Dorssports verwelkomt gezondste gemeente Golfsurfen is een verslaving Uitslag jubileumloterij De Foresters Gratis jeugdtrainingen voor Dubbele Lus TV Limmen Pupillen van Trias doen het uitstekend G-hockeyproject in Castricum SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELINGEN Tenniskampioenen bij Jaarlijkse bedrijvenviswedstrijd Egmondse duivensport HSV MP3 pakt de dubbel UITKIJKPOST 14 JUNI 2006 HEILOO - Dorssports heeft op 6 juni haar deuren geopend. De eerste All- in Heaithclub van Heiloo en omgeving is klaar om de inwoners van 'een van de gezondste gemeenten van Nederland' te ontvangen. Onlangs presenteerde dagblad De Spits en HP De Tijd een overzicht van de levensverwachting van alle gemeenten in Nederland. Heiloo en Huizen eindigen hoog op de lijst met een levensverwachting van 79,1 jaar voor mannen en 84,3 jaar voor vrouwen. Heaithclub Dorssports is trots op deze vermelding en wil een gezonde bijdrage leveren aan de inwoners van deze gemeente met een openingsaanbieding. Alle nieuwe leden kunnen gratis inschrijven (ter waarde van 45,-) en ontvangen een maand gratis lidmaat schap bij inschrijving. Inwoners van Heiloo en omgeving kunnen tot en met 18 juni 2006 gebruikmaken van deze aanbieding. Nadere informatie over Dorssports, de faciliteiten van deze Heaithclub en de openingsaanbieding worden graag verstrekt tijdens een bezoek. Geïnteresseerden in sport en ontspanning zijn dagelijks welkom aan Het Maalwater 2, naast het tenniscentrum, waar voldoende parkeergelegenheid aanwezig is. Informatie over Dorssports is binnenkort ook te vinden op de website: www.dorssports.nl. EGMOND - Golfsurfen is momenteel een van de snelst groeiende water sporten in Nederland. Iedereen is bekend met het windsurfen maar golfsur fen is voor een hoop mensen in Nederland onbekend. Golfsurfen is het berij den van golfen met alleen een plank. Het is een sport die van oorsprong is ontstaan op Hawaï. Via Frankrijk is het golfsurfen Nederland binnengekomen, en in ons land is het grotere vor men gaan aannemen. Nederland is uitermate geschikt om te golfsurfen. Voor Dennis Bruin, van de Boardriders Surfschool Egmond, is zijn hobby golfsurfen uitgegroeid tot een eigen surfschool. De oud Heilooënaar, die heeft meegedraaid in de wedstrijd scène op het hoogste niveau van Nederland, wil na twintig jaar ervaring zijn kennis delen. Bruin vertelt: ,,Het ontstaan van de surfschool is geboren toen ik een zware blessure aan mijn been had waardoor ik me niet meer op het golfsurfen kon storten. Mensen vroegen mij al of ik géén les kon gaan geven. Ook zag ik dat er een hoop mensen waren die, zonder enige kennis van de golven en stromingen, de zee in doken. Dat kan gevaar opleveren. Surfen is niet gevaarlijk maar zonder goede basiskennis is het een moei lijk verhaal. Op een gegeven moment beantwoordde ik vragen en gaf lesjes. Dat groeide uit tot een surfschool. Sinds vorig jaar ben ik een samenwer kingsverband aangegaan met Quiksilver Boardridersclub in Egmond. Om het geheel wat meer kracht bij te zetten." Bruin heeft veel jeugd die de lessen volgen. Wanneer kinderen hun zwem diploma bezitten kunnen ze deelnemen aan de cursussen. Er wordt veel aan dacht besteed aan hoe snel men het golfsurfen leert, de surfveiligheid en het voorspellen van de surf condities. Groepslessen worden door instructeurs en instructrices gegeven en de groepsgrootte is maximaal 10 personen. Materiaal wordt verstrekt door Boardriders surfschool. „We gebruiken speciale boards die zachter zijn dan normale surfboards en stabieler op het water liggen. Deze boards zyn veel veiliger voor de beginnende surfer en de overstap naaf een gewoon surfboard in een later stadium levert geen pro blemen op." De surfschool biedt een aantal cursussen en privé-lessen aan. Ook hebben we groep arrangementen Deze zijn te vinden op de site www.lerengolfsurfen.nl HEILOO - De trekking van de loterij heeft plaatsgevonden ten kantore van de notaris op vrijdag 9 juni om 11.15 uur