N Bierproeven en Jan Topvoorstelling Theatergroep Horizon Nieuw programmaboekje de Beun Akkerman in de Buk Buk Center Disc H E I L O O Amarantine kfUfJ DEUTEKOM Een kleine geschiede nis van bijna alles 11 Corso Bioscoop CD VAN DE WEEK BOEK VAN DE WEEK Amarantine door Enya Nieuw programma biedt verassende en gevarieerde voorstellingen ZOOP IN INDIA Een kleine geschiedenis van bijna alles door Bill Bryson UITKIJKPOST 14 JUNI 2006 Niet zonder reden heeft Enya van alle zangeressen uit Groot Brittanië de meeste cd's verkocht. Alles bij elkaar gingen er wereldwijd meer dan zestig miljoen van haar CD's over de toonbank. Het abum Watermark betekende haar door braak, ze verkocht er tien miljoen van en verzamelde in 14 landen 32 platina cd's en ook nog twee Awards. Met een geheel eigen stijl, in een mix van New Age, Klassiek, Folk en melodieuze rustige popmu ziek behoort zij tot één van de beste artiesten in haar genre. Het album Amarantine met 12 nieuwe songs js een absolute aanrader! Hoewel een bekend en herkenbaar geluid, verveelt het geen moment. Hoogtepunten op deze cd zijn onder andere: Amarantine, Long long journey (prachtige cello!), Water shows the hidden heart. Luisteren, kopen, in je cd-speler stoppen en er voorlopig niet meer uithalen! Warm, gevoelig, de juiste snaar. Soms heel mysterieus en krachtig. door Enya van 21,95 voor 12,95 vnnkcdoo Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo lÊKk naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door Bill Bryson voor 39,90 EGMOND - De Theatergroep Horizon Musicalproductie speelt Drie musketiers! De voorstellingen van vrijdag en zaterdag 23 en 24 juni zijn reeds uitverkocht. Gelukkig speelt Horizon op zondag 25 juni tweemaal, om 14.30 en 20.15 uur. Voor het spelen van de Drie Musketiers is door Joop van den Ende theaterproducties, exclusief aan Horizon, een amateur-licentie verleend. ,,Hier zijn wij uitermate trots op en zullen Joop van den Ende daarin niet teleurstellen", aldus de trotse voorzitter Erno Levering. „We hebben de heer van den Ende twee kaartjes toegestuurd en hopen dat hij onze voorstelling zal bezoeken." Naast het spelen voor een groot pubhek heeft Theatergroep Horizon zich sinds enkele jaren ook ten doel gesteld mee te werken aan goede doelen. In een samenwerking met de Alkmaarse Ladies Circle, wordt tij dens de generale repetitie geld ingezameld voor een goed doel. Dit jaar is dit voor de op te richten voedselbank. De Drie Musketiers, naar het beroemde boek van Alexandre Dumas, vertelt het heroïsche en romantische verhaal van de jonge edelman D'Artagnan. Met een hoofd vol dromen verlaat D'Artagnan het ouderlijke huis om musketier te worden. Op dit avon tuurlijke pad strijdt D'Artagnan voor zijn idealen en vindt hij de lief de van zijn leven, Constance. Theatergroep Horizon brengt deze musical geheel in eigen stijl. Theatergroep Horizon Musical- producties heeft in de loop der jaren een reputatie opgebouwd, onder andere met de vertolking van Jesus Grist Superstar en de eigen productie A Bohemian Rhapsody, de musical over Queen. Doordat de voorstellingen snel uitverkocht raken zijn er diverse manieren om kaarten te bestellen. Via de website www.theatergroephorizon.com, door het invullen van machtigings kaarten of bellen met tel. 0224- 551140, kunt u een kaart bemachtigen voor slechts 17,50. HEILOO - Het nieuwe theatersei zoen staat voor de deur. Daarom verspreidde Beun deze week haar nieuwe programmaboekje. Er is een mooi gevarieerd theaterpro gramma voor u samengesteld. De nieuwe programmacomissie heeft een perfecte mix tussen cabaret,toneel,muziek en kinder voorstellingen gevonden. Zo komt de toneelvoorstelling van Josine van Dalsum en haar zoon Aram van de Rest bijvoorbeeld voorbij. In LeefTijd zien we de con frontatie tussen een zoon en zijn terminale zieke moeder. Maar ook cabaratier Burt Lamaker komt voor bij met zijn show Bang! Van komi sche personages, mooie songs en stand-up grappen weet deze cabara tier een verhaal te vertellen. Tevens kunt u de inmiddels bekende voor- stellling van Giphart& Chabot met bril gaan zien. Deze literaire voor stelling is zowel hilarisch als ontroe rend. Margriet Eshuijs komt met een unplugged concert. Het concert is sfeervol en intiem. U kunt gaan kij ken naar Bill Baker's Band. Dit jaz zorkest studeert ieder jaar een nieu we theatershow in. Als muziekliefhebber kunt u zich tevens verheugen op het concert van pianist Daniël Wayenberg. Deze vingervlugge virtuoos heeft een fabelachtige techniek. Er is een leuk aanbod