Wedstrijd jeugdvisclub Samen Beet in Limmen Openstelling badminton Welke gezondheidsrisico's loopt u? Foresters B-junioren naar KNVB-bekerfïnale DVW jeugdviswedstrijd groot succes SPORT 28 Vervolg van voorpagina Erik: „Ook bij de komende festi viteiten worden de verschillende onderdelen tot in de puntjes geor ganiseerd mag ik wel zeggen. Er staan dertig personen achter de zeven leden tellende jubileumcom missie om mede te organiseren. Ieder heeft zo zyn of haar verant woordelijkheid. Het gaat vooral om de gezelligheid. En we hebben er bewust voor gekozen nu eens voor de financiën onze sponsors niet te benaderen, maar hen te bedanken'. Eigenlijk willen we iedereen bedan ken voor hun steun.". De festivitei ten vinden niet alleen op het com plex plaats maar ook op andere plaatsen in het dorp. 'Iedereen zal het merken', zo stellen de organi satoren. Alle activiteiten zijn tot in de punljes doorgesproken met politie, brandweer en de gemeen ten. Niets is aan het toeval overge laten. Zelfs de buren van het voet- balcomplex zijn van alle gebeurtenissen op de hoogte gebracht, erg belangrijk, volgens Erik. Veel affiniteit met voetbal Die aandacht voor een ieder is de vereniging niet vreemd. Doorgaans is het al gebruikelijk de vele vrijwilligers die hun steentje bijdragen als blijk van waardering een avondje aan te bieden. Zo is er voor de groenploeg altijd een bar becue-avond en een vrywilligers- avond voor de begeleiders en trai ners. Maar ook wat het voetballen betreft wordt er vanuit de W Limmen veel geïnvesteerd. Zo is er van elke jeugdspeler een dossier en wordt er waar nodig nauw contact gehouden met de ouders. De vere niging leidt de eigen jeugdscheids- rechters op en KNVBdocenten komen met regelmaat uitleg geven over techniek en tactiek. Erik: „Er is sprake van een bepaalde profes sionalisering in met name de orga nisatie. Als bestuur zitten we er voor de voetbal en met veel gevoel voor wat er zich afspeelt. Je moet dus wel affiniteit hebben met voet bal." Voorzitter Siem Admiraal geeft nog eens aan dat 'hij niets is zonder goede bestuursleden'. Beide heren zijn al vele jaren lid, Siem al 55 - met onderbreking van enkele jaren - en Erik bijna dertig jaar. In het bestuur hebben zij res pectievelijk als hoofdbestuur c.q. jeugdbestuur respectievelijk 25 en 12 jaar jaar zitting gehad. In sep tember komt daar voor allebei een eind aan. Nieuwe bestuursleden zijn al bekend: Nico Beentjes wordt voorzitter, Toon Kerssens vice- voorzitter en Jan Nijman wordt de opvolger van Erik, belast dus met de evenementen. De viering van het 75-jarig bestaan van het oranje- wit is daarom voor Siem en Erik een mooie afsluiting van die bestuursperiode. Voor ieder wat wils bij de geplande activiteiten Om een tipje van de sluier op te lichten volgt hier een kort over zicht van de geplande activiteiten: op zaterdag 20 mei vindt er een feestelijke receptie plaats met aan sluitend in het hemelvaartswee- kend (25, 26 en 27 mei) het traditi onele familiestratentoernooi. Zondag 28 mei vindt de hoogmis plaats in de Corneliuskerk. Ook aan de ouderen is gedacht, want voor hen is op dinsdag 30 mei een LIMMEN - Zondag 21 mei zal de open jeugdwedstrijd van Jeugdvisclub Samen Beet uit Limmen worden gevist. De wedstrijd wordt gevist aan het Stet. Daar kunnen de deelne mers om 13.30 uur bij het haventje hun steknummer komen ophalen. Om 14.00 uur start de wedstrijd, om 15.30 uur is hij afgelopen. Er wordt gevist op aantal, en er is een prijs voor de grootste vis, mits die groter dan 25 centimeter is. Er mag niet met worm, kunstaas of vis gevist worden. De deelname kost niets dankzij de ondersteuning van hengelsportzaak Handy Fish uit Heiloo. De deelname is vrij voor kinderen tot en met 14 jaar uit Limmen, maar ook uit omliggende gemeenten. Besluit je om meteen lid te worden van de jeugdvisclub van Limmen, dan kan dat. Vergunningen zijn aan de waterkant verkrijgbaar voor 6,- als je met één hengel wilt vissen met gewone aasssoorten (geen stukje vis, dode vis of kunstaas) en voor 10 als je met twee hengels of met genoem de bijzondere aassoorten wilt vis sen. Voor 4 extra kryg je ook nog eens maandelijks het Visblad in huis, een leuk en informatief maga zine over vissen. Voor meer infor matie kyk op www.hsvlimmen.nl of bel met Peter van der Heijdt, 072- 5051056 of Rob Jak, 072-5053858. Foresters D2 kampioen gezellige bingo georganiseerd. 