Mikos en Maureen pakken prijs in Lyon UÊÈKÊÊÊÊÊËÊÊÊÊÊÊIÈKÈIÈÊA 7V Heiloo kampioen in Landelijke jeugd sport 29 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Eurobudget in finale 75 /aar Limmen uitbundig gevierd kampioenschap futsal mam LIMMEN - Het jubileum van voetbalvereniging Limmen is van dinsdag tot en met afgelopen zaterdag met vele activiteiten gevierd. Zo werd er een familie- en stratentoernooi gehouden, was er een pleebeksjow, en werd er een spannend zeskamp gehouden. Dit laatste bestond uit diverse sportieve onderdelen, waaronder de spannende 'Battle of the Stet', dat werd gehouden rondom en in het Stet. Foto: Mario Sacksioni AMSTERDAM - Het B-juniorenteam van zaalvoetbalvereniging Reisburo Eurobudget is op Hemelvaartsdag tweede geworden tijdens de districtskampioenschappen futsal West I. Tijdens dit toernooi namen negen n^jaarskampioenen deel uit geheel West I. In de sporthallen Zuid in Amsterdam was dit een onderdeel van de nationale futsaldag. Om 09.15 uur werd de loting verricht en werden de negen teams in twee poules ingedeeld. Reisburo Eurobudget werd ingedeeld in de A- poule met AORC/Palestro uit Weesp, Sparta '67 uit 't Zand, FCB '72 uit Beverwijk en Nieuwe Niedorp. De winnaar van poule A zou de finale spelen tegen de win naar uit poule B. Nadat de finale knap was bereikt, moest Eurobudget aantreden tegen zw Veerhuys uit Hoorn. Met de klok al stilstaand op één minuut werd de kans groot dat penalty's de beslissing moesten gaan brengen. Toch kwam zw Veerhuys nog eens sterk door via de linkerkant en zo ging de overwin ning vlak voor tijd alsnog naar zw Veerhuys met 2 - 1Deze nederlaag voelde als een ontzettende domper op dit toch prima verlopen toernooi. Tijdens de prijsuitreiking kwam het besef dat er toch een uitzonderlijke prestatie is geleverd door tweede van district West I te worden. Het team van Reisburo Eurobudget bestaat uit een vriendenteam dat op het veld bij De Foresters voetbalt. Het team bestaat uit Mare Blaauboer, Sven de Zeeuw, Tom Grootjen, Bill Dekker, Tjeerd Meyer, Koen Hoytink en Olaf Mulder. LYON - Zowel Mikos S&lminen als Maureen Groefsema hebben een geweldige prestatie neerge zet op het A-toernooi in Lyon. Beide judoka's van Stichting Topsport Tom van der Kolk waren door de Judo Bond Nederland geselecteerd voor dit toernooi. Mikos Salminen -60 kilo behaalde eindelijk zyn verdiende internationa le medaille. Een tweede plaats met een goud randje was het eindresul taat. De eerste ronde was een span nende wedstrijd tegen de Ukrainse Hevor Hevorhyan. De tweede en derde ronde werd op rij gewonnen van de twee Frans mannen Flav Dekoninck en Teophi Gousset. In de halve finale stond Salminen tegen de Portugees Pedro Jacinto die in de voorronde flinke indruk maakt. Toch maakte Salminen korte metten met de Portugees In de finale stond Salminen weer tegen een Fransman, Asraf Fikri. De eerste minuut werd Salminen volledig overlopen, maar wist de rust te bewaren. Met een wazari en koka achterstand begon Salminen aan een inhaalrace. Zo werd het een hoogstaande finale, goed voor een tweede plaats met een goud randje. Maureen Groefsema -52 kilo doet dit jaar in twee trajecten mee. Het eerste doel is gehaald en dat is plaat sing voor de Europese kampioen schappen -20. Het tweede doel is om ook te gaan concurreren tydens de A-toernooien tegen de Nederlandse judoka Kitty Bravic, in 2005 derde van Europa. Afgelopen zondag verraste Maureen Groefsema weer vriend en vyand Judoka's succesvol op A-toernooi met een derde plaats in Lyon. Kitty Bravic ging vroeg onderuit en bleef op de negende plaats steken. Ondanks het verlies tegen de Belgisch kampioen Julie Degroote wist Groefsema zich zeer sterk terug te knokken naar de strijd om de derde plaats. Hierin trof ze de Noorse Katrin Hofstad. Deze derde plek is een eerste stap naar mis schien wel een tweede Europees kampioenschap of zelfs wel een wereldkampioenschap. Voorlopig zyn er voor de mannen nog twee toernooien en voor de dames nog drie toernooien te gaan. HEILOO - In het kader van het 60-jarige bestaan van de voetbal- en handbalvereniging de Foresters zijn er al diverse activiteiten geweest. Het hoogtepunt stond gepland in het pinksterweekend, toen de Heiloo Cup voor senioren werd gespeeld tussen heren- en damesteams van De Foresters en HSV. Het seniorentoernooi werd afgesloten met een gezellige avond voor alle spelers, supporters en belangstellenden. Fato: Mario Sacksioni Jubileumwedstrijd De Foresters V ft WUB SHOP AIH Cantraa Aftmaar JUDO fPOTMtEK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 25