LPB management vastgoed Uitwisseling van scholieren Heiloo met scholieren uit Swietochlowice Avond(wandel)vierdaagse Heiloo 2006 Echtpaar Bakker zestig jaar getrouwd H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 LPB management vastgoed, Herenweg 269 F, Egmond aan den Hoef, tel. 072-5070999, lpb@quicknet.nl Erno Levering (06-50622188) en Miijam Mittelberg (06-55705190) hebben samen het bedrijf LPB management vastgoed. Hjj zorgt voor de bouwkundige en vastgoedvraagstukken, zij zorgt voor de styling en interi euradvies. Hun kantoor is aan huis gevestigd in Egmond aan den Hoef, in een gedeelte van een oud klooster. Een inspirerende omgeving voor een inspirerend bedryf dat de afhandeling van praktische zaken van een ver bouw of nieuwbouw perfect combineert met inrichting en sfeer. Voor parti culieren en bedrijven, van kantoorruimtes tot bruidssuites: LPB kan overal voor worden ingezet. Te beginnen met LPB management vastgoed. Begonnen als projectlei der b\j grote bouwprojecten, heeft Erno zich, na 20 jaar ervaring in de bouw, steeds meer gespecialiseerd in het adviseren en coördineren van bouwprojecten. ,,Ik ben gewend om zowel aannemer als opdrachtgever te adviseren over de planning, de financiën, de materialen en wetgeving. Door de jaren heen werd ik echter steeds vaker ingezet als mediator tussen partijen in een conflictsituatie op bouwkundig en contractueel gebied. Dat vond ik eigenlijk zo interessant, dat ik me heb gespecialiseerd in die bemiddelende rol. Door deze onafhankelijkheid kan zowel een aannemer of architect, als een opdrachtgever ons inhuren om situaties te beoordelen en moet onze rol betrouwbaar zijn en onbevooroordeeld. Natuurlijk wil ieder een zijn gelijk in het leven, maar een mediator haalt de emotie eruit en legt een realistisch plaatje neer. Er is haast geen huis, geen gebouw of pand dat wordt opgeleverd zonder problemen. Of het nu nieuwbouw of een renova tie betreft, er zijn vaak bepaalde punten waarop de betrokken partijen een conflict krijgen of elkaar niet verstaan. Over de opleverdatum bijvoorbeeld, en de aannemer dat niet redt of er veel wijzigingen optreden waardoor de datum niet meer reëel is. Of over financiële zaken, zoals meer- en minder- werk. Soms wordt zelfs de gang naar de rechtbank gezocht om een oplos sing te forceren. Een geld-, tijd, en energieverslindende zaak volgt, met uit eindelijk een oplossing die achteraf voor de hand ligt. Hadden ze een mediator ingehuurd, dan was er een objectieve onderhandelaar geweest, die wellicht met een simpele oplossing - en veel goedkoper dan het inhu ren van een advocaat - het conflict had kunnen openbreken! Vaak is de wil tot communiceren verdwenen en dient de realiteit weer over het voetlicht te worden gebracht. „Het is prettig als een klant met zijn of haar eigen kwaliteiten bezig kan zijn en bouwplannen, realisatie en beheer aan ande ren kan overlaten. De energie wordt dan beter verdeeld", weet Erno uit ervaring. LPB management vastgoed gaat met haar bedrijfsonderdeel interieur styling nog een stapje verder in de dienstverlening. Miijam heeft namelijk een uitstekende reputatie opgebouwd als binnenhuisarchi tect en houdt zich dagelijks bezig met het maken van ontwerpen en plan nen voor de sfeer in uw woning, of de 'look' van uw kantoor. LPB manage ment vastgoed maakt samen met u een plan, tekent vervolgens een plattegrond en presenteert u tenslotte een complete inrichting, inclusief presentatie met moodbords en eventueel 3D animaties met de te gebruiken stoffen, de meubels, de lampen en de overige accessoires. „Natuurlijk hou den we daarbij vooral rekening met de mensen die gebruik moeten maken van de ruimte die wij inrichten; wie wonen er, wordt er gespeeld, gewerkt, geslapen of vooral uitgerust, houdt men van lezen, koken, spelletjes doen? Ook ontwerp van maatwerkmeubilair, zoals keukens, kasten en balies zijn op de klant afgestemd. Een complete 'make-over' van uw interieur? In dat geval komt Mirjam graag bij u langs! „U bepaalt de regels, wij voeren ze slechts voor u uit!" HEILOO - Op vrijdag 28 april vertrokken zes scholieren uit Heiloo met twee begeleiders naar Swietochlowice. Met trein èn bus bereikten zij de volgen de morgen de stad Katowice, waarvan Swietochlowice een voorstad is. Daar werden zij opgewacht door de leerkrachten, scholieren en hun ouders waar de scholieren hun gast gezin hadden. Het is de bedoeling dat door deze uitwisseling, de scho lieren van het Murmelliusgymna- sium en een studente Chinees, zien hoe de mensen in Polen thuis leven. Eind juni zullen er tien scholieren van daar naar Heiloo komen om in Alkmaar aan het IMUNA project deel te nemen. Het project wordt georganiseerd door scholieren van