in cabaret met nieuw, jong talent. Nieuw talent Gino Sancti komt met een theatrale en diepgaande cabaretvoorstelling. Het nieuwe programma biedt verassende en gevarieerde voorstellingen aan, kortom voor ieder wat wils. Alles wordt duurder, dus ook de prijzen die de Beun aan de impres- sariaten moet betalen. Daarom is niet gekozen voor prijsverhogingen maar om Senioren- en CJP korting te laten vervallen. Schrijft u zich echter in als Vriend van de Beun, dan krijgt u vooraang bij toewijzing van de kaarten. Acht jaar geleden werd de werkgroep Vrienden van de Beun opgericht en inmiddels heeft de Beun al 600 vrienden. Inschrijven kan via de kaart die u bij het programmaboekje kan vinden. Als Vriend van de Beun kunt u ook de Vriendenbijeenkomst bijwonen, met daarop aansluitend het spette rende optreden van Bill Baker's BigBand. 25 Jaar geleden opende de Beun voor het eerst haar deuren. 25 Succesvolle jaren verder, vind de Beun het tijd voor een feest. Het jubileumfeest voor genodigden begint op 24 november met een pia noconcert van Daniël Waijenberg. Daarop volgt een spetterende zater dag vol theater in, voor en door Heiloo. Ook vond de Beun het na 25 jaar tijd voor een opknapbeurt. In de zomermaanden krijgt de foyer een heel nieuw gezicht. De Beun kijkt terug on een suc cesvol jaar en ziet e.m succesvol jaar voor zich liggen. Met een nieuwe foyer en een mooi, nieuw theaterprogramma kan men zich verheugen op de komende wintermaanden De omslag van het nieuwe programmaboekje van de Beun. Het nieuwe boekje wordt deze week verspreid. reaitim Hoe kunnen ze weten hoe en wanneer het heelal begon? Hoe weten ze wat er zich in een atoom afspeelt? En dan nog de vraag, misschien wel bovenal, hoe kan het dat wetenschappers vaak van alles lijken te weten, maar nog steeds geen aardbeving kunnen voorspel len? In Een kleine geschiedenis van bijna alles onderneemt Bill Bryson zijn meest avontuurlijke reis tot nu toe: die door het levenzelf. Met hetzelfde enthousiasme en dezelfde nieuwsgierigheid als waarmee hij vele landen op de wereld bezocht en beschreef, legt hij nu de geschiedenis van het leven op aarde vast. Zijn hele leven heeft Bryson zich afgevraagd of het mogelijk was de essentiële onder werpen van belangrijke weten schappen als geologie, scheikunde, paleontologie en astronomie op een duidelijke en spannende manier op te schrijven. Het resul taat van deze jarenlange obsessie is dit boek. ook en vooral door zijn altijd gewaagde en inventieve spel en zijn drang zichzelf te blijven ontwikke len. De platen die hij solo, maar ook als lid van Johnny The Cellar Rockers, The Hunters, Brainbox en Focus uitbrengt, vormen daarvan het onomstotelijke bewijs. De deu ren gaan om 21.00 open. Kaarten kosten in de voorverkoop bij Centerdisc 12,50 en aan de deur 15,-. Ook in de Buk is het WK-voetbal te volgen, op een scherm van vier bij zes en gegarandeerd éen zit plaats met airco en gezelligheid. De rangers nemen het op tegen gewapende ivoorsmokkelaars. In hun poging om de olifanten te red den, moeten ze niet alleen allerlei gevaren trotseren, ze belanden ook nog eens in een echte Bolly- woodfilm! Deze zomer worden de rangers blij verrast met de terugkeer van hun mederanger Alwin, die net een jaar in India heeft gezeten. Hij blijkt echter met een reden te zijn terug gekomen, hij heeft hulp nodig. In India is een kudde olifanten op mysterieuze wijze verdwenen. De rangers twijfelen geen seconde en vertrekken naar India om de kudde terug te vinden. Aangekomen in India blijkt al snel dat de olifanten zijn ontvoerd door ivoorsmokke laars. De rangers besluiten zich op te splitsen in twee groepen. De ene groep gaat de jungle in op zoek naar de olifanten, terwijl de andere groep naar Mombai afreist om het spoor van de smokkelaars te vol gen. In hun poging om de olifanten te redden moetep de rangers niet alleen de nodige gevaren trotseren, maar belanden ze ook nog in een echte Bollywoodfilm. Vanaf 29 juni in Corso Bioscoop HEILOO - Dit weekend is er bier- proeven en muziek in de Buk Buk. Deze laatste bierproeverij van het seizoen gaat om 'de blondjes'. Kom langs op vrijdag 16 juni om 20.30 uur in het café van Buk Buk. Zes bieren (plus dit keer een extraatje) voor slechts 7,50. Jan Akkerman op 17 juni Jan Akkerman is een van de beste en meest invloedrijke gitaristen ter wereld. Een positie die beslist niet alleen te danken is aan de uitverkie zing tot werelds beste gitarist in het Engelse blad Melody Maker, maar

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11