Eric Roller met 'Fool Roller' in de Beun n Stijl Format meets Chris Hope in Buk Buk Expositie houtdraaikunst in Bibliotheek Heiloo Center Disc H E I L O 0 kfUVJ DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop Akersloot CD VAN DE WEEK BOEK VAN DE WEEK In Stijl Anouk is alive In Stijl door Anna Beeftink Anouk is alive door Anouk The Davinci Code De Hanswijckers spelen Alice! U ITKIJ KPOST 10 MEI 2006 A deed x**k Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Heerenweg 67-69, 1851 KL Heiloo wÊR wJÊÊÊÊ naast Winkelhof't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door Anna Beeftink voor 19,95 door Anouk voor 24,95 ANNA BEEFTOiK Presentatie). zeiH>edd<?n kltnüng I1" 4 Jv f Veel mensen weten vaak niet wat ze moeten aantrekken omdat ze geen idee hebben wat hen goed staat en waarom. Dit boek is behulpzaam bij het 'ontdekken' en vervolmaken van een eigen stijl, die het best bij jouw persoonlijk heid past. Hiermee kan je op elk moment de juiste keuze maken uit het gigantische aanbod in kleding winkels, omdat je precies weet welke kleding, welke snit, welke accessoires en welke kleuren bij je passen. Stijl is persoonsgebonden. Op basis van de kenmerken van kleur- typeri als lente, zomer, herfst en winter, die weer onderverdeeld zijn in klassieke, sportieve, natuurlijke en romantische typen, volgt de lezer een heel traject om zich bewuster te maken van zijn eigen lichaamsvorm, uitstraling en pre sentatie. Het doel is je hoogst per soonlijke stijl te ontwikkelen, waardoor je je zelfverzekerd voelt en perfect uitstraalt wie je bent. Anouk ondernam eind 2005 een tournee in het kader van haar vier de, succesvolle studioalbum 'Hotel New York' (2004). De Haagse zangeres gaf maar liefst vier uitverkochte concerten in Ahoy' Rotterdam en twee in Het Sportpaleis in Antwerpen voor in totaal meer dan 70.000 mensen. Sinds 28 april ligt dan ook 'Anouk Is Alive' in de winkels, de weerslag van de concerten die op 16 en 17 december plaatsvonden in Rotterdam. Naast de complete, 138 minuten durende set is de dvd voorzien van een backstage documentaire en de clips van de vier singles van Hotel New York ('Girl', 'Lost', 'Jerusalem' en 'One Word'). Anouk leverde onlangs tevens een vocale bijdrage aan het nieuwe album van haar echtgenoot Remon 'The Anonymous Mis' Stotijn, ofte wel Postman. De eerste single is er: 'Downhill'. Verfilming van de wereldwijde best seller van Dan Brown, met Tom Hanks als dr. Robert Langdon die verborgen boodschappen ontdekt in Da Vinci's kunst Dr. Robert Langdon (Tom Hanks), een expert op het gebied van reli gieuze symboliek, raakt betrokken bij de mysterieuze moord op een oude beheerder van het Louvre, het beroemde museum in Parijs. Voor de Franse politieagent Bezu Fache (Jean Reno) is Langdon een belang rijke verdachte. In zijn onderzoek naar de werkelijke dader, wordt Langdon geholpen door de crypto- loge Sophie Neveu (Audrey Tautou). De vermoorde curator bleek lid te zijn geweest van een genootschap dat een eeuwenoud geheim verbergt. In hun zoektocht komen Langdon eii Neveu op het spoor van een reeks ingenieus ver borgen boodschappen in het werk van de oude Italiaanse kunstenaar Leonardo Da Vinci, die onder meer de Mona Lisa schilderde. Ligt hierin de sleutel van het mysterie? Vanaf 18 mei in Corso Bioscoop. EGMOND - Op vrijdag 19 en zaterdag 20 mei is het zo ver! Dan spelen de ruim dertig kinde ren van musicalvereniging De Hanswijckers uit Egmond aan den Hoef de voorstelling Alice. In theater de Beun kan iedereen de avonturen van Alice meebeleven. Op een dag komt ze namelijk terecht in Wonderland. Ze ont moet alle mensen die daar wonen, maar hoe langer ze in Wonder land blijft, hoe vreemder het wordt! Alice heeft er altijd van gedroomd om in een sprookjes land terecht te komen, maar is dat dus wel zo leuk als het lijkt? In een spannende voorstelling kan je zien hoe dit afloopt. Kaarten voor Alice kosten 6,50 en zijn verkrijgbaar bij: Natuurvoedingswinkel Lemmink te Egmond aan Zee, Pension 'de Moeite Waard' te Egmond aan den Hoef en Apeldoorn Elektra te Egmond Binnen. Aanvang: 19 mei 20.00 uur en 20 mei om 15.00 uur én 20.00 uur. HEILOO - Koller heeft een the atervorm ontwikkeld die niet in het woordenboek voorkomt. Simpelweg omdat er geen juiste benaming voor is. Hij wordt vergeleken met Mr. Bean en zijn voorstelling zouden geïnspireerd zijn door Waardenberg en De Jong. Geen van deze vergelijkingen doen Koller recht. Koller is vooral Koller. Een eigen stijl, een eigen vorm, een eigen merk. Om dat te onderstrepen geeft Koller u in 'Fooi Koller'nog eens de kans om hem in optima forma te leren kennen. 