kijk Hockeyers Terriërs spelen 'thuis' in Uitgeest Rayonteamwedstrij den leveren medailles op Dojo 't Loo scoort ook internationaal Spannende penaltybokaal bij HSV SPORT 29 www. uitkijkpost, n eens op onze website Tennisclub Hogedijk huldigt kampioenen Op zaterdag is er ruimte tekort GTH kijkt terug op een glansrijk seizoen' Een spannende strijd met veel zon en grote belangstelling' UITKIJKPOST i4 JUNI 2006 HEILOO - Met 42 teams nam Tennisclub Hogedijk dit jaar deel aan de diverse KNLTB-competities. In de zondagcompetitie kwamen vyf Hogedijk-teams in verschillen de afdelingen uit. Aan de districts competitie Noord Holland Noord namen 37 teams van Hogedijk deel. De landelijke competitie leverde voor Hogedijk geen kampioenen op. De districtscompetitie wel, namelijk: dames 1 van Hanna Roelofsen en dames 2 (captain Marian de Waard) in de derde klas op zondag, het eerste heren dub- belteam 50+ (derde klas) van aan voerder Simon Metz, heren 1 45+ tweede klas (Herman Neijens), heren 2 45 tweede klas (Ed Baltus) en dames 1 50+ derde klas van aanvoerder Tineke Punt wer den kampioen. Op vrijdag 2 juni behaalde ook Hogedijk 1 (captain Marian Pepping) in de derde klas van de dames dubbelcompetitie op vrijdagmorgen het kampioenschap. Het eerste herenteam op zondag eindigde op een gedeelde eerste plaats in de vijfde klas. Op basis van onderlinge resultaten promo veerden Aad Zuurbier en z'n man nen niet naar de vierde klas. Het sterke eerste herenteam van aanvoerder Erik Kingma eindigde in de derde klas als goede tweede achter Zaandam 1 TURNEN HEILOO - Aan het eind van het wedstrijdseizoen mocht nog een aantal GTH-turnsters ver schijnen op de Rayonteam wedstrijden in Beverwijk. Op uitnodiging van het rayon Alkmaar mochten Renee van Veen, Kirsten Zuurbier en Sanne Beun, Britt Klooster en Manon Oudejans (Pupillen één) en Olga Leegwater (Pupillen twee) hun oefeningen nog eenmaal aan de juryleden tonen. Dit was een teamwedstrijd tegen vyf andere rayonteams uit Noord- Holland. Er werden per toestel vier turn sters ingezet; de hoogste drie sco res telden mee voor het eindresul taat. Dit resultaat mocht er zijn: alTe GTH-turnsters stonden aan het eind van hun wedstrijd met een medaille op het podium: de instappers wer den tweede, de Pupillen één zelfs eerste en de Pupillen twee wonnen brons. Met dit fantastische teamre sultaat wordt het turnwedstrijdsei- zoen afgesloten! GTH kan ook individueel terug kijken op een glansrijk seizoen met veel medailles. In de competities in J U DO HEILOO - Voor de 32ste maal werd in Venray een groot interna tionaal judotoernooi georganiseerd. Uit meer dan 22 landen hadden ruim 1500 judoka's zich verzameld om de onderlinge krachten te meten. Sander en Wesely Groefsema, de wedstrydcoaches van Dojo 't Loo, waren met 19 judo ka's afgereisd naar het zuiden. Op een hoog niveau werd de judosport bedreven. Maar liefst 7 pryzen wisten de judoka's uit Heiloo in de wacht te slepen. Opvallend was dat alle mei den uit Heiloo in de prijzen vielen, samen met Jim Baltus. De andere jongens kwamen, ondanks het goede judo dat zij lie ten zien, helaas niet tot podium plaatsen. Wat voor hun resteerde was de leuke ervaring om bijvoor beeld eens tegen een Rus, een Let, Sloveen, een Noor of een Zweed op de mat te staan. laat gespeeld moet wprden, vertelt Van der Meer. „Onze verlichting voldoet niet aan de normen die de hockeybond stelt. In de donkere maanden is het zicht niet toerei kend om verantwoord te hockey en." Een oplossing zou zyn een leden stop in te voeren, vertelt Van der Meer. „Dat hebben we overwogen en op beperkte schaal doen we dat ook. Maar onze conclusie was dat we geen volledige ledenstop moe ten invoeren, want dat zou niet goed zyn voor de continuïteit van onze vereniging. Gezien onze aan was wil jong en oud graag hockey en, wat ik me uiteraard kan voor stellen want het is een fantastische