Twee maal brons voor Dojo 't Loo Foresters F8 maakt topseizoen door Vijfde plaats bij regiofinale turnen SPORT 29 Open lessen bij GTH HEILOO - Het was wederom een succesvol weekeinde voor de judoka's uit Heiloo. In een afge laden Sporthal in Beverwijk werd zaterdagavond de laatste ronde van de West Friese Judo Competitie afgewerkt. Verdeeld over vier klasses (Hoofdklasse, eerste, tweede en derde klasse) streden zo'n 32 judoscholen en verenigingen om de hoogste eer. Iedere club zet een team van tien judoka's in variërend van -42 kilo tot 90 kilo. Deze teams nemens het vervolgens gedurende het jaar in een aantal ronden tegen elkaar op. Voor aanvang van de slotronde stond Dojo 't Loo, die uitkomt in de eerste klasse, op een vierde plaats. Een podiumplek behoorde echter nog tot de mogelijkheden. De eerste wedstrijd van de latere kampioen sportschool Frits van de Werf uit Hoorn ging nipt verloren. Gelukkig werd de tweede wedstrijd tegen Judoacademie met ruime cijfers gewonnen en liet de concurrent voor de derde prijs een steekje val len. Hierdoor eiste het seniorenteam van Dojo 't Loo een terechte bron zen plak op. 's Zondags werd er weer afgereisd naar Beverwijk. Dit keer stonden de Noord Hollandse kampioenschap pen voor A-pupillen en B-pupillen op het programma. Coaches Sander en Wesley Groefsema waren voor de gelegenheid een liaison aangegaan met Sportschool Randers de Geus uit Broek op Langedijk. Het combi-team van de A-pupillen (voor Dojo 't Loo bestaande uit Elise Kuipers, Jim Baltus, Roel Verlooij, Stan Greveling en Maaike Stevenson) miste helaas op een haar na de derde plaats. 's Middags deed het B-pupillen- team (voor Dojo 't Loo bestaande uit Tim Kuipers, Sven Kruidenberg, Sacha Bos, Gaby de By, Dave Baltus, Jasmijn Lesterhuis en Lars Onderwater) betere zaken. Zij dron gen, ongeslagen in de poule, door tot in de de kruisfinale om daar ten slotte een bronzen plak te verove ren. Een hele knappe prestatie voor de judokaatjes uit Heiloo. Het seitiorenteaxn van Dojo 't Loo is derde geworden: (v.l.n.r): Pim Schuit, Kars Zoon, Sander Groefsema, Jasper Henselmans, Reinier van der Weij, Jasper Corts, Timo Lesterhuis, Robin Boom, Wesley Groefsema en Reus de Jong. Op de foto ontbreken Martijn Dirkson, Ivan Sindhunata en Karen Stevenson. Eiêen foto HEILOO - De F8 van Foresters is erin geslaagd om één seizoen in vier verschillende kompetities te mogen spelen. Vanwege hoge winnende uitslagen werd vorig najaar halverwege het seizoen al besloten een trapje hoger te spe len. Zelfs in deze hogere klasse werd niet verloren. Dat was natuurlijk grote klasse. Na de winterstop werd er weer begonnen met het aaneenrijgen van mooie wedstrijden en grote winnen de scores. Ook nu weer moesten ze een categorie omhoog. Hier werd een keer verloren en gelijkgespeeld. De rest werd gewonnen! Jammer voor de jongens is dat helemaal geen kampioensfeestje hebben gehad, terwijl ze daar toch echt wel recht op hadden. (v.l.n.r bovenste rij): Lars, Jim, Tijmen, Thijs, (onderste rij): Jesse, Jormay, Robin en Mart. Tom ontbreekt op de foto. Eigen foto HEILOO - Zaterdag 12 mei werd in Amsterdam de regiofi nale van de vijfde divisie gehouden. Voor GTH hadden zich hiervoor de navolgende turnsters weten te plaatsen door de drie voorafgaande competitiewedstrijden goed te turnen, bij de Instappers (geboortejaar 1997) Laura van Ginneken, Emma Helvrich en Jaimie Kareis. De wed strijd begon