gaan. Fantastisch om dat te zien! "Dit jaar draagt Rob zijn avond op aan de Prikkers uit Limmen. „Waarom? Om hen een hart onder de riem te steken. De Bloemendagen zijn twee weken uit gesteld, en dat is heel vervelend. Ik wil hen hiermee laten weten, dat zij er evengoed een gezellige boel van moeten blijven maken en zich niet laten kisten door het weer. Doorgaan en maak er een prima tijd van! Maar natuurlijk mogen alle niet-prikkers ook komen, hoor! Laat ik dat duidelijk stellen. Samen maken we er een fantastische avond van. Dat weet ik zeker. Ik zet mijn eigen kleine studiootje neer en hoop op heel veel mensen!" Huis-Dj Robbie Huijsmans met zijn collectie singles. Eigen foto REGIO - Op dinsdag 18 april gaat boswachter Luc Knijnsberg om 19.30 uur met liefhebbers op zoek naar de vogels in de Wimmenummer duinen, in beheer bij PWN. Hij vertelt niet alleen over de broedvogels maar ook over de trek- vogels, die deze duinen aandoen tij dens de voorjaarstrek naar het hoge Noorden. In dit duingebied komen soort voor die uniek zyn voor Nederland. Het Starrevlak en vogel- kijkhut de Vlieger, waar altijd wat te genieten is, worden bezocht. Soorten als dodaars, nachtegaal, blauwborst en verschillende steltlo pers zijn te zien of te horen. De excursie is geschikt voor iedereen vanaf 12 jaar. Vooraf aan melden is verplicht. Deze leuke en leerzame wandelexcursie duurt ongeveer twee uur, afhankelijk van wat er onderweg valt te zien en te horen. Aanmelden graag via www.pwn.nl/activiteiten, de balie van bezoekerscentrum De Hoep of 0800-7966288 (boekingskosten). De deelnamekosten bedragen 3,50. Dit bedrag is inclusief eenmalige toegang tot het Noord- Hollands Duinreservaat. De excursie start om 19.30 uur vanaf de Parkeerplaats de Nollen gelegen aan het Nachtegalenpad, het weggetje westelijk vanaf de Herenweg in Egmond aan den Hoef. LIMMEN - Bij peuterspeelzaal Klein Duimpje aan de Lage Weide 2 (nieuwe locatie) te Limmen wordt op zondag 23 april, tussen 10.30 en 12.30 uur, een tweede hands kinderkleding- en speel goedbeurs gehouden. De entree is gratis. Iedereen die kleding en speelgoed over heeft en deze niet meer gebruikt kan deze hier te koop aanbieden voor een prijs die men zelf kan bepalen. Van de opbrengst gaat 1/3 naar de peu terspeelzaal. Inschrijven is gratis en de kleding wordt voor u ver- kocht.Een verkoopnummer met informatie kan afgehaald worden (zolang de voorraad strekt) tus sen 10 en 21 april op de peuter speelzaal tydens de openingstij den (van 9.00 tot 11.45 en 13.15 tot 15.45 met uitzondering van woensdagmiddag). Let op! Sinds oktober vorig jaar is de peuter speelzaal op een nieuwe locatie gevestigd, namelijk Lage Weide 2 (by de basisschool Sint Maarten). Een overzichtskaart kunt u vin den op de website. Verkoop-num mers kunnen ook worden aange vraagd by Ancella Rotteveel (072-5054856) algemeen@klein-duimpje.com of Saskia de Groot (072-5054030) plaatsingen@klein-duimpje.com. Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met boven staande personen of kyken op www.klein-duimpje.com. AKERSLOOT - Na een verkorte wekeüjkse cursus voor het beha len van het eenheiddiploma EHBO, van 12 lesavonden, waar aan bijna twintig cursisten heb ben mee gedaan, kan de EHBO vereniging Akersloot meedelen dat alle kanditaten op 29 maart het examen met goed resultaat hebben afgelegd.Namens het gehele bestuur en de andere leden, willen wij jullie daar van harte mee feliciteren. Tevens hopen wy jullie weer terug te zien op onze vervolg avonden waar van de le zal zyn op woensdag 6 september om 19.45 uur. Een uit nodiging hiervoor zal u nog ont vangen. CASTRICUM - Bij een aanryding woensdag 5 april op de kruising Zeeweg, Provinciale weg en Soomerwegh is om 06.30 uur een 38-jarige man uit Oost-Graftdijk gewond geraakt aan zijn hoofd. De man reed over de Provinciale weg en kwam uit de richting van Limmen. Hij wilde linksaf de Soomerwegh op gaan, maar zag daarbij de van rechts komende auto, bestuurd door een 32-jarige man uit Oost-Graftdijk, over het hoofd. De 38-jarige man droeg geen gordel en kwam daardoor hard met zijn hoofd tegen een portier aan en hep een flinke hoofdwond op. Hij is met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. EGMOND AAN ZEE - Van zater dag 15 april t/m 17 april is er weer kermis in Egmond aan Zee. De kermis draait voor de red dingsboot van Egmond, en staat op het parkeerterrein bij de strandafgang. Openingstijd 14.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19