Dynamische portretten en dierschilderijen Eerste paal Disseldorp Limmen Muziekmarkt bij Excelsior Limmen regio 19 Kunst in de serre NELLA van OS sL èJS T* r In Galerie De Boerderij Programma 22 juni t/m 28 juni 2006 "Mission Impossible III" "Memoirs of a Geisha" "The Da Vind Code" "March of the penguins" "Ite age 2" (NL) "Nanny Mc Phee" (NL) wvvw.corsobioscoop.nl POLITIEBERICHTEN Controle watersportrecreatie Gestolen auto-emblemen bij Olieverf Brons Keramiek AP Mim - Burgemeester slaat eerste paal Parkplan Disseldorp 21 JUNI 2006 LIMMEN - Tydens de elfde Kunstfietsroute door Limmen, Castricum, Bakkum, Uitgeest en Akersloot op zondag 25 juni, houdt Galerie De Boerderij traditiege trouw weer open huis. Portretschilder Esther van Tilburg zal in de dors van de ruim 130 jaar oude boerderij van de familie Groot wederom verrassen met sprankelende olieverfschilderij en. Esther schildert in een vlotte - dynamische- stijl portretschilderij en. Expressief, kleurrijk en treffend. Als portretschilder hecht z\j niet alleen veel belang aan gelij kenis, maar evenzeer aan een ont spannen en sprankelende uitstra ling. In haar vrije werk zijn het vooral de paarden welke thans in haar dynamische dierschilderijen centraal staan. Snelheid en dynamiek stralen let terlijk van haar doeken af, bewe ging wordt tastbaar gemaakt! Esther werkt bij voorkeur op natu rel linnen. De doeken prepareert zij zelf op een ouderwetse manier met beenderlijm, waardoor de structuur en de prachtige originele linnen tint behouden blijven. Alles wat Esther hierna op het doek aanbrengt moet duidelijk iets toevoegen, moet zin en betekenis hebben. Vlakken, transparant of meer dekkend, lijnen, vegen» en vlekken, haar devies luidt 'met zo min mogelijk zo veel mogelijk uit drukken'. Wat telt is het eindresultaat: sterk van uitdrukking en kleur, dyna misch en vol beweging.In de ADVERTENTIE vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur 20.00 uur zondag 16.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur 20.00 uur zaterdag 18.30 21.30 uur zondag 20.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.00 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum «Tel.0251 - 65 22 91 binnenbarg zullen de cursisten van de maandagavond- en woensdag- ochtendgroep van Schilderclub De Boerderij hun werken tonen. Leuk is. om te zien hoe verschillend ieders stijl zich ontwikkelt en hoe los en kleurrijk velen inmiddels werken. Voor meer informatie kunt u kijken op: www.esthervantil- burg.nl. Zondag 25 juni, 11.00 tot 17.30 uur, Uitgeesterweg 31, Limmen. Stop 16. AKERSLOOT - Zondag werd extra toezicht gehouden op waterrecre anten op het Alkmaardermeer. Mede door het mooie weer was het druk op het water. Tijdens het controleren van een groot aantal vaartuigen werden zeven bekeu ringen uitgeschreven voor over tredingen zoals het te snel varen, het niet hebben registratie heb ben voor een snelle motorboot en het niet voldoen aan technische voorschriften voor snelle motor boten. CASTRICUM - Op woensdag 14 juni werden in Castricum drie jon gens aangehouden nadat zij waren gesnapt op het stelen van auto-emblemen van geparkeerd staande auto's. Het ging om 12- en 13-jarige jongens uit Heiloo en Alkmaar. Na een goed gesprek leverden de jongens hun 'buit' in. Deze bestond uit 48 emblemen van voor- en achterzijden van auto's en van wieldoppen. De diefstallen/vernielingen hebben plaatsgevonden tussen zaterdag 10 en woensdag 14 juni in Heiloo en Castricum. In het politie systeem blijkt dat slechts in tien gevallen aangifte is gedaan door de eigenaar. In de andere gevallen ontbreken aangiftes of meldin gen. De politie verzoekt eventueel gedupeerden zich alsnog te mel den bij de politie in Castricum, tel. 0900-8844 (lokaal tarief). ADVERTENTIE Westerweg 39 Limmen/Heiloo X^Zondag van 13.00 - 18.00 tot oktober mtÊÊBBBBBm Vrydag 16 juni heeft burgemeester mevrouw A. Emmens-Knol de eerste officiële paal geslagen van het Parkplan Disseldorp project. Elgen foto LIMMEN - Vrijdag 16 juni om 15.00 uur heeft burgemeester mevrouw A. Emmens-Knol de offi ciële paal geslagen van het project Parkplan Disseldorp. Het plan is ontwikkeld door ZeemanVastgoed samen met woningcorporatie De Wonerij en ontworpen door architect O.H. Heck van Zeeman Architekten BNA uit Hoorn. Het hart van het landelijke bloe- mendorp Limmen zal de komende jaren een ware metamorfose onder gaan. In het park pal achter de mooie Cornelius kerk stond enkele jaren terug nog het bejaardenhuis De Cameren met een aantal aan leunwoningen voor ouderen. Achter de kerk en de school komt nu in een parkachtige setting Parkplan Disseldorp. De Wonerij en ZeemanVastgoed ontwikkelen hier in goede samen werking 37 koop- en 30 huurwonin gen in twee vrijwel identieke gebou wen, beide gebouwen krijgen een fraaie binnentuin onder een glazen dak, een zogenaamd atrium. De natuur van het omliggende park wordt hier als het ware binnenge haald in de binnentuinen van de wooncomplexen. Dat wordt voor de bewoners straks natuurlijk genieten. Luxe wonen in het groen, met alle com fort van veilig wonen in een fraai appartement met groot balkon in hartje Limmen met alle voorzienin gen op loopafstand. De 30 huurappartementen zullen worden verhuurd door De Wonerij. Van de 37 koopappartementen is er reeds 40% verkocht. De verkoop is in handen van Zeeman advies groep, Hopman ERA Makelaars als mede Brantjes ERA Makelaars.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 17