Daphne Van Daalen wint Muziekschoolconcours Gerrit Zeeman in Heiloo Lokaal Finzicht Geraniummarlct in plantenkas GGZ H E I L O O BEDRIJF BELICHT umve.ni 5 WÊm Info-uurCDA-fractie Spreekuur PvdA Afgestudeerd Het kan Bewust Anders Je bromfiets voordelig verzekerd... Dat wil jij toch ook! UITKIJKPOST 10 MEI 2006 HEILOO - Zaterdag 22 april was het muziekschoolconcours in de Muziek- en Dansschool Heiloo. Het gehalte van dit concours had volgens de jury, bestaande uit Regina Albrink (concertpianiste) en de directeur van de school Jacques van der Sterren, een goed niveau. Na beraadslaging was de jury una niem van mening dat van de tien kandidaten de eerste prijs in de categorie 2 tot 4 jaar les naar de 10-jarige toetseniste/ zangeres Daphne van Daalen ging, zij ver tolkte zeer ingetogen en met een mooi stemgeluid het nummer 'Right here, Right now' van Raffaëla. Naast dit muziekstuk speelde zij nog een eigen werk met als titel: 'Nachtmerries'. Ook mocht zij de wisselbokaal in ontvangst nemen. De eerste prijs in de categorie tot 2 jaar les ging naar pianist Swen van Haperen, de tweede prijs in de cate gorie 2 (2 tot 4 jaar les) ging naar de 8-jarige gitarist Wijnand Meines, de eerste prijs in categorie 3 (4 en meer jaren les) ging naar de pia niste Lieke Vlaar, de tweede prijs in de categorie 3 (4 en meerjaar lees) ging naar de pianist/ zanger Timo Boekei, i In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: i Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: I redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw 3 gegevens vermelden. HEILOO - Op donderdag 11 mei houdt de CDA-fractie een info-uur. Wanneer u een onderwerp met hen wilt bespreken, bent u welkom. Aanvang 19.30 uur in het gemeen tehuis. Graag van tevoren een bericht naar: Elly Beens, tel. 072- 5338208 of e-mail: ellybeens@quicknet.nl. HEILOO - De PvdA Heiloo houdt op donderdag 11 mei om 19.15 uur spreekuur. Als u een onder werp met de raadsleden wilt bespreken dan bent u welkom. Het spreekuur wordt gehouden in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even contact opne men met Cees Rootjes (06- 22473747), André Czeyki (06- 51827813), of Hil Peperkamp (072-5338172). HEILOO - Onze plaatsgenoot Mischa van Raam heeft aan de Vrije Universiteit te Amsterdam haar doctorale studie in de Sociale Wetenschappen afgerond. HEILOO - Op dinsdag 16 mei zal Otto van Os in de bibliotheek van Heiloo een lezing houden over de doelstellingen van de werkgroep Bewust Anders. Verbeter de wereld, begin bij jezelf, maar hoe doe je dat? Bewuste burgers nemen zelf het heft in handen en aan goede wil ontbreekt het niet. De vraag is echter: Hoe pakken wij dit aan? Otto van Os, voor velen een bekende door cursussen en lezingen, zal dit uitleggen. Na de pauze is er gelegenheid om met de leden van Bewust Anders in discus sie te gaan. De lezing begint om 20.00 uur, toegang is 2,- te beta len voor aanvang in de bibliotheek. Foto: Mario Sacksiojii Finzicht, Financiële dienstverlening, Schuine Hondsbosschelaan 24, Heiloo, tel. 072-5335799, info@finzicht.nl, www.fmzicht.nl In hun huis aan de Schuine Hondsbosschelaan 24 zijn Marco Weijs en zijn vrouw Marjon bijna een jaar gelden gestart met het bedrijf Finzicht. Kort samengevat kunt u bij Finzicht terecht voor alle financiële producten als hypotheken, verzekeringen, pensioenen, lenen, sparen en beleggen. Marco is de financieel adviseur in het bedrijf, en Maijon regelt alle rand- zaken. Zonder haar was ik nooit mijn eigen onderneming gestart, en was ik nu dag en nacht aan het werk. Dus het kan heel goed werken, man en vrouw in hetzelfde bedrijf", lacht Marco. Tien jaar ervaring Marco heeft nu zo'n tien jaar ervaring op gebied van verzekeringen en pensioenen, en hy heeft zich de laatste zeven jaar gespecialiseerd in hypotheken. Een ingewikkelde materie voor de leek, maar volgens Marco valt dat reuze mee. „In principe zijn er maar vijf soorten hypotheken, de rest bestaat uit hypotheekvormen die daar weer van zijn afgeleid. Maar ik begrijp dat mensen soms door de bomen het bos niet meer zien, vooral als het financiële zaken betreft die met hun toekomst te maken hebben. In dat geval kan ik het overzichtelijker voor ze maken. Met nieuwe klanten heb ik ook altijd een uitgebreide .intake waarin al veel zaken worden besproken. Vervolgens mail ik ze een financiële planning, en gaat men al dan niet akkoord met het voorstel, dat ik vervolgens verder uitwerk." Maar dat betekent niet dat