Wijziging legen rolemmers Bouwen en wonen Burgerzaken Mededelingen 20 Hemelvaartdag: De groene rolemmers die op donderdag 25 mei a.s. zouden worden geleegd, worden op maandag 22 mei a.s. geleegd. Wij vragen u uw rolemmer vóór 07.30 uur buiten te zetten en op de inhaaldag tot na 16.00 uur laten staan. De rolemmers kunnen op deze dag namelijk later dan 16.00 uur geleegd worden. Grofhuisafval; Op donderdag 25 mei a.s. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken 3 bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: Bosanemoon 13, reg.nr. 2006/0100 vergroten woning (gewijzigd uitvoe ren voorportaal; nr. 2000/0377) ontvangstdatum: 8 mei 2006 Fontein Verschuirlaan 11 reg.nr. 2006/0089 vergroten woning (uitbouw woonkamer en keuken) ontvangstdatum: 8 mei 2006 JJP. Hasebroekweg 6, reg.nr. 2006/0102 vergroten woning (uitbouw woonka mer en keuken) ontvangstdatum: 9 mei 2006 Raadhuisplein 3, reg.nr. 2006/0140 ged. veranderen kantoorgebouw (naamsaanduiding zuidgevel) ontvangstdatum: 4 mei 2006 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer: (072) 535 66 66. Nieuw bouwplan (vrijstel ling bestemmingsplan voorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toe passing van de in het bestemmings plan opgenomen vrijstellingsmoge- lijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Föixtein Verschuirlaan 11. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag wordt géén grofhuisafval opgehaald. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072) 535 68 68. 18 mei 2006 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewer ker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Vergroten kapsalon met schoonheidssalon (art. 19, lid 2 Wet R.O.) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling en bouwvergunning te verle nen voor het vergroten van de kapsa lon met een schoonheidssalon op het adres Van Aostastraat 4. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstel lingsprocedure. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 18 mei 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld plan vrijstelling en vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Nieuw bouwplan via proce dure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwver gunning te verlenen voor het plaatsen van hekwerken en het speelterrein veranderen in speel/parkeerterrein op het perceel aan de Westerweg ten zui den van de woning Slootenslaan 2. Dit plan zal worden behandeld vol gens de uniforme openbare voorberei dingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 18 mei 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemo tiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend: Boekenstein 52, reg.nr. 2006/0022 vergroten woning (uitbreiding achterzijde) verzending: 10 mei 2006 Kennemerstraatweg 59, reg.nr. 2006/0007 vergroten woning verzending: 10 mei 2006 Rechte Hondsbosschelaan 23, reg.nr. 2005/0276 I vernieuwen berging verzending: 10 mei 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u j hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur- gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer Informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met de medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Aanvraag monumenten vergunning Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat op grond van artikel 13 van de Heilooër Monumentenverordening 1994 op 24 april 2006 een aanvraag voor vergun ning is ingediend voor het restaureren van een dakkapel aan het gemeente lijk monument Kennemerstraatweg 81. Ter inzage De vergunningaanvraag ligt met ingang van 18 mei 2006 gedurende 14 dagen ter inzage bij de publieksbalie in de hal van het gemeentehuis. Deze is geopend op maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 12.30 uur en tijdens de wekelijkse avondopenstel ling op maandag van 18.00 tot 20.00 uur of na afspraak met mevrouw van Breugel, tel. 53 567 55, op andere tijden. Zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 11 mei 2006 Geboren Gijs T. z.v. M.J. de Graaff en L. van Velzen Elders geboren Jonatan S. en Jonas W. z.v. F.E. van Vemde en S.M. Oudejans; Perla D.T. d.v. E.N. Bijwaard en D.L. Calderon Ybert; Noah z.v. M. Hamzaoui en M.V. Winder; Joran D. z.v. J. Onneweer en J.M. Hopman; Lotte S. d.v. P. Blommendaal en E.V.M. Hegeman; Morris R. z.v. L. de Vries en E. Veldt; Reinar M.J. z.v. P. Cranssen en R.L. Kolen; Marie-Louise d.v. E" Spaans en K.N. Hansen Huwelijken B.J.J. Klaase en M. Buwalda Overleden C. van Riel; M.T.C. Groefsema ev Terneusen; J. Zom wv Hellinga; H. Smith; A. Nonnis Elders overleden H.S. Pin; T.J. Slot ev Bammens Ontwerp streekplan herziening nationaal landschap Laag Holland Op 9 mei 2006 hebben Gedeputeerde Staten van Noord-Holland het ont werp van de streekplanherziening nationaal landschap Laag Holland vastgesteld. In de Nota Ruimte heeft" het rijk een globale begrenzing opge nomen van de nationale landschap pen. In deze nota staat dat provincies verantwoordelijk zijn voor de uitwer king van het beleid en de gedetailleer de begrenzing voor de nationale land schappen. Het Ontwikkelingsbeeld Noord-Holland Noord en het Streekplan Noord-Holland Zuid voor zien al in grote mate in de beleidslij nen voor het nationaal landschap Laag Holland. Wat betreft het concrete beleid zal het bestaande beleid uit de bovenstaande plannen worden gehandhaafd. Deze streekplanherzie ning is daarom met name gericht op het vaststellen van de definitieve grenzen van Laag Holland. Aanvullend beleid in beide streekplan nen is toegevoegd met betrekking tot migratiesaldo 0, het niet toestaan van grootschalige ontwikkelingen beeld kwaliteitsplannen en rood voor groen. 17 MEI 2006 U ITKIJ KPOST Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 20