'Zo nodig worden ze opgehaald met de rolstoel'. Voor de schooljeugd zijn er schoolsportdagen op touw gezet, beginnend op 31 mei voor de groepen 3 en 4. Diezelfde dag zyn ook de zeskamponderdelen Voetbalgolf (met 12 holes door het hele dorp) en de deelnemers wor den getest met een Kennisquizzzz. Ben je 12 tot 16 jaar, dan mag je niet ontbreken op de stormbaan! 1 Juni is de dag voor de groepen 5 en 6, de stormbaan als onderdeel van de zeskamp en tot slot de plee- beksjow. De 7 en 8ste groepers kunnen hun beste beentje voorzet ten op vrijdag 2 juni, waarna de onderdelen voor de scholieren worden afgesloten met een swin gende disco. Ook is er die dag een spannend zeskamponderdeel, namelijk het Dampegheest Mysterie en 's avonds kunnen de beentjes van de vloer tijdens een swingende avond met band. Tenslotte zijn op 3 juni de zeskam ponderdelen Battle of the Stet en D(ampegheest)-day gepland en mag niemand ontbreken op de reü nie. Voor wie nog energie over heeft (en dat zullen er genoeg zijn) is het dan 's avonds nog een keer swingen geblazen. Een viering die er niet om liegt dus en waar de Limmers nog lang over na zullen praten! KORTOM Wedstrijd jeugdvisclub Samen Beet in Limmen LIMMEN - Zondag 21 mei zal de open jeugdwedstrijd van Jeugdvisclub Samen Beet uit Limmen worden gevist. De wed strijd wordt gevist aan het Stet. Daar kunnen de deelnemers om 13.30 uur by het haventje hun steknummer komen ophalen. Om 14.00 uur start de wedstrijd, om 15.30 uur is hy afgelopen. Er wordt gevist op aantal, en er is een prijs voor de grootste vis, mits die groter dan 25 centimeter is. Er mag niet met worm, kunst aas of vis gevist worden. De deel name kost niets dankzij de onder steuning van hengelsportzaak Handy Fish uit Heiloo. De deelna me is vry voor kinderen tot en met 14 jaar uit Limmen, maar ook uit omliggende gemeenten. Besluit je om meteen lid te wor den van de jeugdvisclub van Limmen, dan kan dat. Vergunningen zyn aan de water kant verkrijgbaar voor 6,- als je met één hengel wilt vissen met gewone aasssoorten (geen stukje vis, dode vis of kunstaas) en voor 10 als je met twee hengels of met genoemde by zondere aass oorten wilt vissen. Voor 4 extra krijg je ook nog eens maan delyks het Visblad in huis, een leuk en informatief magazine over vissen. Voor meer informatie kyk op www.hsvlimmen.nl of bel met Peter van der Heijdt, 072- 5051056 of Rob Jak, 072- 5053858. INGEZONDEN MEDEDELINGEN HEILOO - De zomerse dagen komen er weer aan. Dat betekent ook dat vele leden interesse gaan krijgen in andere zaken dan in badminton; de zomerstop is immers weer in zicht! Voor de badmintonners die tijdens deze zomerstop wel willen blijven spelen is dat mogelijk in onze badmintonhal, gevestigd aan Het Zevenhuizen 46 in Heiloo. De gehele zomer, van woens dag 7 juni tot en met woensdag 30 augustus, is de hal iedere woensdag avond geopend, in juni vanaf 19.30 tot 23.00 uur, in juli en augustus vanaf 19.00 tot 23.00 uur. In de maand juni is het ook mogelijk om op maandag en donderdag (beiden vanaf 19.30 uur) en vrijdag (vanaf 21.00 uur) te spe len. Iedereen is welkom om te spelen. Voor hen die van deze gelegenheid gebruik willen maken om vrienden of familie kennis te laten maken met de sport of zelf de sport uit te proberen, zyn er rackets beschikbaar. Schoenen die geen sporen achterlaten in de hal zyn wel verplicht. Een toegangskaar tje kost 3,50, waarvoor men de hele avond mag spelen. Voor de jeugd is het mogelijk om in de maanden mei en juni op de woens dag te spelen van 18.00 tot 19.30 uur. Een toegangskaartje bedraagt 1,- Ook voor hen geldt dat zy een familielid of een vriendje mogen meene men, dat rackets eventueel beschikbaar zyn en dat alleen schoenen die geen sporen achterlaten toegestaan zyn. EGMOND - Kom op 21 mei tussen 10.00 en 14.00 uur naar de open dag van Sportplaza De Watertoren en doe de Healthy Heart Gezondheids risicotest. De Healthy Hearth is de enige risicocheck waarbij medisch onderbouwd een lifestyle advies wordt gegeven door verpleegkundigen van Healthy Heart. De test bestaat uit: een vraaggesprek over