goed. Er werden door alle drie de turn sters goede resultaten bepaald bij de sprong (Emma 8,40) bij de balk en op de vloer (Jaimie 9,00) tot het onderdeel brug kwam. Laura draaide een goede oefening en behaalde hier een 9,75. Dit leverde haar met een puntentotaal van 34,65 een mooie vijfde plaats op. Maar de jurering voor de brug- oefening van Emma en Jaimie was volkomen onterecht veel en veel te laag. Jaimie die de voorgaande drie Competitie wedstrijden steeds op het podium had gestaan kwam met en score van 33,45 daar nu niet eens bij in de buurt. Ook de brugoefening van Emma was wel heel erg laag gejureerd. Erg jam mer, vooral omdat onduidelijk is waar de lage jurering vandaan kwam. Vervolgens kwamen de pupillen 2 (geboortejaar 1995) Roza Apeldoorn en Bente Eelman. Beide turnsters lieten een goede sprong zien. Roza behaalde voor haar brugoefening, ondanks het feit dat zij eraf viel bij het ophur- ken een 8,85. Bente liet een mooie balkoefening zien die terecht beloond werd met een 8,40 en als laatste onderdeel de vloer, het onderdeel waar zowel Bente als Roza erg goed in zyn en waarbij kansen liggen om (weer) op het podium te komen. Helaas raakte Bente 'de weg kwijt' tijdens haar vloeroefening en kon zij deze niet afmaken. Roza was daardoor ken nelijk toch aangeslagen en turnde op de vloer minder zorgvuldig het geen natuurlijk ook een lagere jurering opleverde. Dit keer geen podiumplaatsen voor de turnsters van GTH, wel een mooie vijfde plaats voor Laura. Zaterdag 20 mei tijdens de onderlinge wedstrijden in. sporthal 't Vennewater kunnen de turnsters nog een keertje vlammen. Double Stars Bridgeclub De Branding Tennisvereniging HSV Oppositie Heiloo HEILOO - In de week van maan dag 22 mei tot en met vrijdag 4 juni vinden de jaarlijkse open lessen bij Gymnastiek en Turnvereniging Heiloo plaats. Ieder lid van de vereniging mag een introducé (vriendje of vrien- dinnetje) meenemen die de les komt bijwonen. Meedoen mag ook. De open lessen zijn toegan kelijk voor de groepen, ouder en kindgym, kleutergym, jongens- en meisjesgym, trampolinesprin gen, maar ook de diverse dames(conditie)uren. Het is ech ter niet mogelijk om een open les mee te doen bij het selectie- turnen. Kijk op de website voor het lesrooster en neem een gra tis proefles www.gtli.is.drea- ming.org. HogedijkOpen gaat weer van start EGMOND - Ook dit jaar zal het Hogedijk Open weer worden georganiseerd op de tennisba nen aan de Hogedyk. Op de acht French Court banen van TC Hogedijk zal vanaf 24 juni de strijd losbarsten. Ook nu weer kunt u kiezen uit het spelen van dubbels, mixen of een enkel spel, want er zijn maar liefst 44 categorieën waar u kunt spelen vanaf speelsterkte 3 (de hele goeien) tot en met speelsterkte acht (de echte recreanten). De finales vinden plaats in het weekend van 2 juli. Inschrijven voor dit toernooi kan tot 31 mei. Dit kunt u doen middels fj inschrijfformulieren die op de diverse tennisparken te vinden zijn of, beter nog, via internet op www.toernooi.nl of de eigen site van tc Hogedijk. U hoeft niets van het WK voetbal te missen, want in de kantine van tc Hogedijk hangt een groot scherm zodat u alles op de voet kunt blijven volgen. HSV Limmen nieuws LIMMEN - De derde wedstrijd om de Limmerpoldercup wordt gevist op zondag 21 mei in de Nauernasche vaart. Opgeven tot vrijdagavond bij Peter van der Heydt, tel. 072-5051056, Han Duin, tel. 0251-311798 of Co