HSV Limmen weer actief op hengelsportgebied Bowlers van BVH 'strijken' alle ereplaatsen op Afsluiten sjoelseizoen met broodmaaltijd Trekking Foresters loterij één week uitgesteld SPORT 28 Op 28 mei hield HSV Limmen de tweede witviswedstrijd Terriërs M6E5 voorjaarskampioen Vriendenteam Foresters £3 voorjaarskampioen 7 JUNI 2006 UITKIJKPOST 3£i5aaT busj VISSEN LIMMEN - Limmen heeft weer de nodige activiteiten op hengelsportgebied achter de rug. Zo was er op 21 mei de derde wedstrijd om de Limmerpoldercup. Er werden weinig maar wel grotere vis sen gevangen. De visserij werd bovendien bemoeilijkt door de aanwezigheid van krabben. De eerste drie: 1. George van der Linden 6000 gram, zes stuks, 6150 punten; 2. Co Bakker, 5500 gram, zeven stuks, 5675 punten; 3. Han Duin, 4700 gram, vyf stuks, 4825 punten. Dankzij zijn overwinning staat van der Linden op kop in het klassement. Eerder in mei vonden de selec tiewedstrijden voor het Nederlands kampioenschap wit- vissen plaats. Twee van de HSV- leden waagden zich in deze strijd, waaronder de federatiekampioen van vorig jaar: Gerrit Tuijn. Hij bereikte dit jaar een teleurstellen de 15de plaats. Jan Walta werd tiende. Akersloter Hendrik Delbrugge werd federatiekampi oen van 2006 en mag deelnemen aan het NK. De eerste jeugdwed strijd vond plaats op zondag 21 mei. Met twintig deelnemers een matige opkomst. De uitslag was een familie-onderonsje: 1. Mandy Schouws: 23, 2. Sander Schouws, Luke Levering: 12, 3. Simon Schouws: acht. De prijs voor de grootste vis ging ook naar Mandy, zij ving een exemplaar van 24 centimeter. De visclub dankt alle sponsors voor hun gulle gaven. Op 28 mei hield HSV Limmen de tweede witviswedstrijd. In de A- klasse de volgende uitslagen. 1Co Bakker 5050 gram, (hiermee maakte hij zijn titel 'koning van de ringvaart' weer waar), 2. Jan Walta 3250 gram, 3. Peter van der Heijdt 2790 gram. In de B-klasse zou Piet Levering zeker een top drie note ring gepakt hebben, ware het niet dat zijn net een gat vertoon de, waardoor er slechts twee vis sen overbleven. De winnaars: 1Rene Levering: 43 stuks, 2. Kees Levering: 19 stuks, 3. Meindert Bakkum: zes stuks. Op zaterdag 10 juni wordt er in Limmen een koppelwed strijd (een kind plus een oudere) georganiseerd voor een goed doel. De opbrengst is bestemd voor het project van Scouting Limmen, dat een klaslokaal gaat realiseren bij een weeshuis in Ghana. Dus als de HSV-leden langs de deur komen, schroom dan niet: beloon een goede vangst en steun het goede doel. Zondag 11 juni wordt de vierde wedstrijd om de Limmer poldercup gevist in Omval- Kolhorn kanaal. Opgave vooraf bij de bekende personen is nood zakelijk. SJOELEN HEILOO - Donderdag 18 mei is bij 'Sjoelclub Heiloo' het sei zoen afgesloten met een gezel lige uitgebreide broodmaaltijd. Hierna werden hindernis-sjoel- spellen gespeeld. Tot slot wer den de prijzen van het afge lopen seizoen uitgereikt. De uitslagen zijn: Ere klasse: eer ste prijs: R. Kaandorp 139.0; twee de prijs: Th. Kaandorp 133.9; derde prijs: K. Klaver 130.9. A. Klasse: eerste prijs: T. Spijker 124.6; twee de prijs: van Nieuwenhuis 122.7; derde prijs: E. Kraakman 120.9. B. Klasse: eerste prijs: M. Zondervan 117.1; tweede prijs: I. Klop 115.7; derde prijs: N. Borst 114.9. C. Klasse: eerste prijs: A. Bult 109.9; tweede prijs: C. Bergman 103.2; derde prijs: T. Doornekamp 102.0. De beker voor de clubkampioen is voor D. Czeyki met 49 wedstrijd- punten. Het nieuwe seizoen begint donderdag 14 september in het Open Huis om 20.00 uur. Wilt u meedoen, dan kunt u bellen naar 072-5337995 of kom in september een avond meedoen om de sfeer te proeven. HEILOO - Na een flitsende start met overwinningen tot 12-0 werd het in de staart van de competitie nog lastig door Koedijk en Apollo. Door goed en sterk samenspel kon de E3 zich echter prima handha ven en werden ze met slechts twee gelijke spelen en de