Competitieuitslagen tennisvereniging HSV Diploma's zwembad Loos Sportdag voor mensen met een beperking Jeugdviswedstrijden DVW weer van start SPORTNIEUWS UIT DE REGIO MAG MIX UW MAKELAAR ZIJN? Laatste ronde van de interne competitie 2006 sport 25 Bel Jos Bilars voor een (gratis) vrijblijvende waardebepaling van uw woning HEILOO - Woensdag 24 mei wordt er een sportdag georga niseerd voor mensen vanaf twaalf jaar met een verstande lijke of lichamelijke beperking. Op de velden van de Foresters, Terriërs en het Vennewater kan er die dag een balletje geslagen en getrapt worden. Initiatiefnemer van de sportdag Patrick Rupsam vindt dat er in Heiloo eigenlijk elk jaar een sportdag voor mensen met lichamelijke en/of geestelijke beper kingen moet zijn, zowel binnen als buiten. „Omdat er geen sportdag werd georganiseerd, besloot ik het te gaan doen. De afgelopen twee jaar was er al een sportdag in de zaal en dit jaar dus ook buiten", ver telt Rupsam. Het organiseren van activiteiten voor deze doelgroep is in de lijn van Patrick zijn werkzaam heden. Hy heeft jaren in de zorg gewerkt en sinds twee jaar leidt hy Sportlyf. ,,Ik begeleid mensen met lichamelijke en/of verstandelijke beperkingen bij bijvoorbeeld wan delen en fietsen. Via de mensen waarmee ik werk, weet ik dat er behoefte aan een sportdag is. Daarom vind ik het erg leuk om dit te organiseren", aldus Patrick. Ballen maar De sportdag begint 's ochtends om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 15.00 uur. „Het ideale van de loca tie is dat alles bij elkaar ligt. We lopen vanaf de hockeyvelden zo naar de tennis en voetbalvelden", vertelt Patrick. De sportieve dag begint met hockey. Tom de Goede zal dat onderdeel verzorgen. „We kijken eerst hoe het gaat, er moeten natuurlijk geen ongelukken gebeu ren. Een hockeybal komt behoorlijk hard aan, maar we kunnen altijd nog met tennisballen aan de slag. Het is bovendien geen echte les in hockey, meer een kennismaking. Het gaat om het plezier", vertelt De Goede. Na het hockeyen is het tijd om tegen een bal te slaan met een racket, gevolgd door een uurtje lun chen en uitrusten. De middag wordt afgesloten met voetbal én een ver- rassingsact. ,,Alle sporten worden begeleid door ervaren mensen en er zyn vrij willigers by om een handje te hel pen. Tom verzorgt hockey en ten nis, Tim Rentenaar en Jeroen Jonker nemen het voetbal voor hun rekening", legt Patrick uit. Om deze sportdag mogelijk te maken, zyn er altijd de nodige sponsors nodig. „Thys Steenstra houdt zich bezig met de sponsoring en we hebben al een paar geweldige sponsors die bijvoorbeeld helpen om de lunch mogelyk te maken. We zouden het ook nog heel leuk vinden om voor de deelnemers een t-shirt te rege len", vertelt de organisator. Niet goed in sport maar wel enthausiast In totaal kunnen zich dertig spor- tievelingen opgeven voor de sport dag. De kosten bedragen 10,- en drank en lunch zijn inclusief. „Er hebben zich al een aantal deelne mers aangemeld, zowel jongens als meisjes. Je hoeft niet goed te zijn in sport om je op te geven, als je maar enthousiast bent. Het is gewoon een leuke dag. Wel is het belangrijk dat de deelnemers in sportieve kle ding komen, het liefst met geschikt schoeisel. Tennisschoenen of gewo ne sportschoenen zijn goed", aldus organisator Patrick Rupsam. Voor meer informatie over de sportdag of over deelname kunt u bellen met Patrick Rupsam, tel. 06- 22428108. Opgeven kan tot 20 mei. Voor sponsering kunt u con tact opnemen met Thys Steenstra 072-5333090. ZWEMMEN HEILOO - Trots lieten de kin deren zaterdag aan alle meege komen belangstellenden zien dat ze heel mooi kunnen zwem men. Eerst met kleding en schoenen aan, daarna in zwem- kleding. Iedereen was het er