Meisjes Terriërs M6F1 speelt weergaloze wedstrijd in stromende regen Promotie en kampioenschappen bij zaalvoetbal Foresters nstapturnsters veroveren alle medailles MAG MIX UW MAKELAAR ZIJN? Bel Jos Bilars voor een (gratis) vrijblijvende waardebepaling van uw woning bs KORTOM Flashing Heiloo bestaat dertig jaar aj -ff:-• I* De jongste telgen van De Terriërs speelden zaterdag een zwaarbevochten strijd. Niet tegen degradatie of voor promotie, maar vooral tegen de elementen want het ware barre weersomstandigheden! Foto: Mario Sacksioni H 0 C K. E Y HEILOO - Afgelopen zaterdag speelden de Terriërs meisjes M6F1 een fantastische wed strijd tegen de Kraaien uit Uitgeest. Omdat de vaste coa ches Jeroen Brans en Friso de Haan verplichtingen elders had den stond het team onder de bezielende leiding van de inte rim coaches Arthur de Backer en Paul van Nugteren. In de stromende regen lukte het de Terriërs om de Kraaien in de eerste helft al op een 4 - 0 achterstand te trakteren. Met name Roos de Haan was trefzeker. Sophie Brans, Beau Barnhoorn en Michelle van Nugteren waren in staat om het middenveld helemaal naar hun hand.te zetten. Na de rust wisten de meisjes de voor sprong uit te bouwen. Door doelpun ten van Eelje de Backer en Elsmieke Schouten kwam er een eindstand van 9 - 1 op het scorebord te staan. Met name een fantastische keepende ADVERTENTIE Jos Bilars Ass.-makelaar Ken nemerstraatweg 88 1815 LC ALKMAAR |makelaarcll|| tel. (072) 5072057 www.mixmakelaardij.nl Robyn Koopman zorgde er voor dat de Kraaien maar 1 keer konden sco ren. Het regende dus niet alleen pij penstelen, maar ook doelpunten! De ouders waren zoals altyd bly en trots en ondanks de stromende regen was het een feest om te zien. Terriërs wacht spannend slot hockeycompeti- tie Of de twee hoogste teams van de club in hun klasse blijven is namelijk nog niet helemaal zeker, hoewel Dames 1 op papier niet veel meer kan gebeuren. De elftallen zijn sinds de winterstop echter op de goede weg naar lijfsbehoud. Dat klinkt negatiever dan het is. De sterk ver jongde teams, waarin dankzij de jeugdopleiding telkens weer 'aanstormende talenten zitten, moe ten altijd een jaartje wennen aan de nieuwe samenstelling en het hoge spelniveau. Voor Heren, 1 (2e klasse) was de winst in de afgelopen weken tegen Reigers en Myra belangrijk. ,,We krijgen nog naaste concurren ten en daarvan moeten we wel pun ten pakken", zegt aanvoerder Jisse Waasdorp. ,,We spelen ook nog tegen een paar koplopers, maar we zijn thuis altijd beter dan uit. Dus wie weet pakken we ook dan punten, en dat zou wel prettig zijn omdat we het dan niet meer op de laatste wedstrij den hoeven laten aankomen", aldus Waasdorp, die alle vertrouwen heeft in een goede afloop. Dames 1 (eerste klasse) speelt eveneens met een ver jongd team. Coach Bas van der Laken: ,,Na de promotie vorig jaar was handhaven in de eerste klasse het doel. We wisten dat het zwaar zou worden en dat is gebleken. Maar we halen punten binnen. We behóren tot de vier teams die vlak boven de twee staan die - zoals de situatie op de ranglijst nu is - zouden degrade ren. De twee koplopers hebben we gehad, de concurrentie heeft dat nog niet. We hebben wel van die teams verloren en dat calculeer je in, maar toch bij vlagen echt goed gespeeld. Dus als ze er voor vechten lukt het." In zijn voorspelling kreeg Van der Laken gelijk. Van het net iets lager geplaatste Myra en het hoger geplaatste VW werd gewonnen. Als het team in de laatste wedstrijden geen brokken maakt eindigt het zelfs in de middenmoot en speelt het dus volgende jaar weer in de eerste klas se en daar zag het aan het begin van het seizoen niet naar uit. HEILOO - In april bestaat basketbalvereruging Flashing Heiloo bestaat dertig jaar! In april 1976 werd in deze krant een oproep gedaan voor het opzetten van een basket balvereniging in Heiloo. Nu dertig jaar later is deze vereniging nog steeds groeien de! Ruud Sibilo, beter bekend als de apotheker in Heiloo, zette deze oproep in de krant en twee maanden later had* de vereniging zijn eerste team. Tijdens de eerste vergadering werd besloten om de vereni ging op te richten en deze 'White Spots' te noemen. De Nederlandse Basketbal Bond maakte bezwaar op de naam, omdat die erg leek op White Stars, een basketbalver eniging in Haarlem. Na snel beraad kwam de naam Flashing Heiloo ter tafel en zo was de vereniging geboren. Het jubileum wil Flashing Heiloo samen met de leden én oud-leden vieren. Uiteraard zijn partners ook welkom. Op zaterdag 22 april zal er om 21.00 uur een spet terend feest gegeven worden in de kantine van Sporthal Het Vennewater, de thuishaven van Flashing Heiloo. Entree is 20,-, dit is inclusief hapjes en drankjes. Helaas is het niet gelukt om via de oude ledenlijsten ieder een te bereiken. Daarom wordt ieder oud-lid uitgeno digd om zich via de website van Flashing Heiloo aan te melden: www.flashingheiloo.nl/ jubileum. VOETBAL HEILOO - Het Heren 1 team van zaalvoetbalvereniging Foresters'71 sluit dit seizoen af met een promotie naar de Hoofdklasse. Bij de start van de competitie was dit samen met de nieuwe coach Tristan Ooms en spelers als doel gesteld. Al met al een prachtig resultaat mede gezien het feit dat dit team ook nog enkele mutaties met spelers had ondergaan. In de laatste wedstrijd werd na een enerverende wedstrijd welis waar met 6-2 verloren van Kampioen Vios maar toch behaalde Foresters een vereiste vierde plaats om deze promotie te verzekeren. Het team wat deze promotie behaal de bestond uit keepers Ralf Bolten en Michel Jongerius, en spelers: Jan Bolten, Dennis Dijkhuis, Paul Hahrenhorst, Niels Kok, Ron Koppes, Ralf Mulder, Niels Mossel, Jelle Schoorl, Dennis Nanne, Niels Haring, Niels Haring en Colin Wilvers. Coach is Tristan Ooms met assistent Paul Kassing. Lees verder op pagina 24 OlOÜDIKï

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23