*22 Stationsplein en Stationsweg in Heiloo Informatiebijeenkomst slechtzienden en slechthorenden in bibliotheek Move! H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 ïnaown IggfÉpH' •eoo^»i s 'JpriS -»J -i gtl* Eerste steen gelegd door Burgemeester Romeyn WoonHart Heiloo biedt u ruimteluxe en veilig wonen UITKIJKPOST 14 JUNI 2006 jOÓWY* 1 |i In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost beticht Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heitoo. Of per e-maih redactie@uitkijkpostnL In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo organiseert op dinsdag 27 juni, van 14.00 tot circa 16.00 uur een bijeenkomst rond het thema 'hulpmiddelen voor slechtzienden en slechthoren den'. Moeite met zien en horen kan lei den tot een sociaal isolement. Er zijn echter een aantal belan gengroeperingen, die zich speciaal voor deze mensen inzetten. Twee daarvan zijn de Stichting Visio (die zich inspant voor slechtzienden) en Oorakel (voor slechthorenden). Deze beide organisaties geven con sultatie, voorhchting en advies. Alles is erop gericht de slechtziende of slechthoren-de mens, door op de persoon gerichte aanpassingen, zoveel als mogelijk zelfstandig te laten functioneren. Op dinsdag 27 juni zullen alleen medewerkers van Visio aanwezig zijn in de bibliotheek van Heiloo. Uiteraard geven zij informatie over de dienstverlening van Visio. Daarnaast zullen zij ook ingaan op de verschillende mogelijkheden van de dienstverlening van Oorakel. Tijdens deze middag is er ook ruime gelegenheid voor het stellen van persoonlijke vragen. Gezien het karakter van de bijeenkomst wordt een ieder die deze bij wil wonen verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. De informatiemiddag is gratis te bezoeken. Graag wel voor 23 juni opgeven bij de klantenservice van de Openbare Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, tel. 072-5330670. Hoge kwaliteit zorg en specialisaties •Het onderkomen mag er wezen. Het 320 vierkante meter tellende cen trum, gunstig gelegen aan de A9, oogt fris en ruim. Mede-eigenaresse Paula Rozeman geeft de werklui nog snel wat aanwijzingen en vertelt dan in één van de praktijkruimtes hoe Move! Tot stand gekomen is. „Move is een facilitair bedrijf, het faciliteert verschillende paramedische zorgdisci- plines in dit pand. Wij, mede-eigenaar Maurice Marchand en ik, faciliteren fysiotherapie, fysiofitness, revalidatietraining, podotherapie, diëtetiek, kinderfysiotherapie, manueel therapie, reizigersvaccinatie, yoga en het artsenlaboratorium van de trombosedienst. We heten niet voor niets Move!, omdat we sterk zijn in beweging en er veel staat te gebeuren in dit pand en alle disciplines het credo nastreven van een hoge kwaliteit zorg." De van oorsprong fysiotherapeute is haar praktijk ooit begonnen in de sporthal en is vervolgens een maatschap aangegaan met Maurice Marchand en Paul Wormsbecher. Na Motel Akersloot en locatie Raadhuisweg Julianaweg, waar ze de fysiotherapie en fysiofitness start ten en daarna een onderkomen aan het Mendelsohnplein vormt Move! nu een nieuwe start. „Maurice en ik hebben Move! opgezet maar vormen daarnaast nog steeds de maatschap voor fysiotherapie met Paul Wormsbecher. Inmiddels zijn er vijf fysiotherapeuten werkzaam. Daarbij heeft een ieder haar of zijn specialisatie. Zo ben ik gespecialiseerd in psychosomatische fysiotherapie. Ook bieden we fysiofitness". Op basis van een fitheidsprofiel en eigen trainingsdoelstelling kunnen de klanten onder begeleiding van een fysiotherapeut een optimaal en veilig trainings programma volgen in een rustige entourage en op moderne cardio- en fit- nessapparatuur. En dat geldt