Hockeyteams Terriërs eindigen knap in middenmoot Bingomiddag sport 29 Foresters F8 maakt y topseizoen door De parel onder de Limmer verenigingen' Donderdag speelt het Amerikaanse team tegen de Terriërs Limmen Fj Kampioen Brom-, snorfiets brommobiel W Limmen viert 75-jarig bestaan LIMMEN - We schrijven 1931 als N. de Groot, voorzitter, J.N.Stuifbergen, secretaris en C.Weijers, penningmeester het voetbal in Limmen een gezicht gaan geven met de oprichting van W Limmen. In de loop van 75 jaar is de voetbalvereniging uitgegroeid tot veel meer dan twee keer elf spelers op de groene mat met de bekende leren knikker. W Limmen staat voor een club waar de hele Limmer gemeen schap bij betrokken is. Inmiddels 800 leden tellend en nog eens 300 vrijwilligers. Of zoals voorzitter Siem Admiraal het noemt 'de parel onder de Limmer verenigingen met de accommodatie en allure van een hoofdklasse'. Vanaf 20 mei viert W Limmen dat zij al 75 jaar zoveel sportplezier hebben gebracht en gehad. Het feest is dan ook niet alleen bedoeld voor de leden, maar voor alle Limmers. Het gaat om de gezelligheid Siem Admiraal (25 jaar bestuurslid, waarvan 16 als voor zitter) en Erik Lute (bestuurslid evenementencommissie) vertellen graag waar de vereniging voor staat en wat ze zoal in petto heb ben voor het feest. „We zijn een unieke club in Limmen. Niet voor niets wyst de KNVB de accommo datie van W Limmen aan om de beslissingswedstrijd te spelen. We genieten veel vertrouwen in Limmen, van de leden, bewoners en van zo'n 140 bedrijven. We hebben een enthousiaste suppor tersvereniging die massaal onder steuning bieden. Hartverwarmend! W Limmen heeft een grote jeugdafdeling en sinds vijf jaar een damesafdeling met meer dan hon derd leden. Siem Admiraal vindt het verrassend hoe positief de invloed van de dames is en meent dat 'ook het voetballen goed is'. En last but not least belanden elke week 750 exemplaren van De Uithaal, het verenigingsblad, op de Limmer deurmatten. W Limmen stond al bekend om de vele acti viteiten die naast het voetballen georganiseerd werden. Om maar wat te noemen: het familiestraten- toernooi. Dit jaar voor de zestien de keer met gemiddeld tachtig teams en volksfeest nummer 1. Bingo-avonden en klaverjasdrives, pupil van de week en niet te verge ten de Sinterklaasavond voor vol wassenen ('Het is gewoon caba ret'). Vervolg zie volgende pagina HOCKEY HEILOO - Dames 1 en Heren 1 van hockeyvereniging De Terriërs spelen ook volgend jaar in respectievelijk de eerste en tweede klasse. Beide teams stelden die positie afgelopen weekend veilig en realiseerden daarmee het doel 'handhaven' wat gezien de verjongde selec ties al een hele opgave was. Dames 1 wachtte in de eerste klasse - twee niveaus verwijderd van de absolute top in Nederland - een zware wedstrijd tegen een van de koplopers, Roomburg uit Leiden. Verliezen was niet fataal geweest, maar een puntje pakken gaf zekerheid. De ploeg moest deze wedstrijd ervaring missen door blessures van keepsters Irene de Boer en verdedigster Maaike Izaks, maar de jeugd hield het team over eind. Laura Hakvoort wist met 'ukkies' van 16 jaar in de verdedi ging als Lise Donkersloot, Joyce Benner en Sacha Schermer ('wat waren die meiden goed', aldus de opgetogen en opgeluchte coach Bas van der Laken) haar doel lange tijd schoon te houden. Esther Izaks zette de Heiloose ploeg op voor sprong. In de laatste minuut kon Roomburg echter toch nog de^_ gelijkmaker scoren. Met twee wed-" strijden te gaan staat de ploeg niet temin nu solide in de middenmoot en is 'veilig'. Dat knokte ook Heren 1 voor elkaar. Bij die ploeg werd het de wedstrijd van Jisse Waasdorp. Hij besliste de wedstrijd tegen Kraaien vijf minuten voor tijd met zijn specia liteit. Zijn sleep-push uit een straf- corner behoort tot de beste van Nederland en bewees ook deze keer zijn waarde. Het moet een van de vele belangrijke doelpunten uit zijn carrière zijn geweest. Hoewel hij nog jaren mee kan stop hij op zijn 30e- ste na 15 jaar Heren 1. Een beter afscheidscadeau had hij zijn club, ploeg en zichzelf niet kunnen geven. De 2-1 winst op de Zaandammers betekende met ook nog twee wed strijden te gaan een keurige plek in het midden van de ranglijst, zonder" gevaar voor degradatie. Amerikaanse hockeysters op bezoek bij Terriërs Het damesteam van De Terriërs heeft dit seizoen hun toptalenten Daphne en Denise Admiraal moeter} 7 missen. Zij kozen voor hockey en een (heel klein beetje) studeren in Amerika. Vijf dagen per week trai nen, zaterdag vrij of reizen per bus of vliegtuig, zondag spelen. Hun univer siteitsteam werd tweede in de lande lijke competitie. Donderdag (20.00 uur) speelt het Amerikaanse team - op trainingsstage in Nederland - bij en tegen De Terriërs. Siem Admiraal (25 jaar bestuurslid, waarvan 16 als voorzitter) en Erik Lute (bestuurslid evenemen tencommissie): „We zijn een unieke club in Limmen" GARAGEBEDRIJF LIMMEN - Dinsdag 30 mei om 14.00 uur wordt er ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de W Limmen voor alle ouderen in Limmen een bingo georganiseerd. Er zijn mooie pqjzen te winnen en daarnaast zal de inwendige mens geheel verzorgd worden. Dit alles wordt door de W Limmen aange boden. In verband met de planning verzoekt de organisatie om voor 27 mei aan te melden. Indien u slecht ter been bent komt de W Limmen u halen (graag bij aanmelding door geven). Telefoonnummers voor aanmelding. Trudy Kerssens, 072- 5051685, Leny Min, 075-5052306 of Elly Nyman, 072-5052345. LIMMEN - Zaterdag is de F7 van Limmen kampioen geworden. Dat gebeurde na een overwinning op de directe concurrent voor de titel, SVIJ. In een spannende wedstrijd won Limmen uiteindelijk met 3-2 van de tegenstander uit IJmuiden. Na een 0-2 achterstand kwam Limmen sterk terug en stelde vervolgens de overwinning en het kampioenschap veilig. Achterste rij (v.l.n.r). Vince Nijssen, Ruben van Rooyen, trainer/coach Ronald Bakker, Steven de Rave, Rens Min en trainer/coach Koen van der Graaf. Voorste rij. Sam de Goede, Thomas van der Graaf, Mees de Kort, Jordy Suijkerbuijk en Joost Bakker. Eigen foto Het schouwen van uw is bij ons mogelijk. En uiteraard verzorgen wij ook een kenteken voor U. Doe dit voor 31 oktober 2006. Bel voor een afspraak 072-5338361 De Oude Werf 2 - Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29