het MurmelliusgymnasiumIn Polen werd de stad Krakow bezocht, met een mooi centrum, het slot Wavel en ook brachten ze een bezoek aan de Joodse wijk. Van maandag tot en met woensdag gingen ze met een Poolse lijn bus naar het zuiden, waar een natuurgebied dat deel uit maakt van de Karpaten, het Pienynischgebergte, werd bewon derd. Ook werd daar een dagwande ling gemaakt, over de hooggelegen drie kronen (982 meter hoog). Ze staken de rivier de Dunajek over met een speciaal bootje, dat door een man in klederdracht door de sterke stroom geboomd werd. De volgende dag gingen ze met een kabelbaan de Palencia op (719 meter). Daar was een rodelbaan en er kon nog geklommen worden, 's Middags was er weer de terugtocht naar Katowice en Swietochlowice. De volgende dag werd het museum in Auswitz bezocht. Het maakte grote indruk op de scholieren. Een aantal Poolse scholieren was ook met deze excursie mee gegaan. Thuis in Swietochlowice was er tijd voor ontspanning en werd de week afgesloten met een barberque in de volkstuin van een van de gastgezin nen. Op de laatste dag bezochten de studenten de school van de Poolse scholieren en ontmoetten daar de jongelui die in juni voor het eerst Heiloo zullen bezoeken. Zy zullen grotendeels in de gezinnen van deze schoüeren in Heiloo onder gebracht worden. Het was een zeer geslaagde reis Zowel de schoüeren als de begeleiders zien uit naar een vol gende keer. De plannen zijn al gemaakt. Zes scholieren uit Heiloo waren te gast bij scholieren in Polen. HEILOO - Ook dit jaar wordt weer de avondvierdaagse in Heiloo gehouden. Dit evene ment is bijzonder geschikt voor deelname in gezins- of groeps verband. Iedereen vanaf 4 jaar kan deelnemen. De Plaatselijke Wandelcommissie Heiloo heeft er voor gezorgd dat er weer verschillende mooie parcoursen zijn gemaakt, waarin een aan tal verrassende Heiloose plek jes zijn opgenomen. Deze routes zijn, zoals men gewend is, geschikt voor zowel jong als oud. Van dinsdag 13 tot en met vrijdag 16 juni wordt men in de gelegenheid gesteld om hiervan mee te genieten. Zoals gebruikelijk wordt er ook dit jaar gestart vanaf het schoolplein van de basisschool St. Radboud, ingang Breedelaan. De starttijden zijn hetzelfde gebleven: vanaf 18.00 uur 15 kiïo- meter, vanaf 18.15 uur 10 kilome ter en vanaf 18.30 uur mogen de 5 küometer-wandelaars beginnen. Het geheel zal op het schoolplein en ook op de laatste avond langs de route, muzikaal worden onder steund door de Fhnfare Showband Heüoo, harmonie Caecüia en de muziekvereniging Eensgezindheid. Bij-het volbrengen van de avond vierdaagse ontvangt iedereen de welbekende avondvierdaagse medaüle. Het inschrijven voor individuele deelnemers kan tot en met vrijdag 19 mei tussen 19.00 en 20.00 uur in de St. Radboudschool, ingang via het schoolplein aan de Breedelaan. Het inschrijven van groepen is alleen schriftelijk mogelijk na tele fonisch overleg. Groepen die verleden jaar hebben deelgenomen hebben hierover schriftelijk bericht ontvangen. Algemene informatie kan men inwinnen bij de famiüe Bos, Werkendelslaan 9, tel. 072- 5337426. Het inschrijfgeld bedraagt voor alle deelnemers 3,50. Leden van erkende wandelsportbonden genie ten een korting van 1,- op ver toon van een üdmaatschapsbewijs. Inschrijving aan de start is mogelijk tegen verhoogd tarief, maar helaas kan er dan geen garantie worden gegeven dat de verdiende medaüle direct na afloop van de Avondvierdaagse uitgereikt kan worden. HEILOO - Jan Bakker (geboren op 30 mei 1916) en Gré Denneman (geboren op 28 oktober 1920), wonende aan de Zeekamplaan 29 te Heiloo, vier den maandag 15 mei hun 60 jarig huwelijk. Op deze dag, zestig jaar geleden, zijn ze in de kerk getrouwd. Voor de wet zijn ze op 25 april in de echt verbonden. In die tijd was het gebruikelijk om op een andere dag in de kerk te trouwen. Mede daar om is op dinsdag 25 april burge meester Romeyn al bij het jubüe- rende echtpaar langs geweest. In gezelschap van een aantal van hun kinderen en famüieleden van de bruid zijn zij door de burgemeester gefeüciteerd en met een cadeau van de gemeente Heüoo verblijd: een bord met een afbeelding van het witte kerkje van Heüoo. Gisteren werd het 's morgens in de Wilübrorduskerk aan de Westerweg te Heüoo met een mis gevierd, waarna er 's middags en 's avonds een feest was, waarbij de famiüe en aüe kinderen, kleinkinde ren en achterkleinkinderen aanwe zig waren. Burgemeester Romeyn bezocht het diamanten bruidspaar. Eigen foto UITKIJKPOST 17 MEI 2006 !n deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Beticht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68.1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nt. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5