38É3& sc^fejabon £5 van HSV kampioen £9 van VV Limmen kampioen F8 van VV Limmen kampioen Limmen E2 kampioen E 2 van de Foresters is kampioen Clubkampioenschap Funakoshi Judoka's geselecteerd voor de Europese kampioenschappen Synchroonspringen wordt beloond met goud! HEILOO - Afgelopen zondag is de E5 van HSV winnaar geworden van een toernooi bij de Kennemers (Beverwijk), na een moeiza me start kwamen zij op gang met klinkende overwinningen van 1-0, 7-0, 3-0 en 3-0. Van links naar rechts: Bas Beerepoot, Ivor Groot, Tom Leering, Max Veerbeek, Tom van Baar, Guus de Backker, Mart Smits en Coen Ursem en de leiders René en Paul 3TTD LIMMEN - Limmen F8 is overtuigend kampioen geworden in de najaarscompetitie. Het team van Limmen F8 bestaat uit: staand (v.l.n.r) Michel Fluri (trainer), Hessel Haan, Junior van Ophuizen, Casper Dekker, Niels Kooy, Vincent Fluri, Luke Groot, Rick Glorie en Chris van der Steen. Knielend (v.l.n.r) Ramon Tambach, Max Min, Luuk Groentjes, Gijs Koot en Koen Fluri. LIMMEN - Op 6 mei kon de E2 van Limmen het voorjaarskampi oenschap behalen, daarvoor was alleen nog een overwinning nodig tegen Velsenoord. Met een overtuigende zege van 0-6 wist Limmen het kampioenschap te bereiken. Ook is de E2 clubkampi oen geworden van de najaars- en voorjaarscompetitie. Op de foto zittend van links naar rechts: Timo Min, Jim Liefting, Mike Zuyderduin, Mika Ehlhart, Leon Koopmans. Staand: Leider Richard Zuyderduin, Tim Wokke, Tom Beentjes, Jilt Fopma, Bart Levering. Leider Marco Ehlhart ontbreekt op de foto. LIMMEN - Woensdag werd de F9 van de voetbalverenging Limmen kampioen door met 0-3 te winnen van de directe concur rent, de F6 van Alkmaarsche Boys. Een fantastische prestatie omdat zij qua leeftijd eigenlijk nog mini-pupillen zijn. Ze zijn voor de voorjaarscompetitie naar de F'jes overgegaan omdat ze afgelopen najaar als MP1 met grote overmacht ook al kampioen zijn geworden. Uniek is ook dat geen enkele tegenstander tegen de jongens heeft weten te scoren, terwijl de voorhoede de ene na de andere prachtige goal wist te maken. Achterste rij (v.l.n.r.) Steyn Rijs, Cody Kerssens, Quentin Aker, Joeri Admiraal, Jaap Menick. Voorste rij (v.l.n.r.) Kees Peters, Marnix Groot, Ron de Nijs, Jay Dingerdis, Wesley Borst. HEILOO - De E 2 van de Foresters is kampioen. Zonder ook maar een punt te verspelen werden de jongens kampioen in de eerste klasse. De kampioenen zijn vlnr staand Jur Bruin, Joris Sunnote, Jouke Dunnewind, Marcio Reingoud en vlnr zittend, Daan Boerlage, Stef Braam, Dennis Leeuwenburgh en Jesse Boerlage. HEILOO - In de gymzaal aan de Kerkakkers te Heiloo hield kara- teyereniging Funakoshi zaterdag 20 mei haar clubkampioen schappen voor de jeugd. Dertig jongens en meisjes deden hun uiterste best de moeilijke karatetechnieken zo goed mogelijk uit te voeren. Geen eenvoudige opgave, zeker niet als je 6 jaar bent en pas een paar maanden op karate zit. Andere deelnemers waren duidelijk al meer ervaren en lieten dat tijdens hun oefe ningen ook zien. Aan het eind bleken Jesse Out, Guylian Kreher, Estee Kreher en Orsine de Boer de meeste punten te hebben ver gaard en gingen zij met een welverdiende prijs naar huis. JUDO REGIO - Maar liefst vier judoka's van Stichting Topsport Tom van der Kolk hebben te horen gekre gen dat zij geselecteerd zijn voor de Europese Judo Kampioen schappen -17 jaar. Deze kampioenschappen worden 23, 24 en 25 juni gehouden in Miskolc in Hongarije. Nederlands kampioen Maureen Groefsema heeft drie selectietoernooien gewonnen, één geblesseerd afge meld en het laatste toernooi werd zij derde. Groefsema kan in de voetsporen treden van Jasmy van Spankeren die in 2003 Europees kampioen werd in Baku eveneens in het gewicht -52 en eveneens het eerste jaar -17. De tweede geselec teerde judoka van van der Kolk, Kelly Peereboom eveneens Nederlands kampioen, had tijdens de selectietoernooien een span nende strijd met een andere Nederlandse judoka Sandra van der Velds in de -63 kg. Peereboom won vier medailles op vijf toer nooien. Peereboom kreeg de voor keur boven Velds. De derde dame van van der Kolk is Sylvia Gonggrijp eveneens Nederlands kampioen. Zij stak met kop en schouders boven haar Nederlandse concurrentie uit. Als klap op de vuurpijl wist zij afgelopen weekend het zware toernooi in Berlijn te winnen. Ook zij is eerstejaars -17 en is zeker een kanshebber voor ereme taal in Hongarye. De laatste EK- ganger voor van der Kolk is de tweevoudige Nederlands kampioen Barry de Boer. De Boer start bij de zwaargewichten in de +95 kg. Hij won vier van de zes selectietoer nooien. Internationaal heeft hij kans op eremetaal, maar de loting zal zeker een belangrijke factor worden. Hiermee is de Stichting Topsport Tom van der Kolk uit Alkmaar de hoofdleverancier van geselecteerde Nederlandse judoka 's voor dit toernooi geworden. Al deze vier judoka's waren begin dit seizoen geselecteerd voor een spe ciale sponsoring door de DSB. Vanwege deze sponsoring hebben deze judoka's de mogelijkheid gehad om af te reizen naar onder andere trainingskampen om zodoende hun niveau te verhogen en met het gewenste resultaat. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Tijdens de Nederlandse Kampioenschappen trampolinesp ringen, gehouden op 13 en 14 mei in Apeldoorn, is het Nadia Keijzer en Pascal Wiebering uit Heiloo als synchroonpaar gelukt Nederlands Kampioen te worden. Nadia en Pascal springen bij Trampolinevereniging Triffis in Alkmaar, waar zij elke week gemiddeld 12 uur trainen. Zij komen uit in de klasse junior meisjes B. Aan dit NK gingen drie landelijke plaatsingswedstrijden vooraf, waar al eerder goud werd behaald. Na een spannende voorronde, waarin een verplichte en een keuze oefening gesprongen wordt, stroomden Nadia en Pascal als eer ste paar door naar de finale. In de finale, waarin in de teller op nul wordt gezet, wordt door alle paren nog een keuze oefening gesprongen. Uiteindelijk wisten de dames, met een verschil van slechts 8/10, het goud te veroveren. Zij kunnen zich, in deze categorie, met recht kampioen synchroonspringen van Nederland noemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21