De Foresters BI verliest bekerfinale in de verlenging Druk weekend voor GTH TV Heiloo kampioen in Landelijke jeugd SPORT 29 Zwemdiploma's zwembad Loos De teleurstelling bij de Foresters was groot Bij de trampolinegroep ging de beker naar Shannon Visbeek £2 HSV weer kampioen UITKIJKPOST 7 JUNI 2006 HYPOTHEEK SHOP Alkmaar HYPOTHC* SHOP AiKmaat-J 4,><maar HEILOO - Afgelopen zaterdag was er een uitgebreid examen van zwembad Loos in de Witte Brug. De kandidaten voor het A B C beten het spits af, onder hen ook een vol wassen lesklant die voor het felbe geerde diploma opging. Dit alles onder het toeziend oog van mevrouw Groskamp die namens de Nationale Raad van de Zwem diploma's aanwezig was. Daarna was het tijd voor het gevorderde werk. Het Dolfyn diploma is een overlevingsdiploma waarbij de leer lingen onder andere moeten zwem men met laarzen en een regenpak aan en zich redden onder een omgeslagen boot vandaan. Bij het techniek diploma Zwaardvis laten de leerlingen mooie zwemslagen en keerpunten zien- Hier dwingt de Vlinderslag altijd weer veel respect af. Het was een mooie zwemmid- dag, iedereen ging dan ook trots met een diploma naar huis. Diploma A: Emma Daamen, Shanti van Lith, Floortje Mulder, Denise Oostinga, Martyn Ory, Ian Sterk, Lieke Talsma. Diploma B: Haroun Afzali, Jelle van Baar, Daan Bakker, Romme Bakker, Roxy Beek, Maartje Bende, Margot van der Bent, Bonnie Dey'len, Sophie Dijkman, Christa van Hoek, Femke van der Hout, Beau Kaandorp, Rianne Kruize, Sophie Montijn, Sanne Smak, Kai Stroet. Diploma C: Aviva Bing, Lente Blok, Sharon Diamant, Lara de Jager, Zoë de Jong, Tommy Kalkman, Colin Molhoek, Anthony Vahl, Rosari van der Voort. Zwaardvis Brons: Iris de Boer, Sterre Blok, Maura Sintemaartensdijk. Zwaardvis ZilVer: Jochem Schaap. Zwaardvis Goud: Alexander Wijnbeek, Rick Stammes, Iris van der Steen, Sjors van der Steen. Dolfijn Brons: Josee Visser, Sybren Welling. Dolfijn Goud: Birgit Stevenson. Double Stars HEILOO - Honk- en softbalvereniging Double Stars heeft dit weekend als volgt gespeeld: Alc.Victrix - hb asp.i: o - 9, hb asp.i - Kinheim: 4 - 4 en 2 -12, hb pup. 2 - Onze Gezellen: 32 -11, Alc. Victrix4 - sbi: 2-9, Fl. Petrels2 - sb3: 6 -15, hsbi - DSO74: 2-6, hsb2 - Koedijk: 4 -18, hsb2 - Fl. Petrels3:12-6, Bears - hsb3: 12 -18, hsb3 - Seagulls: 16 -13, DVH - hsb4:11 - 7, hsb4 - OWO2: 9 -13, Cromtigers - sb pup: o -14. TV HSV HEILOO - Afgelopen weekend is de laatste competitieronde door de teams van TV H.S.V. afgewerkt. Na afloop hiervan kon den er drie teams als kampioen gehuldigd worden, te weten het eerste hèrenteam op zondag, het tweede damesteam op zon dag en het gemengd seniorenteam op zon dag. De overige teams hebben met wisse lend succes gespeeld. De resultaten zijn als volgt: Dames dub bel dinsdag: HSVi - Hogedijki: o - 4, dames dubbel woensdag: HSVi - Langedijk4: 3-1, jongens woensdag (tot en met 12 jaar): HSV2 - Akersloot2 6 - 6, Alkmaan - HSV3 6 - 6, gemengd jeugd zaterdag (tot en met 17 jaar): Heerhugowaardi - HSVi 3 - 3, heren zaterdag: HSV2 - Egmond4 5 -1, Hogedijks - HSV3 3 - 3, heren dubbel 35+ zaterdag: Westzijderveldi - HSVi 3 - I, heren 45+ zaterdag: HSVi - Julianai o - 4, heren dubbel 50+ zaterdag: HSVi - Westerkogge2 1 - 3, gemengd senioren zaterdag: HSVi - 't Woudi 3 - 2, HSV2 - Vennewater7 4 -1, dames zondag: HSVi - Oudorpi 1 - 4, HSV2 - Balletuin2 5 - o, HSV3 - Vennewateri 4 -1, HSV4 - Warmenhuizenio 3 - 2, heren zondag: Daalmeer3 - HSVi 0 - 6. Voetbal HEILOO - Op het sportpark van de voetbalvereniging Legmeer- vogels in Uithoorn speelde de Foresters BI afgelopen zater dag de KNVB-bekerfinale tegen