Duinmeyer, tel. 0251-658999. Er mag niet met worm worden gevist of gevoerd. Deelnemers dienen in bezit te zijn van een geldige sportvisakte en een lid- maatschapsbewijs van de HSV's Limmen, DVW; De Sander of Castricum. Rookvrij bridgen in Heiloo HEILOO - Omdat enkele leden de rookvrije bridgeclub Fumez Pas vanwege gezondheidsrede nen gaan verlaten, komen er een paar plaatsen vrij. Bridgeclub Fumez Pas heeft 96 leden die elke donderdagavond in het Trefpunt bridgen. De club kent weinig verloop waardoor het raadzaam is om, als u interesse heeft in een lidmaatschap, snel te reageren. Desgewenst kunt u ook op de wachtllijst worden geplaatst zodat u later lid kunt worden wanneer er een plaats vrij komt. Ook kunt u zich aan melden voor de invallerslijst. Mensen op deze lyst worden gebeld zodra iemand verhinderd is. De ervaring leert dat u op die manier toch wekelijks kunt brid gen. U kunt zich aanmleden via het secretariaat, tel. 072- 5093585. UITKIJKPOST 17 MEI 2006 JUDO HEILOO - hb 1-Onze Gezellen 5-4, Alc. Victrix 3 - hb 2. 5 -16, hb 3 - DSS 2.4-16, hb asp. 1 - Trrasvogels 5 - 4 en 13 -12, Koedijk - hb. asp. 2. 5 -19, hb. pip 1 - Cromtigers. 14 - 25, hb. pup.2 - Bears 2.13 -19, hb. pup.3 - Pino's. 29 - 6, sb 1 - DSS 3.1-13, sb 3 - Cromtigers 14 -17,0VV0 - hsb 1.6 - 5, hsb2 - Seagulls. 25 -19, hsb 3 Bears 2.14 - 5, Kinheim - hsb 4.4 - 8, Spaarnwoude - hsb4.0 - 21, Pirates - sb jun. 9 - 8, sb pup - Spaarnwoude. 8 -14. EGM0ND - Bridgeclub De Branding heeft op vrijdag 12 mei als volgt gespeeld. 1 Fam. Zwanenburg 63,10,2 Siewertsen Gouda 60,123 Fam. de Goede 52,984 Vos de Winter 51,19,5. Noordenbos Doornbos 50,60,6 v.d. Pol 81 Koopman 47,02,7-Fam. Rasser 42,86,8 Vlaar 81 Burgers Lijn B 1 Jorritsma de Keijzer 62,14; 2 Fam Imming 57,50; 2 Fam Koomen 57,50; 4 Jorritsma 81 Zwitselaar 55,71; 5 Dekker Admiraal 54,29; 6 Fam. Bindt 50,36, 7 Zentveld 81 van Deursen 46,43; 8 5 van Gorkum 81 Meijer 46,07; 9 Fam. Greeuw 43,93; 10. Fam. Balkenende 43.21; 11 Borburg 81 Joonkers; 11 Fam; Kruisen 41.43 H EIL00 - Komende week spelen de teams van TV H.S.V. hun voorlaatste wedstrijden. Er staan weer diverse interessante wed strijden op het programma. De resultaten van de competitieteams in de afgelopen week luiden als volgt. Dames dubbel dins dag. HSVi-Heiloo21-3, Dames dubbel woensdag. HSVi-Ursem3 4-0, Dames dub bel donderdag. HSVi-Langedijks 4-0, Mini (tot en met 10 jaar). Marquettei-HSVi 4-4, Gemengd woensdag (tot en met 12 jaar). Krommeniei-HSVi 5-7, Jongens woensdag (tot en met 12 jaar). HSVi-Bergem 6-6, Assendelft2-HSV2 3-9, HSV3-Hogedijki 11- 1, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 14 jaar). Gietelingi-HSVi 2-4, Gemengd jeugd zaterdag (tot en met 17 jaar). HSVi- Zaandam2 6-0, Heren Zaterdag. Cromme Bal2-HSVi 2-4, HSV2-Wimmenumi 4-2, HSV3-DEM5 4-2, Heren dubbel 35+ zater dag. Juliana2-HSVi 2-2, Heren dubbel 50+ zaterdag. Enkhuizeni-HSVi 3-1, Dames Zondag. HSVi-Zeemachti 4-1, HSV2- Warmenhuizens 4-1, Limmen6-HSV4 5-0, Heren Zondag. HSVi-Gietelingi 5-1, Gemengd senioren zondag: Zeswielen2- HSVi 0-5 HEILOO - Uitslagen ronde 28 van de Interne competitie schaakvereniging: Zeeman-Smith 1-0; Bosma-Jongkind 0-1; Folkertsma-Van Ham 0-1; Maas- Plaggenborg rem.; Roodbol-Van der Werff 0-1; Sauer-Van Etten 0-1; Woudstra-De Jager 1-0; Vonk-Van den Brink rem.; Kraayenbrink-Shannon Vlaar 0-1; Mani- Huffnageli-o.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27