Acht koopappartementen bij het Stationsplein Wildschut nieuwe stijl groot succes H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELINGEN IENSTEN m POLITIE BERICHTEN ■MPRI m ppHps HHbhI Aanhouding vol hindernissen Heilooër mishandeld Verkeerscontroles Alcohol- en verkeerscontrole Schennispleger Jongen gewond na val met fiets Alcohol en verkeer Aanrijding Vernielingen UITKIJKPOST 7 JUNI 2006 HEILOO - Het Stationsgebouw biedt u de mogelijkheid om geweldig te wonen op een prachtige locatie in het centrum van Heiloo: aan het Stationsplein en naast De Blinken met supermarkt, winkeltjes, horeca en parkeerkelder. De ontwikkeling van Het Stationsgebouw wordt gedaan door Rotteveel M4 Vastgoedontwikkeling uit Alkmaar. Winkelen, wonen en recre ëren is een belangrijk uitgangspunt bij de herinrichting van het Stationsplein. Het Stationsgebouw is zowel door de architectuur als de lig ging een belangrijk onder deel van de herinrichting. Op de begane grond bevinden zich winkels en daarboven acht koopappartementen in twee lagen met een oppervlak van circa 68 m2. De entree van de appartementen bevindt zich aan de pleinzijde en voejrt via een trap naar een glazen corridor aan de spoorkant. Hier zijn de ingangen van de woningen. De toewijzing van de appartementen geschiedt volgens de toewijzingsvoorschriften van de gemeente Heiloo. De verkoop van de acht appartementen wórdt verzorgd door Ouwejan Vastgoed Advies uit Heiloo. Voor een verkoopbrochure belt u met 072-5338717. Nadere informatie staat op de website: www. deblinkennl/hetstationsgebouw. HEILOO - De aanloop naar het nieuwe gezicht was spannend en had wat voeten in aarde, maar Wildschut eten drinken draait. En hoe! ,,De reacties van de klanten zijn sinds de opening alleen maar enthousi ast. Wij waren natuurlijk al trots en blij met het nieuwe uiterlijk van de zaak en de uitbreiding, maar het blijft spannend hoe men reageert. Niets dan lof, gelukkig!" aldus Leneke, samen met haar broer Henk de eigenaars van Wildschut. Waarschijnlijk komen al die tevreden gezichten doordat Wildschut wel qua uiterlijk is veranderd, maar de goede sfeer is nog steeds aanwezig. Net als de prima kwaliteit van de gerechten die u terugvindt op een tweejaarlijks wisselende kaart. Aangepast aan de zomer of aan de win ter, met lekkere pastasalades en asperges of juist met stamppot en wildge- rechten (inderdaad: nog steeds allen geserveerd met de beroemde zelfge maakte frites!). En voor wie het nog niet wist: u kunt bij Wildschut eten drinken ook uitstekend terecht voor een lekkere lunch, maar ook een kop koffie met gebak behoort tot de mogelijkheden, net als een gezellige borrel op het terras. Wel nieuw is de tapaskaart, met daarop een grote variëteit aan hapjes die kunnen worden genuttigd in het nieuwe gedeelte van Wildschut. Dat is overigens ook erg geschikt voor het vieren van een feestje, van jubi leum tot bruiloft, want volledig af te sluiten van het restaurant. Maar ook voor je eindexamenfeest is Wildschut een toplocatie! Wildschut eten drin ken, Stationsweg 82, tel. 072-5321392, van dinsdag tot zondag geopend van 12.00 tot 24.00 uur, in het weekend tot 01.00 uur (zondag geopend vanaf 13.00 uur). Foto: Mario Sacksioni Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, 12 Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds B. Hengeveld uit Huizen. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: voorganger ds M. Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en com munieviering met cantores o.l.v. paro chianen. Zondag 10.00 uur: viering van de eer ste communie, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zaterdag 12.00 Uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, voorganger rector Wagemaker; 15.00 uur: Lof met rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistievie ring. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met liturgisch koor, voorganger oud vicaris G. Geukers. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voor gegaan door eigen woord- en commu- niegroep. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeenkomst, om 09.15 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: communieviering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Hoeverture. Zondag 10.00 uur: gebedsdienst met Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. aan Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met kinderkoor Toontje Hoger. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger R Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijk waard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Akersloot, 10.00 uur: voorganger dhr N. Brunsveld. St. Jacobus Major Akersloot Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering mmv aquariuskoor, voorganger pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: communieviering mmv Jacobuscantorij, voorganger door pastor W van Schie. HEILOO - Zondag werd een 31- jarige man uit Den Helder rond 03.30 uur aangehouden op de Butterlaan op verdenking van het rijden met drank op. Uit de adem analyse bleek dat de man ruim twee keer teveel had gedronken. Voordat de ademanalyse kon worden uitge voerd, zijn er veel hindernissen genomen. De man probeerde bij aankomst op het bureau te vluch ten. Agenten konden hem echter inhalen. Hij veinsde tot twee keer toe bewusteloos te zijn. De man kreeg een