GVW uit Veenendaal. Aangemoedigd door de vele supporters uit Heiloo hielden zij lang uitzicht op de overwin ning, maar even voor tijd viel de beslissing negatief uit. GVW scoorde uit een counter de beslissende 2-1. De Foresters BI haalde de finale door een jeeks van mooie overwin ningen. Vooral de winst op AFC'34 en Volendam was ook nog eens ver rassend, omdat deze verenigingen drie klassen hoger spelen in de competitie. Ook de tegenstander in de finale GVW speelt competitie in de tweede divisie. Gedurende de gehele wedstrijd was er van dit ver schil niets te merken. Er was sprake van een gelykopgaande wedstrijd, waarin GVW zich in het begin - verrassend genoeg - vooral defen sief opstelde en met snel uitgevoer de counters de aanval zocht. Ook de Foresters zocht vaak met de lange bal vanuit de achterhoede hun snelle spitsen. Na vijf minuten resulteerde dat in de eerste gevaar lijke situatie voor het doel van GVW De snelle Mare Baars soleerde op links langs een aantal verdedigers en zette voor, waarna Chris Poulino uit een omhaal de lat raakte. De volgende waarschuwing aan het adres van GVW was een mooie aanval met vloeiende com binaties over rechts. De voorzet van Joey Breed bereikte spits Frank Paap; zijn inzet werd met een sliding van de doellijn gehaald. GVW werd daarna beter en zocht steeds meer de aanval met verzorgd voetbal. Het leidde tot een aantal gevaarlijke momenten in de verdediging van de Foresters, maar keeper Tijs Laagland kon toch steeds handelend optreden. Tot dat in de 35e minuut een verre trap vanuit de defensie van GVW een van de spitsen bereikte. Zyn prachtige schot van buiten de zestien verdween gedragen door de wind hard onbereikbaar in de rechter bovenhoek. Gezien het vertoonde spelbeeld was dat op dat moment verdiend. Na de rust werd de Foresters de betere ploeg. De verdediging met Tjeerd Meijer aan het hoofd was veel sterker dan de voorhoede van GVW Ook op het middenveld heerste de Foresters. Met veel inzet en beter combinatievoetbal werd GVW met de rug tegen de muur gezet. Veel aanvallen volg den, maar het resultaat bleef lang uit. Tot dat in de dertigste minuut middenvelder Koen Hoytink spits Chris Poulino wegstuurde. Zyn voorzet bereikte de vrijge- lopen Joey Breed die de bal vervol gens hoog en hard in het doel schoot. De gelijkmaker was meer dan verdiend en de Foresters ging voor de winst. Met af en toe kunst en vliegwerk wist de GVW-verde- diging - met een prima keeper aan het hoofd - het doel schoon te hou den tot het laatste fluitsignaal. Hierna volgde een verlenging van 25 minuten, waarin beide ploegen de spanning er lang inhiel den. De Foresters bleef de sterkere ploeg, maar wist niet meer tot sco ren te komen. GVW leek zich neer te leggen bij het nemen van penal ty's. Tot dat vlak voor tijd de ver dediging van de Foresters hun enige fout maakten. Het schot kon in eerste instantie nog worden gestopt door keeper Laagland. De rebound was echter voor GVW en leidde tot de 2-1 over winning voor de club uit Veenendaal. De teleurstelling by de Foresters was groot, maar na afloop waren er vele complimen ten van de tegenstanders en de KNVB-officials, zodat de spelers en trainer Tristan Ooms voldaan in de bus stapten terug naar Heiloo. Het bekeravontuur zat er op, het was een. prachtige ervaring voor dit talentvolle elftal. Het eerste jeugdteam van TV Heiloo wat kampioen is geworden in de eerste klasse landelijk jeugd bestaat uit v.l.n.r.: Rowie Kouw, Juliette Smit, Rik Bilars, Luke Zoon en Viktor Rotteveel. Eigen foto TURNEN HEILOO - Op zaterdag 29 mei vond in sporthal 't Vennewater de jaarlijkse onderlinge