Dierenbescherming houdt 'Oranje Statiegeldactie' voor dierenasielen Jan Kaandorp verkoopt ook uw huis Keer op Keer flikt het alweer Wereldwinkel Heiloo jubileert Winnaar puzzel Beko Interieurs H E I L O O Ijist mil INGEZONDEN MEDEDELINGEN Samen uit, Samen thuis INGEZONDEN BRIEF INGEZONDEN MEDEDELINGEN Overlast Buk Buk PARADE TAPIJT UITKIJKPOST 14 JUNI 2006 ï.ssx.%?; REGIO - De Dierenbescherming start 12 juni met de 'Oraiye Statiegeldactie' in samenwerking met dertien supermarkten in de omgeving. Twee weken lang kan iedere WK- gek én dierenliefhebber een statie geldbonnetje in de groene zuil deponeren. De opbrengst gaat naar het Dierentehuis Alkmaar en het Knaagdierencentrum in Heiloo. De groene statiegeldzuil is te vin den bij de legeflessenautomaat van dertien supermarkten: de- twee ClOOO-filialen te Heiloo, en in het Albert Heijn-filiaal in Heiloo, en Castricum. In Dierentehuis Alkmaar en Knaagdierencentrum Heiloo worden zwerf- en afstahdsdieren opgevangen, liefdevol verzorgd en herplaatst bij nieuwe baasjes. Het is jaarlijks weer een flinke klus om de exploitatie van de opvangcentra rond te krygen. Hierbij zijn de asie len sterk afhankelijk van donaties, giften en sponsors. De Dieren bescherming streeft met deze sta- tiegeldzuilenactie naar een verster king van de financiële positie van de asielen en hoopt dat klanten van genoemde supermarkten hun sta tiegeldbon zullen doneren in de zuil. Want voor de dieren zijn de bonnetjes goud waard! HEILOO - De Wereldwinkel in Heiloo bestaat dit jaar 20 jaar en dat wordt gevierd op zaterdag 24 juni. Er zal muziek zijn en een muziekwork shop voor kinderen, lekkere hapjes en drankjes en een kleinigheidje voor iedereen die op huisnummer 20 woont. Om het jubileum met de Wereldwinkel mee te vieren hebben de meeste winkeliers rond het stationsplein een stukje van hun etalage afgestaan aan de winkel. Omdat het een speciale gelegenheid is, is er een extra feestelijk tintje aan gegeven dus vergeet niet een blik in alle etalages te werpen. Er is feestelijke Afrikaanse muziek, verzorgd door The sound of inspiration van 12.00 tot 16.00 uur en hieraan is ook een workshop voor kinderen gekop peld. Kom langs en doe mee! De bezoekers worden om 13.30 uur verwacht in de Wereldwinkel voor de muziekworkshop, deze duurt tot 14.30 uur. Je maakt eerst je eigen muziekinstrument en daarna maak je met je eigen instrument muziek samen met de band. Er is een proeverij waar u veel pro ducten die in de Wereldwinkel verkocht worden zelf kunt proeven. Denk aan koffie, thee, sap en veel lekkere hapjes. Zo kunt u kennis maken met de foodproducten die de Wereldwinkel verkoopt. Iedereen uit Heiloo die op nummer 20 woont en een legitimatiebewijs met adres kan laten zien, kan vanaf 24 juni een attentie ophalen in de Wereldwinkel. Zo viert u het jubi leum ook een beetje mee! U kunt de Wereldwinkel vinden op Stationsweg 105 in Heiloo. HEILOO - Vanaf deze week heeft zich een nieuwe naam in makelaarsland gevestigd. Jan Kaandorp gaat zich vanaf zijn kantoor aan huis richten op Heiloo, Castricum, Akersloot, Limmen en omstreken, volgens de succesfor mule van de Vrijehuizenmarkt met bijna honderd aangesloten makelaars. En die pakken de zaken heel anders aan! „Wij werken met de laagste cour tage van Nederland, 0,5% voor alles boven de vijf ton, alles daaronder voor het minimumtarief van 2500 euro. Daarnaast werken wij op no cure, no pay-basis. Een gratis zoekopdracht voor uw droomhuis, een enorme data base met kopers en verkopers en full service tot aan de notaris aan toe", aldus de nieuwe makelaar. Persoonlijk contact en uitwisselen van informa tie met de klant staan voorop. Daarnaast zorgt Kaandorp voor een stevig actieplan voor een snelle verkoop. Houdt u dus de advertenties in de gaten. U kunt ook contact opnemen met Jan Kaandorp, Oesdommerveen 28, in Heiloo, tel. 072-5330103/06-51639496, e-mail: kaandorp@vrijehuizen- markt.nl, www.vrijehuizenmarkt.nl. Foto: Mario Sacksioni Afgelopen zaterdag was het weer groot feest voor de buurtbewoners van Buk Buk. Er was namelijk weer een