Zwarte banden voor Jitsuka's van Dojo 't Loo Nieuws van HSV Limmen en jeugdvisclub Samen Beet Rabobank competitie op Oosterzij Voorproefje Dubbele Lus bij Duinloper Meeting SPORT 27 Alleen maar winnaars jeugd visvereniging DVW! INGEZONDEN MEDEDELINGEN De Foresters Fy kampioen! HSV F3 Voorjaarskampioen 2006! UITKIJKPOST 7 JUNI 2006 U D 0 HEILOO - Ongeveer een jaar nadat Jiu Jitsu docent Erik Ekkelenkamp (zelf houder van de vierde dan) van Dojo het Loo zijn eerste zwarte bander bij de vereniging had afgele verd, was het afgelopen zater dag de beurt aan Maarten Huisman en Menno Lesterhuis om examen te doen voor hun eerste dan Jiu Jitsu. Een flinke groep vrienden, fami lie en een ruime vertegenwoordi ging van Dojo 't Loo was meege reisd naar Zaandam om deze toch wel bijzondere gebeurtenis bij te wonen. Na een gedegen voorberei ding van enkele maanden waarin heel wat extra trainingsuurtjes wer den gestoken, werd door beiden een zeer succesvol examen afge legd. Zowel Maarten als Menno he ten op overtuigende wijze de aange leerde technieken zien in zowel de verplichte oefenstof (kata's) als in hun eigen vrije programma. Na afloop werd dan ook geheel ver diend de zwarte band in ontvangst genomen. Ook voor judodocent Wesley Groefsema was het een geslaagd weekend. Hij wist name lijk in Haarlem zijn examen voor jeugfljudoleraar met succes te vol brengen. LIMMEN - Op zaterdag 10 juni wordt de speciale koppelwed strijd gevist van jeugdleden met een senior-lid of familielid. De meeste kinderen hebben hun sponsorformulier al ont vangen, maar zij die er nog geen hebben of er nog één wil len, kunnen die ophalen bij Peter van der Heijdt op Vinkenbaan 7 te Limmen. De wedstrijd wordt gevist aan het Stet, duurt een uur van 19.00 tot 20.00 uur) en na afloop is er een prijsuitreiking met een ijsje voor de jeugd en een kop koffie voor de seniors. Het sponsorgeld komt ten HEILOO - Wat is het toch heerlijk om te kijken naar de gespannen koppies van de kleine jongetjes en meisjes die by DVW met de jeugd wedstrijden mee vissen. Bestaande deelnemers nemen vriendjes mee, lenen een hengeltje uit en iedereen wordt enthousiast. Het is een heer lijke en pure ontspanning voor de jeugd. De vis het het afgelopen don derdag overigens wel afweten. Wist de winnaar van de week ervoor (Max Meijer) nog 25 vissen te van gen, nu had de winnaar Boy Schut er slechts zeven. Er waren zelfs een groot aantal kinderen met nul vis sen. Volgens de kenners was het de hoge luchtdruk, de temperatuur (te koud) en de regen van de laatste dagen dat de vis zich nauwelijks het zien. Ach, ook als vis heb je wel eens geen zin. Maar zoals gezegd, ook met nul vissen gaan kinderen toch met een mooie prijs naar huis. Stephan Minnesma deed met een geleende hengel voor het eerst mee, ving één vis en won een prachtige fiberglas hengel. Uitslag: tweede werd Magnus Beers (vier stuks), derde Annouk Pannekoek (drie stuks). Donderdag 8 juni, verzame len by de Loet om 18.00 uur. De toeier om te vissen gaat om 18.30 uur. goede aan de bouw van een klaslo kaal bij een weeshuis in Ghana, een project dat door de jubüerende Scouting Limmen wordt gedragen. De eveneens jubüerende HSV Limmen steunt dit initiatief graag. Plaatsloting van de wedstrijd is om 18.30 uur by het haventje van het Stet. Gezocht wordt nog naar enkele volwassen vissers als koppelpartner voor de jeugd. Aanmelden by Peter van der Heyd, 072-5051056. Een dag later gaan de leden van Limmen, De Sander-Akersloot en Castricum weer stryden om de Limmerpoldercup. Ditmaal in het kanaal Omval-Kolhorn bij Heerhugowaard. Loting is om 07.15 uur en er wordt 2,5 uur gevist. Opgeven by Peter van der Heydt, 072-5051056; Han Duin, 0251-311798 en Co Duinmeijer, 0251-658999 tot vrijdagavond 21.00 uur. De geplande avondwed strijd op 16 juni, om de titel witvis- kampioen van Limmen, wordt in verband met de WK voetbal en de wedstrijd van Oranje, verschoven naar een latere datum in augustus. Zo kan iedereen het Nederlands elf tal naar een overwinning juichen. De leden ontvangen ter zyner tijd bericht over de datum en de opzet van de wedstryd (met saté en con sumptie toe). HEILOO - Was het de eerste wedstrijd in april nog barstens koud, op 9 mei werd het weer getroffen zoals dat voor golf behoort te