en de winnende lotnummers staan vermeld op de website van de vereniging www.deforesters.nl. Het complete overzicht van de winnende lotnummers wordt elders in deze krant gepubliceerd in de advertentie van De Foresters. Het zal de oplettende lezer opvallen dat het aantal prijzen is terugge bracht van 130 naar 69. De organisatie hecht er waarde aan te vermelden waarom zy daartoe gedwongen is geweest. Bij het verlenen van de vergunning voor het houden van een loterij is de eis gesteld dat 50% van de opbrengst ten bate moet komen aan het goede doel. Aangezien de lotenverkoop nogal tegengevallen is, had men, als het aanvankelijke pry zenassortiment gehandhaafd was, niet aan dit criterium voldaan. Voor alle duidelijkheid: het aantal prijzen is weliswaar verminderd, maar het aantal aan de trekking deelnemende loten is in dezelfde mate ver minderd. De winstkans is daarom gelijk gebleven. De loterij is geen louter Heiloose aangelegenheid geworden. De hoofd prijs de reischeque ter waarde van 800,- van Reisbureau Holland International is gegaan naar de koopster van lotnummer 09427 in Almere. De organisatie heeft de meeste prijswinnaars inmiddels telefonisch bena derd en van harte gefeliciteerd! De prijzen kunnen worden opgehaald in de kantine van De Foresters, op zaterdag 17 juni tussen 10.00 en 13.00 uur. Kunt u op deze datum de prijs niet ophalen, dan kunt u contact opnemen met: Jan Schoorl, tel. 06- 14382163 (niet bereikbaar van 15 juni tot en met 2 juli), Josca, tel. 072- 5336360, Arnold de Haan, tel. 072-5339131, of even een e-mailtje sturen naar deforesters@tiscali.nl. - 7>7 .+V7: 7 ;777'7V777'.7.7 7; 7 77,7 7 "7^7 5 -7;'7:;777.' 7:77..; •:7..::,:;,7;t 7,7 "7 7":77:'7'7;7.7';v ■77;-'_ 7.'; ;.;7.7;77; 7'7. 77 7 7.7- .7;;: 7 7-7.,:7:;;:>7;'"'^7-/7;'^7 7.: 7.\77 7; VOETBAL CASTRICUM - Speciaal voor de deelnemers van de jeugdlopen van de Dubbele Lus zal AV Castricum op dinsdag 20 juni en vrijdag 23 juni twee gratis trainingen verzorgen. Op die manier kunnen de jeugdi ge deelnemers nog beter voorbe reid aan de start van Castricums bekendste stratenloop verschijnen. Al jaren trekt de stratenloop bij de jeugd vele honderden deelnemers. Hoewel meedoen voorop staat, is een goede voorbereiding zeker van belang. AV Castricum wil daarbij graag helpen en heeft daarom voor ATLETIEK HEILOO - Zaterdag 10 juni heb ben de meisjes pupillen B van Trias het weer uitstekend gedaan bij de competitiewed strijd in Krommenie van Atletiekvereniging Lycurgus. Charlotte Hopman heerste op alle vier de onderdelen: versprin gen, bal werpen, veertig meter de deelnemers van de jeugdlopen twee gratis trainingen op het pro gramma staan. Deze vinden plaats op dinsdagavond 20 juni en vrijdag avond 23 juni, beide keren van 18.30 tot 19.30 uur. De trainingen worden beide keren gehouden op of nabij sportpark De Duinloper aan de Zeeweg. Er zal zowel op de kunststofbaan als in de duinen in de directe omgeving worden getraind. Al met al dus voor de jeugdlopers een goede gelegenheid om de con ditie wat extra by te schaven. Voor telefonische informatie over deze trainingen: Ari Smit; tel. 0251- 657684. Voor algemene informatie over AVC zie www.avcastricum.nl. sprint en de duizend meter. Zij werd dan ook eerste. Femke Brink werd niet onverdienstelijk derde en Zoë Bosschaart werd vierde. Verder werd Kathy Agasi tiende, Kim Bakker 16de en Romy Harlaar 23ste. Op zaterdag 1 juli zullen deze meisjes aan de laatste compe titie wedstrijd deelnemen. Voor hun een thuiswedstrijd van Trias. LIMMEN - Afgelopen week zijn de laatste wedstrijden gespeeld van de dames-districtskampioen schappen van het district Noord- Holland-Noord. Drie teams wer den kampioen van hun poule. Het zijn de dames van Limmen één 50+ tweede klasse dinsdag: Joke Castricum, Wil Vessies, Trijnie Woudstra, Hel Gans en Rina Luttikhuizen. Limmen één derde klasse woensdag: Jopie de Ruiter, Thea Vessies, Annet Schilder, Corry Brasser en An Dekker. Limmen drie derde klasse vrijdag: Hennie