rijverbod en een proces verbaal. HOORN - Een 37-jarige man uit Hoorn is zondag om 15.30 uur aan gehouden op de Veermanskade op verdenking van het mishandelen van een man. De verdachte had ruzie gekregen met een 31-jarige man uit Heiloo. Hij gaf het slachtof fer zomaar een vuistslag en trapte hem. De vriendin van het slachtof fer probeerde tussenbeide te komen, maar kreeg ook een schop. Een agente in burger zag een en ander vanuit de verte gebeuren en schakelde haar collega's in. Die namen de man mee naar het bureau. Hem wacht een proces-ver baal. HEILOO - Op maandag 29 mei werden in Heiloo twee verkeerscon troles gehouden. Een van die contro les betrof een algemene verkeers controle die gehouden werd op de Kennemerstraatweg, Stationsweg en Heerenweg. Tijdens deze controle werden twee bekeuringen uitge schreven: één voor het niet dragen van de autogordel en één voor het niet bij zich hebben van een brom- fietscerticaat. Daarnaast werd een verkeerscontrole op de motor gehouden. Eén bestuurder werd tij dens deze controle op de Pastoor van Muijenweg bekeurd voor het niet dragen van de autogordel. HEILOO - Op woensdagavond 31 mei werd op de Kennemer straatweg een gecombineerde con trole gehouden. Niet alleen werd er gecontroleerd op alcohol maar ook werd gelijkertijd een verkeers- en bromfietscontrole gehouden.Er wer den 75 blaastesten afgenomen. Er werden geen overtredingen gecon stateerd. In totaal werden 75 auto's en vijf bromfietsen gecontroleerd. Tijdens deze controle werden drie bekeuringen uitgeschreven waarvan één voor het niet dragen van de autogordel en twee voor het niet kunnen tonen van documenten. HEILOO - Op vrijdag 2 juni werd in de omgeving van het winkelcen trum 't Loo een man aangehouden die ervan verdacht werd schennis te hebben gepleegd op de Zanderslootweg. De melding hier van werd omstreeks 14.50 uur bij de politie'van Heiloo gedaan. Aan de hand van het opgegeven signale ment kon de man worden aange houden. Na zijn aanhouding werd de 61-jarige inwoner van Heems kerk voor verhoor overgebracht naar het politiebureau van Alkmaar. Na dit verhoor werd de man om 16.30 uur heengezonden. De politie van Heiloo zoekt contact met de getuige die behalve de meidster hier ook getuige van is geweest. De poütie van Heiloo is te bereiken via 0900-8844. HEILOO - Maandagmiddag 29 mei raakte een 15-jarige jongen uit Heiloo gewond nadat hij met zijn fiets was gevallen. De jongen reed over de Westerweg. Aan zijn stuur hing een plastic tas. Op een gege ven moment kwam deze tas tussen de spaken van het voorwiel waardoor hij over de kop vloog. Hierbij raakte de jongen gewond aan zijn gezicht. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis in Alkmaar. HEILOO - Op maandagmorgen 29 mei omstreeks 01.20 uur werd op de Kennemerstraatweg in Heiloo een 25-jarige man uit Heemskerk op een bromfiets gecontroleerd. De man bleek alcohol te hebben gebruikt. Hij blies 760 ug/l. Dat is drieëneenhalf keer het maximum van 220 ug/l. Hij kreeg een proces verbaal. Ook moest hy zijn rijbewijs inleveren. Dat de man hardleers was bleek omstreeks 03.40 uur toen hij op de bromfiets werd gecontroleerd op de Rijksweg in Limmen. De alcohol was voor een klein deel uit zijn bloed verdwenen. Met 685 ug/l was het toch nog ruim drie maal het wettelijk maximum. Hij kreeg wederom een proces-ver baal en kreeg bovendien een bekeu ring omdat hij reed tijdens het rij verbod. HEILOO - Een 63-jarige inwoon ster van Heiloo fietste woensdag middag 24 mei rond 16.10 uur over de Willibrordusweg ter hoogte van de bloemist bij 't Loo. Aan de rech terzijde van de weg stonden binnen vijf meter van de voetgangersover steekplaats twee personenauto's geparkeerd. Toen zij de auto's pas seerde stak plotseling een jongetje het zebrapad over. Door hard te remmen kon zij voorkomen dat zij het jongetje aanreed. Zij kwam daarbij op haaf gezicht ten val en liep daarbij aangezichtsletsel op en een gebroken tand. De aanrijding werd veroorzaakt omdat het zicht door de geparkeerde auto's werd belemmerd. Hoewel er verder geen bijzonderheden bekend zijn over de geparkeerde auto's worden de bestuurders hiervan verzocht met de politie van Heiloo contact op te nemen. De politie van Heiloo is bereikbaar via 0900-8844. Er wordt op gewezen dat er voldoende parkeergelegenheid is rond het winkelcentrum 't Loo en dat het onnodig en strafbaar is te parkeren in de nabijheid van vijf meter van een voetgangersoversteekplaats. HEILOO - Zaterdagavond 27 mei werden een aantal vernielingen in Heiloo gepleegd. Op de Groenelaan werd omstreeks 22.30 uur een voorraam van een personenauto van het merk Mitsubishi type Spacewagon vernield. Een getuige zag dat de vernieling werd gepleegd door drie jongens. De getuige had geprobeerd de daders te achterhalen. Maar dat lukte niet. Tevens werd een thermopaneruit van een woning aan de Groenelaan vernield. Op de Breedelaan werd de achterruit van een Volkswagen Passat ingegooid. Gevonden voorwerpen tot en met 4 juni: enkele sleutels, leesbril donkerrood montuur, korte broek maat 42 kleur lemon/groen, plant buxus in vierkante zinken bak, zonne bril met leesgedeelte, kindeijas merk NGN kleur rood, geldbedrag, jas merk lakewood zwart met oranje voering, kinderparaplu merk Barbie kleuren rood-oranje en roze, rijzweep.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 9