zijn. Prima temperatuur en lekker droog en dat vertaalde zich merkbaar in betere scores. Ook deze tweede wedstryd werd gewonnen door het team NTI- NLP I van Bauke en Maaike de Boer. Zij verbeterden hun prestatie van april met drie punten en kwamen uit op 53,9. De longest drive bij de heren ging (leze keer naar Jan Knijn, die met Hübrand Klijnstra uitkwam voor het team van Rabobank West-Kennemerland. Bij de dames werd deze prys opgeëist door Liesbeth Kraakman van het AGU team. Tot slot ging de neary naar Arnoud Mars van het team Uitkijkpost I. Dit wapenfeit werd na afloop uitgebreid gevierd. Een mooie afslag was voor Arnoud reden om nog voor de bal op de green belandde met het clubhuis te beden of de champagne wel koud stond. Inderdaad scheelde het maar weinig of de hole in one die hij in gedach ten had werd een feit. Getuigen vermelden niet of hij de pitchmark op de green heeft gerepa reerd en of er protest is aangetekend tegen beden in de baan. Wel bestaat er enige twijfel hoe het mogelijk was dat de bal achter de hole lag in plaats van er voor. Misschien een kwestie van back spinn? In elk geval heeft Arnoud de belofte gedaan in juni voor ade deelnemers golf- baüen mee te brengen. Al eerder werd de dagoverwinning van vader en dochter De Boer gememoreerd. Het visitekaartje dat zij de eerste speel dag reeds afgaven was dus geen toevalstreffer, maar lijkt nu al een over winning van start tot finish. De tweede prys ging met 56 punten naar Erwin Stuart en Barry Jaspers van het team Meijer Multi Cleaning. Berenbroek en Buur II met Pieter Buur en Declan Murphy scoorden met 57 punten de derde plaats. De volgende editie is op dinsdag 13 juni. Same place, same time. HEILOO - HSV F3 mag zich voorjaarskampioen 2006 noemen. Exact één jaar geleden waren deze jonge voetbalsterren ook al kampioen. Toen bij de Minipupillen 1Nu, één jaar later, by de F3 zijn ze wederom kampioen geworden! Het was een spannende competitie waarin de oranjespelers van de toekomst lieten zien uit het allerbeste hout gesneden te zijn. Met een geweldige team geest en een nimmer aflatende inzet en enthousiasme werden alle concurrenten aan de kant gezet. Op zaterdag 13 mei werd dit kampioenschap dan ook zeer uitbundig gevierd bij HSV met bloe men, bekers en een heuse kampioenstafel. Het massaal opgeko men publiek genoot zichtbaar van al dit lekkers op het veld en op de tafel. V.l.n.r. Menno Meijer (leider/trainer), Josse Kooien, Yoeri Hemmer, Dillan Meijer, Robin Nadort, Marco Nadort (lei der/trainer). Onder: Casper Lelieveld, Filipe Ornelas, Willem Hink, Pieter Doodeman, Roel Bakker. Eigen foto HARDLOPEN CASTRICUM - Vrijdag 9 juni om 18.30 uur kunnen looplief hebbers op de baan van AV Castricum meedoen aan een recreatieve loop over 1.000 of 3.000 meter. De lopen zijn vooral bestemd voor diegenen die in voorbereiding zijn op de Dubbele Lus van 28 juni, maar ook anderen zijn van harte wel kom. De deelname is niet alleen gratis, maar ook een uit gelezen mogelijkheid om zo kort voor de Dubbele Lus nog eens de conditie te testen. De recreatieve lopen vormen de aanloop naar de Duinloper Meeting, die vanaf 19.00 uur op het sportpark aan de Zeeweg wordt gehouden. De Duinloper Meeting is een officiële KNAU-wedstryd voor junioren AB, senioren en masters. Hoogtepunt van de wedstrijd vormt ongetwijfeld de strijd over 1.000 meter, de zogeheten Duinloper Duizend. De organisatie verwacht op dit nummer een sterke bezetting, vooral door de aanwezigheid van een aantal atleten van het Team Distance Runners. Naast de stryd over de küometer staan ook kortere loopnummers en een aantal technische nummers op het programma. Al met al voor atle- tiekliefhebbers een mooie avond om naar uit te kyken. HEILOO - Ook het F7 team van De Foresters is kampioen gewor den. Op de foto: linksboven staand: scheidsrechter Wessel, rechtsboven staand: coach Fred Luesken. Daaronder v.l.n.r: Aldin Sisanovic, Jeffrey Zwart, Justin Hansen, Jelmer Ooyevaar en Ronald Sengers. Onderste rij gehurkt v.l.n.r: Achmed Alama, Merijn Biesterveld en Ryan Luesken. (Niet aanwezig: Joeri Warmenhoven) Eigen foto DiPlOMfï MPLOftfi Menno Lesterhuis (links) en Maarten Huisman met hun zwarte band en het bijbehorende diploma. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27