Marco alleen cliënten in het bestand heeft die zelf weinig tot geen kennis hebben op financieel gebied. „Ik heb ook juist mensen in mijn cüëntèle die precies weten wat ze willen, wanneer ze dat willen en waarom. Die klanten vullen gewoon het formulier in op de website, waarna we via e-mail contact hebben over het verdere verloop. Ik heb overigens geen voorkeur voor een bepaalde klant. Juist door mijn jarenlange ervaring als adviseur, bij verschillende soorten bedrijven, kan ik iedereen van dienst zijn." Aan zelfvertrouwen geen gebrek Aan zelfvertrouwen geen gebrek dus, wel zo prettig als het je financiële toekomst betreft. Maar wat maakt Finzicht anders dan andere financieel adviseurs, hypotheekverstrekkers of banken? „Via Finzicht kunt u bij voorbeeld dagelijks nagenoeg het gehele aanbod van hypotheekproduc ten in Nederland met elkaar vergeüjken en aankopen. Omdat Finzicht als enige samenwerkt met vrijwel alle transparante financiële instellingen kunt u alleen bij Finzicht vaststellen wat voor u op een bepaald moment het beste beschikbare product is. Daarnaast geeft Finzicht advies en assistentie bij aankoop van een financieel product op basis van uw per soonlijke situatie en wensen. Niet alleen via internet maar ook per tele foon of door een adviseur van vlees en bloed. Dat laatste is iets wat men sen steeds meer moeten missen. Loketten verdwijnen, banken worden kantoren waar je alleen op afspraak terecht kunt, en prijsvergelijking van financiële producten moet men zelf maar doen via internet. Op onze web site kan dat ook, maar we kunnen dus ook nog steeds persoonlijk worden benaderd. Dat is het verschil." Verder is Finzicht een van de nog weinig onafhankelijke adviseurs. „Onafhankelijk advies is van groot belang maar zeer zeldzaam. Als een van de weinige tussenpersonen is Finzicht 100% onafhankelijk van alle productleveranciers: Alleen op die manier bent u ervan verzekerd dat het advies dat u krijgt niet is gekleurd door het belang van een bepaalde financiële instelling. Hierdoor bent u verzekerd van een goed advies." Foto: John Geels HEILOO - De heer Gerrit Zeeman, directeur van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, was gast in het bekende radio programma Heiloo Centraal van Beat FM. Dit in verband met 20-jarig jubileum van deze Stichting. Op interessante wijze gaf de heer Zeeman in een boeiend gesprek met presentator Bob van Unnik een overzicht van het ontstaan en de doeleinden van de Stichting vanaf het ontstaan tot heden. Vele facet ten en ontwikkelingen werden uit voerig belicht. Van het project Tafeltje Dekje tot het preventief huisbezoek en een aantal andere projecten. Voor meer uitvoerige informatie werd in het radioprogra- ma verwezen naar hèt adres van de Stichting gelegen aan het Abraham Gerrit Zeeman du Bois-hof 2, tel. 072-5331297. De voordelen op een rij De laagste premies Direct verzekerd 5% extra no-claim korting met 3VO-certificaat I Opbouw schadevrije jaren (no-claim) voor de auto- of motorverzekering WWW HEILOO - Aanstaande zaterdag 13 mei opent om 08.00 uur in de plantenkas op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord (voormalig Willibrord) de jaar lijkse geraniummarkt. De geraniummarkt wordt georga niseerd in samenwerking met de afdeling van de vereniging voor particuliere tuinbezitters Groei en Bloei uit Heiloo. Zaterdag 13 mei zijn er van 08.00 uur tot 10.00 uur speciale kriekkortingen en is de kas te bezoeken tot 17.00 uur. Vanaf maandag is de geraniummarkt open van 10.30 uur tot 16.30 uur. De markt duurt tot en met vrijdag 19 mei. In de plantenkas werken cüënten van GGZ Noord-Holland- Noord in het kader van dagbeste ding en arbeidsrehabilitatie. Zij hebben ervoor gezorgd dat de plan tenkas er bloeiend bij staat. Naast de perkplanten zijn er 250 soorten vaste planten te koop zoals zelfge kweekte Buxus in diverse maten. Een geschikte plant voor het maken van een haag. Maar er zijn ook grotere modellen in diverse vormen gesnoeid zoals de Taxus in piramidevorm. Verder kan men er terecht voor vloeibare mest, potgrond, veiling- kisten, houten kuipen, vuurpotten en plantenbakken zowel van steen als plastic. Na de geraniummarkt is de plantenkas op werkdagen open van 10.30 uur tot 16.30 uur. Voor informatie kunt u de plantenkas bellen - op 072-5312710 of 06- 51171304. ADVERTENTIE Geesterduinweg 3, Castricum (0251) 65 70 75 Dusseldorperweg 65, Limmen (072) 505 35 81

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5