Groot, Ica Boontje, Gerie Limmen en Greet Terluin. HEILOO - De jaarlijks terugke rende bedrijvenviswedstrijd voor bedrijven en verenigingen wordt dit jaar geouden op zondag 25 juni. Ook dit jaar wordt er gevist in de vijvers in Plan Oost. Verzamelen om 07.15 uur op de parkeerplaats bij de Loet. De vis wedstrijd start om 08.00 uur en duurt tot 10.30 uur. De prijsuit reiking zal daarna plaatsvinden in de sporthal, er wordt ook een grote verloting met mooie prijzen gehouden. Inschrijven kan met een ploeg van drie personen, het inschrijfgeld bedraagt 10,- per ploeg. U kunt zich opgeven op één van onderstaande adressen: Harry Franse De Waard 41 Heiloo, tel. 072-5330111, Niek Stuifbergen Abdylaan 12, Egmond Binnen, tel. 072- 5072132, Jan Waita Luilaantje 18, Egmond Binnen tel. 072- 5063111 of Ko Bakker, Hogeweg 191 Limmen, tel. 06-10357451. EGMOND - Dit weekend werden de duiven in Chimay gelost. Het was zonnig weer, de temperatuur rond de 28 graden en windkracht drie. De eerste duiven hadden een snelheid van rond de 85 kilome ter per uur. Maar de meeste dui ven kwamen, door waarschijnlijk de onverwachte hitte, vele uren later op de hokken. De uitslagen: eerste werd Jos Pepping, tweede Hans van de Berg, derde Hennie Liefting, vierde Piet de Waard, vijfde Marco Groot, zesde com. De Groot Leyen, zevende Toon Schermacher en achtste Antoon Hopman. Jos Pepping is vitesse- kampioen geworden. Donderdag 15 juni wordt er ingekorft voor Orleans, vrijdag 16 juni voor Peronne en de jonge duiven maandag 19 juni voor Geertruidenberg. HEILOO - Afgelopen weekeinde zijn de jongens van de HSV Mini Pupillen drie (MP3) voorjaarskampioen geworden. Pas 1 jaar op voetbal en meteen de dubbele winst. Op Hemelvaart werden de mannen ook poulewinnaar op het Foresters 60 toernooi. De kam pioenen zijn: Boven (v.l.n.r:) Lennart, Mees, Thomas, Shane, onder (v.l.n.r): Douwe, Sem, Siem, Scott, Michael, Stijn. Eigen foto. •Vervolg van voorpagina „Wat het G-hockey betreft zullen we dan onze accommodatie, waar we toch al mee bezig zijn, aanpas sen en we willen er graag een derde veld bij. Inmiddels begroet Ray uit bundig ('en dan te bedenken dat ik hem maar één keer eerder heb gezien', zo fluistert Ray). Hij had niet eerder gehockeyd, maar vindt het erg leuk. „Ik ben al veel beter geworden, sneller. Maar van de trai ning wordt je wel moe, veel rennen en lekker limonade drinken in de pauze." Trainster Wijmke helpt Roger een beetje met de vragen en vertelt dat hij bij de eerste training op het doel mocht schieten, maar dan vond Roger toch wel dat die jongen die erin stond weg moest. „Jy bent een beetje voor de doel punten, hè, Roger? Maar we hebben ook een hele goede keeper, dat is Jorg, met echte gele legguards.", zo vertelt Wijmke. Joram duikt weg achter zijn vader, trainer Niel, als om uitleg van de scheenbescher mers wordt gevraagd. Hij gaat be ver het veld op want het is tyd om met trainen te starten. Het is over spelen, leren stoppen van de bal, op .het- doel schieten en een medespe ler aanspelen geblazen, maar het gaat ze goed af en moe, maar vol daan gaan ze na een half uur aan de oraiye limonade, geheel in de club kleuren. Na de break staat een par tijtje op het programma en de hes jes worden uitgedeeld. Een moeder langs de kant vertelt trots dat haar dochter helemaal gek is van het hockey en niet kan wachten tot ze weer mag trainen. Een andere moe der vertelt dat een broertje en zusje ook hockeyen en haar gehandicapte dochter nu ook. „En dan zegt ze: julbe zijn al klaar, maar ik mag nog een toernooi spelen!" Er kunnen nog steeds spelers of speelsters meedoen aan dit team. Dus zie je G- hockey zitten of kent u als ouder, famibe of buurvrouw iemand, neem dan contact op met Ray van der Klis, tel. 06-28102288 of e-mail: ray@raysports.nl. En wilt u ze komen aanmoedigen, dat kan natuurbjk altijd: zaterdag 24 juni in het Wagnerstadion in Amstelveen. Of kyk op de site: www.mhcc.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 27