sport en zoals elke sport een mooie gelegenheid voor sociale ontwikke lingen. Die mogelykheid willen wy in Heiloo bieden. Een ledenstop zou niet stroken met dat beleid, wat overigens aansluit by dat van de overheid, die sport, bewegen en het ontwikkelen van sociale vaardighe den hoog in het vaandel heeft staan." Spelen by Uitgeest is dus de oplossing? „Een oplossing is het beslist niet. Het is fijn dat we by Uitgeest terecht kunnen, maar zoiets trekt je vereniging uit elkaar. Het is niet meer dan een noodop lossing." de vierde en vijfde divisie trad GTH aan met 14 turnsters. GTH nam na drie competitiewedstrijden 13 medailles mee naar Heiloo. Doorstroming naar de regio en het district door zeven dames leverde nog eens vijf medailles op en uitein delijk als klap op de vuurpijl won Sanne Beun (instap) nog eens zilver op het Nederlands Kampioenschap. De turnsters uitkomend in de basis- klasse lieten ook zien dat het wel goed zit met de toekomst van GTH. In twee wedstrijden behaalden drie dametjes van zeven jaar samen ook maar liefst vijf medailles! Alle turnsters gaan zich nu alvast voorbereiden op het komende sei zoen. Op 17 juni vindt in de gym zaal aan de Breedelaan in Heiloo nog een open les en een sponsorac tie plaats. VOETBAL HEILOO - Afgelopen zondag 11 juni werd er, door de jeugd van voetbalvereniging HSV, gestre den om de fel begeerde Penalty-Bokaal 2006. Na een tweetal voorrondes ston den er 27 jongens, één winnaar van ieder team, klaar om hun penalty's af te vuren op de keeper van HSV 1 Rene Buur. Onder grote belangstelling, met veel zon, werd het een gezellige en spannende strijd. Thomas Sikkens (Mini pupil), Robin Nadort (F pupil), Bas Oudejans (E pupil), Paul Verhaar (D pupil), Vincent Laduc (C junior) en Nick Zyp (G speler) waren de winnaars van de verschil lende leeftijdsgroepen met wie de 'grote finale' werd gespeeld. Nadat ieder drie penalty's had genomen ging de strijd verder tussen Nick en Paul. Er waren zes penalty's per per soon nodig om tot de uiteindelijke winnaar te komen. Paul Verhaar werd voor de tweede keer op rij winnaar. Het nemen van de penalty's stond onder leiding van jeugdscheidsrech- ter Sybren van Dokkum. Van links naar rechts de prijswinnaars: Maaike Stevenson (2), Lotte van Vemde (2), Jim Baltus (2), Gaby de By (3), Karen Stevenson (1), Elise Kuipers (1) en Jasmijn Lesterhuis (3 Eigen foto HEILOO - Thuiswedstrijden spelen op 'vreemde bodem'? Het is een straf voor een club die z'n supporters niet in de hand heeft. De Heiloose hocke- yvereniging De Terriërs ziet zich echter daartoe om andere redenen gedwongen. De club is in overleg met de hockeyclub in Uitgeest om daar op zaterdag thuiswedstrijden te gaan spe len, omdat de club zelf geen velden genoeg heeft. De Terriërs behoort met meer dan 750 leden tot de grootste vere nigingen van Heiloo. De accommo datie heeft geen gelyke tred gehou den met de groei in de afgelopen jaren. Voorzitter Wytze van der Meer: „We staan met de rug tegen de muur. We hebben ruim 500 jeugdleden. Dat is fijn, zy zijn de toekomst van onze club en die wil ik niet kwijtraken, maar op zaterdag komen we ruimte tekort. We heb ben geprobeerd het wedstrydsche- ma zo in te delen dat het nog net kon, maar dat zou betekenen dat wedstrijden al om half negen 's morgens moeten beginnen en de laatste wedstryd tegen een uur of vijf. Dat heeft tot gevolg dat bezoe kende teams die veelal uit Amsterdam of verder komen, om zeven uur, half acht op de vrye zaterdag van huis moeten. Of dat je pas tegen acht uur 's avonds thuis bent. Dat kan je niet maken." Ook de verlichting is een pro bleem als er in de wintermaanden Van links naar rechts de prijswinnaars: Maaike Stevenson (2), Lotte van Vemde (2), Jim Baltus (2), Gaby de By (3), Karen Stevenson (1), Elise Kuipers (1) en Jasmijn Lesterhuis (3) Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 29