Willibrordus Parochie 'langs nieuwe wegen' Grote rommelmarkt Eensgezindheid Lezing Sonja Bakker in Akersloot Gratis internet in Castricumse bibliotheken CORSO Fiets- en Wandeltochten in Egmond-Week regio 23 BIOSCOOP www.corsobioscoop.nl "Mission Impossible III" "Memoirs of a Geisha" "The Da Vind Code" "March of the penguins" "Ice age 2" (NL) "Nanny Mc Phee" (NL) Stratentoernooi bij st/ Meervogels '31 Dit jaar wordt veel aandacht geschonken aan het zoeken naar nieuwe wegen' RESERVEREN: 0251 -652291 Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 Programma 8juni t/m 14 juni 2006 vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondag 16.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag 20.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.00 uur woensdag 14.00 uur AKERSLOOT - Kindercentrum Pinkeltje heeft gewichtsconsu- lente Sonja Bakker bereid gevonden een lezing te geven over haar nieuwe boek: 'Bereik je ideale gewicht voor kinderen en tieners'. Dit hoek is onlangs uitgekomen en al een groot succes. Op woensdag 7 juni wordt de lezing gehouden in Sportcentrum de Lelie in Akersloot. Sonja Bakker is schrijfster van de bestseller 'Bereik je ideale gewicht!', waarvan al meer dan 150.000 exemplaren zijn verkocht. Het is een unieke methode waarbij je van alles mag eten, geen calorie ën of punten hoeft te tellen en toch afvalt. De kracht zit vooral in de variatie en de hoeveelheden. Het resultaat is verbluffend, blijvend en daardoor bijzonder motiverend! De lezing is voor iedereen by te wonen. Toegangsprijs is 3 euro per per soon. Aanvang 20.00 uur, zaal open om 19.45 uu," einde om 22.00 uur. Reserveren gewenst via onder staande gegevens, kaartverkoop mits er plaats is ook aan de deur. Voor meer informatie: tel. 0251-315000 of e-maü: info@kinderopvangmari.nl. EGMOND - De muziekvereni ging Eensgezindheid organi seert op zaterdag 10 juni, voor de 36ste achtereenvolgende keer, haar jaarlijkse grote rom melmarkt. Deze markt vindt plaats op het Kerkplein te Egmond-Binnen waar zo'n 2500 vierkante meter vol gezet wordt met spullen van uiteenlopende aard. De leden van de muziekvereni ging en tal van vrijwilligers zullen de koopwaar vanaf 09.00 uur aan de man/vrouw proberen te brengen met maar één doel voor ogen: een zo hoog mogelijke opbrengst voor de muziekvereniging. De spullen die op het Kerkplein in Egmond- Binnen worden uitgestald zijn door de eigen leden opgehaald bij men sen die deze spontaan beschikbaar stelden. Op deze rommelmarkt wordt zo'n slordige 45.000 kilo aan overtollige spullen te koop aange boden waarvan de diversiteit zijn weerga niet kent. Als speciale ser vice worden de gekochte (grote) spullen tegen een geringe vergoe ding thuisbezorgd in de regio Haarlem - Den Helder! Ook wordt aandacht besteedt aan vermaak en de inwendige mens. Pannekoeken, soep en brooches worden aangebo den. De 'viskraam van Annie' is weer present en er is een mobiele muziektent met bar ingericht waar verfrissingen en koffie worden geserveerd. Er is een Rad van avon tuur en voor de kleintjes onder andere een grabbelton. Een gezelli ge boel dus op het Kerkplein in Egmond Binnen. 4 arriveren by de St. Jacobus de Meerdere kerk in Akersloot. Na daar de H. Mis te hebben byge- woond en van een overheerlijke kop koffie te zyn voorzien, zal het gezel schap - wederom al wandelend - via de Boekelermeerweg/ Nyenburg- laan weer huiswaarts keren. CASTRICUM - De Castricumse bibliotheken hebben ook in juni weer een leuke actie voor u in petto. Op de maandagavonden in juni kunt u gratis gebruik maken van het Internet in de biblio theek. ADVERTENTIE Om zoveel mogelijk mensen van deze actie te laten profiteren krijgt iedere klant maximaal een half uur toegang tot Internet. De bibliotheken van Castricum, Akersloot en Limmen beschikken over een ruim aantal internetcomputers met een snelle verbinding. Het gebruik van Internet in de bibliotheek is normaal al voordelig. Voor leden 1,- per urn en voor niet leden 1,50 per uur. Nu hebt u de kans om op maandag avond gratis kennis te maken met deze dienstverlening. Als u docü- Onder leiding van pastoor Helsloot werd onder andere een bezoek gebracht aan de Runxputte van OLV ter Nood. Eigen foto AKERSLOOT - Ook dit jaar werd het stratentoernooi in Akersloot gehouden, deze keer met het thema Goud van Oud. Op eerste pinksterdag werd het toernooi geopend door burgemeester Emmens-Knol. Dit was tevens het startschot voor de optocht die startte vanaf Sporthal De Lelie naar Cloppenburch. Het evenement verliep, zoals elk jaar, sportief, maar er werd wel degelijk gestreden! Foto: Mario Sacksioni REGIO - Vorig jaar is een voor zichtige start gemaakt met het uitzetten van een wandeling voor de parochianen van de Willibrorduskerk. Toen werd onder leiding van pastor Helsloot al wandelend een bezoek gebracht aan de Willibrordusput bij het Witte Kerkje, bij de Adelbertusakker in Egmond Binnen en bij de Runxputte van OLV ter Nood. De wandeling, waarover de deelnemers zeer enthousiast waren, krijgt dit jaar een ver volg. menten af wilt drukken kan dat natuurlijk ook. In de vestiging van Castricum hebt u tevens de moge lijkheid om een kleurenprint te maken. Op een beperkt aantal com puters in alle drie de vestigingen kunt u gebruik maken van het popu laire chatprogramma MSN. De actie is geldig op maandagavond 12, 19 en 26 juni. In de vestiging Castricum kunt u tussen 18.00 uur en 20.30 uur terecht. De bibliotheken van Akersloot en Limmen zyn tussen 19.00 uur en 20.30 uur geopend. In dit kerkelijke jaar wordt veel aandacht geschonken aan 'het zoe ken naar nieuwe wegen'. De wandelcommissie heeft dat én de parochiële samenwerking tussen Heiloo, Akersloot, Limmen en Egmond (HALE) aangepakt om een verrassende variant op de wande ling van 2005 te bedenken. Op 11 juni starten de wandelaars uiterlijk om 07.20 uur bij de Willibror duskerk om, via de Corneliuskerk in Limmen, om 10.00 te kunnen Een wandeling van in totaal maar liefst 18,5 kilometer! Maar natuur lijk kan die worden verkort door ergens in het parcours zelf zorg te dragen voor alternatief vervoer. In beginsel is de wandeling bedoeld voor parochianen, maar zij - die de wandeling in samenhang met het bijwonen van de kerkelijke viering in Akersloot aanspreekt - zijn natuurlijk welkom! Er wordt een (minimale) eigen bijdrage gevraagd van 2,- per persoon.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19