niet alleen voor degenen met medische klachten, ook als u lekker en verantwoord een paar uur wilt sporten. plaats te bezoeken. Aan het Stationsplein in Heiloo worden 17 appartementen gereali seerd van circa 69 tot 170 m2 met een hoog afwerkingniveau (inclu sief een SieMatic keuken). Aan de Stationsweg worden 13 appartementen gerealiseerd van circa 80 tot 126 m2, met eenzelfde hoog afwerkingniveau. Op de begane grond van beide locaties worden winkels en onder andere een grand café gerealiseerd. Daarboven, met uitzicht op het levendige centrum zijn de apparte menten gelegen. De wooncom plexen hebben een centrale hal met lift. Voor de auto beschikt men over een parkeerplaats in de kel der. Is Heiloo de plek naar uw hart? Dan is het toch heerlijk om ook écht in het centrum te wonen. WoonHart Heiloo biedt u ruimte, luxe en veilig wonen in het cen trum van Heiloo en ondertussen genieten van de omgeving: het Heilooërbos, het Noord-Hollandse strand, de duinen om uren door heen te zwerven... maar ook de gezellige drukte van nabije steden. Snel, deskundig en toekomstgericht „Belangrijk om te weten is dat we geen wachtlijsten kennen bij aanmel ding, binnen een week volgt een intake. Eén telefoontje naar de receptie en men wordt desgewenst doorgeschakeld naar de fysio- of manueel the rapeut of men wordt doorverwezen naar het nummer van de andere disci plines. Daarnaast hebben we korte lijnen met huisartsen en specialisten. Door onze specifieke deskundigheid zijn wij zeer alert op bijvoorbeeld hartproblemen, schildkherafwijkingen of een hernia die op de loer ligt en kunnen direct overleggen met de huisarts. Door het netwerk kan de klant dus snel en accuraat geholpen worden. Over de samenwerking met huisartsen is Paula zeer te spreken en dat geldt ook andersom. „Het is namelijk ook een kwaliteit om te weten wanneer je iets niet kunt en terug verwijst naar huisarts of door naar een specialist. Ik zie voor mezelf in de toekomst wel mogelijkheden voor samenwerking met ARBOdiensten en specialisten als psychologen en psychiaters." Plannen zat dus en als het aan het enthousiasme van alle disciplines in Move! ligt zal men nog veel van dit centrum gaan horen. Op 24 juni kunt u zelf een kijkje nemen of in beweging komen bij Move!, want dan is er een Open dag van 10.00 tot 13.00 uur. Foto: Mario Sacksioni Churehillplein 1. 1921 ET Akersloot, tel. 0251-314447 Bezig zijn met je gezondheid, verantwoord bewegen, lichamelijke klach ten en daar soms deskundige hulp bij nodig hebben, dat kennen we alle maal. Het is dan prettig wanneer je terecht kunt in een centrum waar diverse paramedische deskundigen onder één dak te vinden zijn. Alles behalve de huisarts'. Waar deskundige hulp, begeleiding en kwaliteit te vinden zijn. Sinds kort is daar in Akersloot een start mee gemaakt. Move! heeft op 8 mei haar deuren geopend en is niet voor niets 'sterk in bewe ging'. Enig in zijn soort en nu al populair bij de klanten. HEILOO - Vrijdag 9 juni werd om 16.00 uur de eerste steen gelegd door de burgemeester van Heiloo de heer Romeyn, samen met bekende Heilooër de heer Ranzijn. Daarmee werd een feestelijk begin gemaakt aan de bouw van twee sfeervolle appartementencom plexen in het centrum van Heiloo; het WoonHart Heiloo. Reeds 60% van de appartemen ten is verkocht. Voor alle geïnteres seerden wordt zaterdag 17 juni een inloopmiddag georganiseerd, van 11.00 tot 13.00 uur, bij Wildschut Eten Drinken aan de Stationsweg 82. Tevens zal er dan mogelijkheid zijn om de bouw- De heren Romeyn en Ranzijn leggen de eerste steen voor het appartementencomplex op het Stationsplein. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5