houseparty voor de jongeren georganiseerd. Niets mis mee. Vanaf twee uur gaat het. echter iedere keer weer mis. Er wordt geschreeuwd, gevochten, gesno ven, gedronken, geplast en met flesjes gegooid. Dat alles onder invloed van muziek die uit de boxen van een auto schallen. Dit gaat allemaal door tot een uur of drie, met of zonder politie. Als het echt feest is worden er nog een paar ramen van buurtbewoners ingegooid. Geweldig! De vraag die steeds weer bij mij opkomt is of de ouders van deze 16-17-18 jarige jongelui weten wat hun schattige kindertjes uitspoken? Bovendien, waarom laat je je kind uitgaan tot midden in de nacht als deze nog totaal niet in staat is zich sociaal verantwoordelijk te gedragen? Natuurlijk zullen deze jongelui zich kapot schamen als ze wat ouder zijn en terugdenken aan hun nacht elijke uitspattingen. Maar lieve ouders alstublieft: probeer tot die tijd iets voor ze te verzinnen dat bij hun leeftijd past! M. Schomaker De Kloosterhof Heiloo HEILOO - Dinsdag 6 juni was het weer raak bij Keer op Keer, er werd weer geld weggeven aan een aantal goede doelen: stichting Vrienden van Joseph, stichting Umeed, stichting Hart voor Polen en aan het project van Rob de Wit. Er ging 3000,- naar de stichting vrienden van Joseph. In 1997 is de stichting Vrienden van Joseph opgericht om hulp te bieden aan het werk van father Joseph Kimotho en father Folkert Kruis, beiden werken met aids- wezen in Kapalmai Kenya. Er ging ook 3000,- naar de stichting Umeed. Stichting Umeed helpt de inwoners van een dorp in de Punjab, Pakistan, om de economische, sociale, medische en onderwijs situatie te verbeteren. Nog eens 3000,- ging naar een kleuterschool in Sri Lanka. Een kleuterschool voor visserskinderen in Midigama was ernstig beschadigd door de tsunami. Met dit geld kan de opbouw gerealiseerd worden. Stichting Hart voor Polen kon ook rekenen op een gif van 3000,-. Dit geld is voor de grondige ver bouwing van een kinderopvang in de zusterstad van Heiloo in Polen. Rob de Wit uit Castricum fietst op dit moment geld bijeen voor onderzoek naar kin derkanker. Hij heeft 500,- gekregen voor deze zeer bijzondere fietstocht. De medewerkers van Keer op Keer vinden het heerlijk om mensen die zo bevlogen zijn met hun project te kunnen helpen. Keer op Keer geeft niet alleen geld weg maar ook goederen. Spullen die niet verkocht kunnen wor den, maar nog wel goed zijn, gaan naar projecten die de spullen goed kun nen gebruiken. Er gaat heel veel naar Polen, Bulgarije en Roemenie. Er is een schoolproject waar heel veel kleding naar toe gaat. Veel 'knutselspul' gaat naar de hobbyfarm, 't Beestenboetje krijgt oude handdoeken, het tim- merdorp wordt voorzien van speelgoed voor kinderen die niet timmeren, een dierenasiel in het buitenland krijgt dierenspul en stichting Zienderogen krijgt alle leesbrillen. Stichting Keer op Keer, kringloop voor het Goede Doel vind u op industrie terrein Oosterzij 17, Heiloo, tel. 072-5325962. De openingstijden zijn: dins dag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Tijdens de openingstijden kunt u uw overtollige spullen brengen. HEILOO - 'Samen uit, Samen thuis', zo noemt de ouderengroep zich uit Heiloo die van 10 tot en met 17 juni een week op vakantie gaat naar hotel Dennenhoeve in Nunspeet. Op initiatief van Jaap en Patricia Langedyk en in samenwerking met Stichting Ouderenwerk Heiloo werd deze nieuwe activiteit geboren. Meinert en Marion Pasma werden gevraagd om te assisteren. Langedyk: „Wy willen zelfstandige ouderen een onbezorgde vakantie bezorgen. Wy gaan er met 55 ouderen een heerlijke weekje tussenuit. Velen zyn alleenstaand en vinden het fyn om samen op stap te gaan. We hopen dat er leuke contacten ontstaan, waar men in de toekomst iets aan heeft. Het is een avontuur, maar we hopen dat het voor heibaling vatbaar is." Foto: Mario Sacksioni HEILOO - De oplossing van de puzzel van de open dagen bij Beko Interieurs is: open dagen. De wooncheque ter waarde van E 500,- is gewon nen door Mevrouw Bennink uit Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 7