levensstyl, con trole cholesterol, controle bloedsuikergehalte (glucose), controle bloed druk, tailletest. U krijgt: een 5 jaar risicoprofiel, lifestyle advies. De kosten voor de test bedragen 20,- per persoon. Maak om wachten te voorkomen een afspraak via 072-5062196. Start op zondag 21 mei met een gezonde levensstyl en profiteer van de aanbiedin gen! Doe gratis mee met het 'Strak op 't strand' voedingsprogramma. Stel uw doelstelling: hoeveel pontes wilt u kwijt? Sportplaza De Watertoren helpt u met een goed uitgebalanceerd voedingsprogramma uw doelstelling te behalen. Voor meer informatie over dit programma bel 072-5062196 of kyk op www.dewatertoren.com. Kom zondag 21 mei naar de Open dag en maak gebruik van de aanbie ding: word acht maanden lid (Combicard) en betaal zes maanden! U betaalt géén entreegeld, wat uw directe voordeel brengt op 112,50! (Tip: doe met het uitgespaarde entreegeld a 22,50 de gezondheidstest). Zie ook de advertentie verderop in dit blad. HEILOO - Afgelopen zaterdag bereikten de B-junioren van de Foresters de finale van de KNVB-beker. Zij versloegen op Sportpark Het Vennewater de B-junioren van Volendam met 4-3. In de kwartfinale wonnen zij al eerder met 3-2 van AFC' 34. Beide tegenstanders spelen 3 klassen hoger in de tweede divisie. De wedstrijd tegen Volendam had een mooi score verloop. De Volendammers speelden tech nisch erg sterk, maar de Foresters counterde erg goed. Coach Tristan Ooms zag na een kwartier spelen al, dat zyn tactiek succes had. Na een aantal snel uitgevoerde counters bedroeg de voorsprong 2-0 door doelpunten van Chris Poulino en Mark Lentz. Vlak voor rust wisten de bezoekers tegen te scoren. Zy hadden al eerder met een goed schot keeper Mare Blaauboer getest. In de tweede helft scoorde Koen Hoytink al snel uit een corner de 3-1. Volendam zette alles op alles en wist een kwartier voor tyd de 3-2 en de gelijkmaker te scoren. De vele bezoekers rekenden er op dat de talenten van de profclub de winst wel snel naar zich toe zouden trekken, maar de veerkracht van de Foresters was groot. Via een keuri ge aanval dwars door de verdedi ging werd Koen Hoytink vryge- speeld. Na zyn passeerbeweging kon hy alleen nog maar door een overtreding worden tegengehou den. De strafschop werd feilloos genomen door Tjeerd Meyer. Volendam was verslagen. In de resterende tijd bleef de stand onge wijzigd. De finale wordt gespeeld tegen GVW uit Veenendaal op zaterdag 27 mei a.s. op het terrein van Legmeervogels in Uithoorn. HEILOO - Op dinsdagavond 9 mei kreeg Foresters D2 de kans kampioen te worden, dit kon echter alleen als zij wisten te win nen van Vrone D2. Na een spannende wedstrijd wist Foresters met 5-1 te winnen en werden zij kampioen! Eigen foto HEILOO - Water zo glad als een spiegel, een heerlijk zonnetje en vele enthousiaste vissertjes waren de ingrediënten voor de eerste jeugdviswedstrijd van dit jaar. De opkomst was buiten verwachting en de deelnemen de kinderen fanatiek en in uit stekend humeur. Onder het genot van een lekker frisdrankje voor de kids en kopje koffie voor de meegekomen ouders was het een heerlijke avond langs de waterkant. Zelfs de aan de eerste vy- ver wonende gans had het naar zyn zin en waggelde tevreden langs zyn woon- en verblijfplaats. Er werd door de meeste kinderen overigens goed gevangen en wie toch wat moeite had om een vis te verschalken werd adequaat gehol pen door de DVW vrijwilligers. Na afloop toen alle scores waren geteld konden wy in het 'Oosthonk' de prijsuitreiking gaan bijwonen. Alle kinderen luisterde gespannen hoe ze het gedaan hadden en werden één voor één onder luid applaus naar voren gehaald. Want by DVW bete kent meedoen, ook altijd een prys mee naar huis. De uitslag was uitein delijk. 1. Luke Nanne 26 vissen, 2. Mike Bruin 22 vissen, 3. Chicco van Zaal, 18 vissen, 4. Magnus Beers 14 vissen, 5. Wout Kops 13 vissen. Donderdag 18 mei is de tweede wedstrijd. Trek je vader aan zijn jas en laat hem de hengels van zolder halen. Ook zonder visvergunning mag je de eerste keer kennismaken met het vis sen. Verzamelen 18.00 uur aan de Loet in plan oost en de toeter om te vissen klinkt om 18.30 uur. 17 MEI 2006 UITKIJKPOST VOETBAL VISSEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 26