'Fooi Koller' is een jubileum en toch ook weer niet. In een twee uur durende show neemt Koller een greep uit bestaand reper toire opnieuw onder de loep. Jan Klaasen, het waterballet, de bejaarde met het looprek, de golfer, de bingo. Het zijn de typische weer galoze Koller-scenes. Onder bege leiding van Peter de Jong (Maxi van Mini) verdiept Koller zich in zijn eigen unieke vorm en zullen deze scènes als het ware opnieuw gemasterd en gedigitaliseerd wor den. Koller blijft echter ook vooruit kijken en daarom is 'Fooi Koller' geen best-off programma. Koller pakt uit in decor en beeld en gebruikt zijn cartooneske ervarin gen om de scheidslijn tussen tra giek en hilariteit te vervagen. Voor degenen die de voorstelling in Theater de Vest hebben gemist, de kans om Eric Koller tóch nog te zien! Er zijn nog kaarten beschikbaar. Aanvang vrijdagavond 12 mei om 20.15 uur. Prijs: 12,50. Voor meer informatie en reserveringen: www.theaterdebeun.nl of tel. 072- 5333156. HEILOO - Format is back en wel met dj Chris Hope. Het 22- jarige Duitse technotalent uit de stal van het label Audio Assault komt zaterdag 13 mei naar de Buk Buk in Heiloo om er samen met Abstract-dj's Michel en Angela Brown een vet feest van te maken. Zoals je van organisatie Format gewend bent, wordt er een unieke sfeer opgebouwd rondom een spe ciaal thema en dit keer is dat 'De Toekomst in het Verleden'. Tijdens de vorige editie van Format werd er speciaal aandacht besteed aan een kleinschalig wederopbouw project in Sri Lanka. Dankzij de grote opkomst is er een aardig bedrag ingezameld. In combinatie met Angela Brown en de drie dj's staat Format garant voor zowel funky als stevigere Techno! Om het gezellige avondje uit compleet te maken, zal vj Simon vanaf 00.00 uur live zijn visuele kunsten vertonen. Entree: 8,-, open van 22.00 tot 03.00 uur, Buk Buk, Pastoor van Muijenweg 12, Heiloo, www.abstract.nl. HEILOO - Gedurende de maan den mei en juni exposeren Niek Morsch en Toon van den Reijen een groot aantal voorwerpen, vervaardigd met behulp van de houtdraaikunst. Niek Morsch wijdde zich na zijn pensionering als machinaal houtbe werker volledig aan het houtdraai- en, waarbij zijn uitgebreide hout kennis hem bijzonder goed van pas kwam. Als lid van de landelijke houtdraaiervereniging Radius, waar Niek de rol van mentor vervult, weet hij met zijn dertig jaar erva ring, als geen ander over de gehei men van het houtdraaien te vertel len. Toon van den Reijen maakte op 55-jarige leeftijd kennis met het welhaast uitgestorven ambacht van de houtdraaier. Ook hij is lid van de houtdraaiersvereniging Radius. Niek Morsch en Toon van den Reijen geven vaak samen demon straties, waarbij ze op ludieke en boeiende wijze elkaar weten aan te vullen. De bij de expositie getoonde werkstukken zijn niet te koop, maar kunnen in overleg met de exposan ten nagemaakt worden. Henk Haanraads alias The Chief is zaterdag te zien in De Vriendschap. Eigen foto AKERSLOOT- Henk Haanraads treed tegenwoordig, naast zijn werkzaamheden als gitarist van de band Full Circle, ook als soloartiest op onder de naam The Chief. Het gitaarbeest Henk Haanraads is een unieke verschijning in de Nederlandse popwereld, niet alleen door zijn uiterlijk maar ook doör zijn virtuoze gitaarspel. Als solore pertoire heeft hij gekozen voor materiaal uit de periode 1960-1980 en geeft aan dit optreden in De Vriendschap op 13 mei de titel: 'van Shadow tot Dire Straits'. Ruim vijf uur muziek heeft The Chief momen teel in zijn repertoire met daarbij nummers van onder andere" The Doors, Jimi Hendrix, The Rolling Stones, The Beatles, The Byrds, Bon Jovi, The Kinks, Cliff Richard enzevoort. Voldoende repertoire om een avondvullend programma te presenteren. De aanvang van dit unieke optreden is 21.00 uur en de toegang is geheel gratis. Niek Morsch tijdens een demonstratie houtdraaien. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11