over eens, deze kinderen hebben hun diploma verdiend! Diploma A: Kyomi Aaij, Ahmed Alama, Ilse Bakker, Evan Bala, Roxy Beck, Pieter -de Boer, Laura Diamant, Ruben Drommel, Mick van Egmond, Sjoëlle Hemmer, Renee Herman, Christa Hoek, Jan TENNIS HEILOO - Na een weekje rust is de competitie afgelopen weekend weer hervat. Onder zomerse temperaturen werd er door alle teams weer met veel enthousiasme gestreden om de punten. Met nog drie rondes op het pro gramma zijn er nog acht teams in de strijd om het kampioenschap verwikkeld, te weten: Jongens tot en met 12 1 en 3, Jeugdteam tot en met 17, Dames dubbel donderdag, Gemengd Zondag 1, Heren Zondag 1 en Dames 2 en 3. De uitslagen zyn als volgt: Dames dubbel dins dag: Heerhugowaard 3 - HSV 1 4-0, Dames dubbel woensdag: Egmond 1 - HSV1 0-4, Dames dubbel donder dag: Limmen3 -HSV1 0-4, Mini (tot en met 10 jaar): Uitgeest 1 - HSV1 8-0, Gemengd woensdag (tot en met 12 jaar): HSV1 - Zaandam 1 5- 7, Jongens woensdag (tot en met 12 jaar): Assendelft3-HSVl 0-12, HSV2 - Monnickendaml 0-12, Zeswielenl - HSV3 2-10, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 14 jaar): HSV1 - Alkmaar2 2-4, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 17 jaar): HSV1 - Santanal 4-2, Heren Zaterdag: HSV1 - Westerhout2 1-5, Dijkzichtl - HSV2 5-1, HSV3- Overdanö 5-1, Koedijk3 - HSV4 5- 1, Heren dubbel 35+ zaterdag: Hoorn 1 - HSV1 3-1, Heren 45 zaterdag: HSV1 - Julianadorpl 5-1, Heren dubbel 50+ zaterdag: Noordendl - HSV1 4-0, Gemengd senioren zaterdag: Bakkum2 - HSV1 3-2, Dames Zondag: HSV1 - 't Woudl 1 - 4, HSV2 - Topsin/WSOV2 5-0, Zaandam2- HSV3 2 - 3, HSV4-Zeswielen4 3 - 2, Heren Zondag: HSV1 - Anonymusl 6-0, Gieteling2 - HSV2 4-2 Thijs Steenstra, Patrick Rupsam, Tom de Goede, Tim Rentenaar en Jeroen Jonker. Diploma B: Tabitha van Alphen, Maaike Andersen, Danique Bosch, Michael den Herder, Chayenne Koopman, Anne Krijnen, Maxime Kuiper, Hugo Roemer, Isra Schellekens. Teddybeer: Myrthe Sander en Lucas Opten. bezorgen door lekker te vissen, en ze gelijk bewust maken van wat de natuur aan moois te bieden heeft. Ook dit jaar zijn er weer vyf wed strijden waarbij degene die uitein delijk de meeste vissen vangt en dus ook de meeste punten verdient, zich jeugdkampioen van DVW mag noemen. Boy Schut, kampioen van 2005 zal er dit jaar alles aan doen zyn titel te verdedigen wetende dat er al weer nieuw aanstormend talent staat'te dringen. De eerste wedstryd is donderdag 11 mei, en vervolgens op 18 mei, 1 juni, 8 juni en 29 juni. Verzamelen is bij het parkeerterrein aan De Loet in Plan Oost, 'tussen 17.30 uur en 18.00 uur waarna er zal worden gevist in de zogenaamde 'driehoekvijver.' Het inschrijfgeld is 1,50 per kind en er kunnen leuke prijzen worden gewonnen. De prijsuitreiking zal plaatsvinden in het Oosthonk. Dus voor alle jeugdige vissertjes in Heiloo, pak je visspullen en kom aanstaande donderdag naar Plan Oost voor de eerste viswedstrijd van DVW Holleberg, Sem Jongerius, Stan Jorritsma, Beau Kaandorp, Ruben Kaandorp, Jelle Marchand, Samantha Paap, Juriaan Odekerken, Keivin Oxfoort, Luciaan Perujo, Laurens Posch, Jet de Rijke, Olivier Völke, Marije van 't Wout, Rick Wierenga, Luuk Ligthart, Barbara Lucas. VISSEN HEILOO - Langs de vele sloten en vijvers die Heiloo rijk is ziet men weer regelmatig jeugdige vissertjes een plekje zoeken om met hun hengel, tuigje en aas een visje te kunnen vangen. DVW organiseert als Heilooer Visclub elk jaar een aantal viswed strijden voor de jeugd met als voor naamste doel, een stukje plezier Foto: Irene Broekema ADVERTENTIE Jos Bilars *s I Ass.-makelaar Kennemerstraatweg 88 1815 LC ALKMAAR M tel. (072) 5072057 NVM www.mixmakelaardij.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23