rest winst verdiend de kampioen van 2006. Op de foto v.l.n.r.: Jesse Eradus, Max Ruigewaard, Ted Velzeboer, Sten Polman, Bas de Vries, Luciano Sluiter, coach Mark de Groot, Max de Groot, Rob Zomerdijk en Joris Zwart. Op de foto ontbreekt coach Dick Velzeboer. Eigen foto VOETBAL HEILOO - De jubileumloterij is met één week uitgesteld. Dit vanwege de tegenvallende ver koop van de loten. De trekking stond op vrijdag 2 juni om f 14.00 uur gepland. Maar omdat er nog twee goede verkoopda gen in het zicht waren (vrijdag 2 juni en zaterdag 3 juni over dag en 's avonds), is de trek king met 1 week uitgesteld. De trekking zal nu op 9 juni om 11.15 uur plaatsvinden. De winnen de lotnummers worden uiterlijk op zaterdag 10 juni bekend gemaakt. Deze bekendmaking van de win nende lotnummers zal plaatsvinden op/in: www.deforesters.nl, de Uitkijkpost, publicatiebord bij de Foresters (en in de Egel onder voorbehoud). De eerste tien win naars worden persoonlijk bena derd. De prijzen kunnen op 10 en 17 juni worden opgehaald in de kantine van de Foresters. Op zaterdag 10 juni tussen 14.00 en 17.00 uur en op zaterdag 17 juni tussen 10.00 en 13.00 uur. Kunt u op een van deze data de prijzen niet ophalen, dan kunt u e-mailen naar: deforesters@tiscali.nl. HEILOO - De beslissing moest vallen in een inhaalwedstrijd tegen Alkmaar. Door deze wedstrijd te winnen slaagden de meiden van de Terriërs er in het kampioenschap te behalen. Het team zal de komende weken nog meedoen aan verschillende toernooien. Het seizoen wordt afgesloten in juli als de speelsters in Terriërs-outfit te gast zullen zijn bij de dames van het Nederlands hockeyteam dat dan in Amstelveen speelt voor de Champions Trophy. Staande v.l.n.r: Annebauk de Boer, Sanne Houtenbos, Fabiënne Oomen, Charlotte Danijs en Manon Verberne, zittend v.l.n.r.: Dahne Natte en Inger van de Wal. Eigen foto BOWLEN HEILOO - Bowlingvereniging Heiloo organiseerde afgelopen week voor de 28ste keer het jaarlijks terugkerende dubbel handicaptoernooi in Bowling en Partycentrum Heiloo. Dit jaar werd voor de tweede maal gespeeld onder de naam B&A Dubbel Toernooi Heiloo. 146 Bowlers waren naar Heiloo gekomen, om deel te nemen aan de vijf games voorronden van dit bekende Heiloose handicaptoernooi Dubbels (73 teams). De aantrek kingskracht van dit evenement ligt in het feit, dat door het toekennen van een bonus (handicap), zowel bowlers met een hoog als met een laag gemiddelde kanshebbers zijn voor één van de zestien team- fina leplaatsen. Naast de geldprijzen voor de twintig teams, met de hoog ste score aan pinfall bonus, zijn er in de finale bovendien voor de eerste drie geëindigde teams nog sportprijzen te winnen. Het winnen de team krijgt bovendien voor één jaar de wisselbeker in bezit. Niemand had durven voorspellen, dat alle bowlers van de hoogst geëindigde teams uit eigen leden zou bestaan. De uit vier games bestaande finale was ook dit jaar weer een nek aan nek race. Bij aan vang van de finale waren er drie teams die onderling slechts enkele pins van elkaar waren verwijderd. Van deze drie wist het team van Erl en Christine Walsh, als thuisbowlers van BVH, een derde podiumplaats te veroveren met een totale score van 3679 inclusief handicap over negen games. Met een verschil na de voorronde, van 72 pins op num mer één, wist het team van Rik Hommes en Wouter Haringhuizen hun tiende plaats om te zetten in een tweede met een gemiddelde fina le score van ruim 205 inclusief han dicap (totaal 3706). Winnaar van het toernooi werd, met een voorsprong van 31 pins, het team van Edward Ernster en Dave Nuy, die hiermee met een toernooi gemiddelde van 207,6 inclusief handicap en een totaal van 3737 de wisselbeker mee naar huis mocht nemen. 3 teams onderling slechts enkele Eigen foto In een nek aan nek race bleken pins van elkaar te verschillen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 28