Aanmelden en ophalen van grof huisafval en takken Burgerzaken Leefomgeving Verkeer Afval en milieu Ophaalfrequentie Nieuw L ouwplannen (vrijstelling bestemmings planvoorschriften) Afgegeven bouw- en sloop vergunningen Meer informatie Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 1 juni 2006 Nieuwe acties verwijderen fietsen Verkeersbesluit kennisgeving mijnbouw- wet Winningsplan Boekei 7 JUNI 2006 UITKIJKPOST Vanaf 1 januari jl. kunt u grof huisafval en takken aanmelden via het algemene nummer van afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68. U kunt dit nummer bereiken maan dag tot en met vrijdag van 08.00 uur tot 16.00 uur. Het oude "grof huisvuil" nummer komt te vervallen. De inzamelfrequentie van het ophalen van grof huisafval is ook gewijzigd. Eens per 14 dagen wordt op donderdag grofvuil bij verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toepassing van de in het bestem mingsplan opgenomen vrijstellings mogelijkheid voor de hieronder ver melde bouwplannen: Oosterboslaan 9 (kavel 38) - bouw woning; Schuine Hondsbosschelaan 66 - vergroten woning. Ter inzage De bouwplannen en de daarbij beho rende stukken liggen vanaf donder dag 8 juni 2006 gedurende twee weken ter inzage in het gemeente huis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver melde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestem mingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. de aangemelde huisadressen opgehaald. De ene week is de oostkant van Heiloo aan de beurt, de week erna de westkant. De spoorlijn geldt hierbij als grens. Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder ver melde bouw- en sloopvergunningen verleend: Het Zevenhuizen 48, reg.nr. 2006/0151 ged. slopen sportgebouw (verwijde ren asbesthoudend materialen) verzending: 31 mei 2006 Kennemerstraatweg 425, reg.nr. 2006/0033 veranderen horecagebouw (interne •verbouwing) verzending: 31 mei 2006 Oudburgeiiaan 24, reg.nr. 2006/0069 ged. vergroten woning verzending: 31 mei 2006 Slimpad 28, reg.nr. 2006/0008 vergroten woning en bijgebouw verzending: 31 mei 2006 Vennewatersweg 24, reg.nr. 2006/0155 bouwen stallingsruimte verzending: 31 mei 2006 Wethouder Tomsonbos 2, reg.nr. 2005/0188 ged. veranderen woning (splitsing boerderij) en bouwen twee bergingen verzending: 31 mei 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige De inzamelfrequentie voor tak ken blijft ongewijzigd eens per week op maandag of op donder dag, afhankelijk van uw adres. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68. voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkipaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met de medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Geboren Jesse z.v. B.P. Nieuwenhuis en N.P.M. Hoebe; Carios M. z.v. R.A. Teunissen en G. de Kroon; Ties z.v. K. Visschers en M.A. Blom Elders geboren Stijn z.v. R. Brouwer en L.M.T. Bloedjes; Sophie d.v. J. ter Buurkes de Vries en S.V. Ariaans; Mike z.v. B.J. Hogeling en G.J.A. Dekker; Per S. z.v. B.U. Peters en M. Hulst; Esmeralda R.M. d.v. A.J. Peguero Abréu en S.L.S. Philipoom Huwelijksaangiften aangiften partnerschap H. Groffen S.A. van Ösch; J. Hanck en R.L.S. Jansen; M. Thijsse en H.L. Stocking Korzen; M. Spoelstra en V.E. Kruithof; G.M. Tromp en H. Ueda; A.P. Bruin en H.G. Ooms Huwelijken partnerschapsregistraties M.C. Knoef en M.A.M. de Visser; S.C.T. van Steen en E. Dekker; R.F. Sambo en R.A. Poulino; M.M. Voskuijl en I.S. Bakker; S.J. Schipper en S.M. Fijma; R.H.T. Beers en M. van Tiel; A.M. Dekker en M.M. van Zanten; B. Knol en D.C.D. Keur Overleden J.H. Kaandorp; F.A.J. Fraase Storm; C.M. Reijnen wv Derriks; C.N.M. Panis; W. Koers wv Boon; N.G. Baarslag wv Morlang Elders overleden L.J.M. Klamer; B.M. de Bont; M.C. Beentjes ev van Gij sen Ook in juni wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belem meren de toegangen tot het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnum mer 06-53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Buigemeesterrfieuwpnhinjsenstraat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwi tantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de weg- sleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer R. Gerritsen van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 64. Voor meer informatie over de afhaal procedure kunt u kijken op www.hei- loo.nl. Het college van burgemeester en wet houders heeft op 30 mei 2006 door middel van een verkeersbesluit tot het volgende besloten: - de bestaande verkeerslichten te verwijderen op het kruispunt Kennemerstraatweg - Dokterslaan - Raadhuisweg; - een enkelstrooksrotonde te realise ren op het kruispunt Kennemerstraatweg - Dokterslaan - Raadhuisweg, zoals weergegeven op de bij dit besluit horende tekening met nummer 30287. Ter inzage De stukken behorende bij dit ver keersbesluit liggen vanaf donderdag 8 juni sls. gedurende zes weken ter inzage bij de Balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u uiterlijk 11 juli 2006 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 63. Ingevolge artikel 3.12 van de Algemene wet bestuursrecht maakt de Minister van Economische Zaken bekend dat op 3 maart 2006 de minister een aanvraag van BP Nederlandse B.V. te Assen heeft Qnt- vangen, om in overeenstemming met artikel 34, derde lid, van de Mijnbouwwet in te stemmen met het plan voor de winning van het voorko men (gasveld) Boekel-Bunter gelegen in de gemeenten Heiloo, Schermer en

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 16