wed strijd van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) plaats. De sporthal was omge bouwd tot een turnhal waarin per ronde steeds zo'n vijftig tot zestig deelnemers streden om het eremetaal- De dag was ingedeeld in drie blokken. Aan het begin van ieder blok werd een gezamenlijke war- ming-up gehouden. Tussen de ver schillende blokken in werden door de selectiegroep en de trampoline- groep spetterende demonstraties verzorgd. Er is die dag veel ereme taal verdiend. Ook zyn er wisselbe kers uitgedeeld aan degenen met de meeste punten in zyn of haar cate gorie. Bij de selectiegroep is de wissel beker gegaan naar Sanne van der Velden. Bij de oudste meisjes is deze gewonnen door Fleur Bakker. Bij de trampolinegroep is de beker naar Shannon Visbeek en by de jongste meisjes naar Wikki van Leijden. In het laatste blok kwamen de meisjes die tussen 17.00 en 18.00 uur gymmen aan bod. Van al deze meisjes had Lisan Kok de meeste punten. By de jongens, die op de andere baan maar liefst zes onderdelen afwerkten was Johan van Tiel de beste gymnast. Volgend jaar moe ten zij hun beker weer komen ver dedigen. Juf Leontine Warmer die op de dinsdag- en donderdagmid dag lesgeeft aan verschillende meisjesgroepen kon de onderlinge wedstryd niet bijwonen omdat zy zich had weten te plaatsen voor het NK trampolinespringen en laat het NK nou net ook op 20 mei plaats vinden. Leontine ging goed, ze heeft geen medaille mee naar huis, maar eindigde wel hoog in de rang lijst. Zondag 21 mei werd er in Hoorn een basisklassewedstryd gehouden. Aan deze wedstryd deden voor GTH vier turnsters mee, te weten Julia van der Haagen, Minke Hopman, Sanne van der Velden en Priscilla Zyp. Alle vier turnden zij een prima wedstrijd. Priscilla ein digde in het grote deelnemersveld als 13de, Julia werd zesde net ach ter Minke die vijfde werd en Sanne van der Velden haalde ook hier een mooie eerste plaats. TENNIS HEILOO - Het eerste gemengde jeugdteam van T.V. Heiloo is afgelopen zondag kampioen geworden in de eerste klasse landelijke jeugdcompetitie tot en met 18 jaar van de KNLTB. Een fantastische prestatie vooral ook omdat het team vorig jaar kampioen werd van de tweede klasse. Het team won alle wedstrijden van achtereenvolgens Mijdrecht, Noordwijk, de Kegel Amstelveen, Nieuw Vennep, DHV Amstelveen, Ter Aar en afgelopen zondag van Almere Buiten. De rechtstreekse concurrent De Kegel werd via zeer aantrekkelijke duels in eigen huis met 3-5 versla gen. Hierdoor werd het beslissende gat geslagen. Vooral in de dubbels is het team dit jaar enorm vooruit gegaan, waardoor de tegenstander flink onder druk kon worden gezet. De laatste wedstryd tegen Almere leverde thuis ook acht mooie partij en op die van hoog niveau waren. Het werd 6 - 2 waardoor Heiloo niet meer in te halen is, ook niet als de concurrent met 8 - 0 zou winnen. Komend jaar speelt het team in de hoofdklasse en dat is voor Heiloo zeker een hele goede prestatie. Doordat het team nog lang geen 18 is (de jongste twee zijn nog maar 12), kan het team in de hoofdklasse de komende jaren voor nog meer mooi nieuws zorgen. De nieuwe sponsor heeft zeker ook bijgedra gen aan het succes. Met de geweldi ge uitstraling zorgde Heiloo al by aankomst voor verbaasde blikken bij de tegenstander waardoor het al voor aanvang 0 -1 stond. Bovenste rij van links naar rechts: Cor Kaandorp, Jak Schoonhoven, Teun Kops, Lola Bruin en Sander Kooien. Onderste rij van links naar rechts: Tijn Kooien, Mike Bruin, Mart Langenberg, Cas Kaandorp en Lorenzo Westenborg. Op de foto ontbreekt Max Dekker.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29