Wethouder bij prijsuitreiking dojo 't Loo Duiven gelost in Frankrijk Drie open toernooien starten binnenkort Competitie op zijn eind bij TV Heiloo Heren strijden om grote prijs van Heiloo De Foresters F3 voorjaarskampioen Foresters Ei ÉS kampioen in hoofdklasse sport 21 Wethouder Rob Opdam reikt de prijzen uit aan drie judoka's van Dojo 't Loo: Daniël Dumanaw (eerste), Aldert Zwart (tweede) en Shannen vd Schinkel (derde) Eigen foto JUDO HEILOO - Bijna alle bekers heeft wethouder Rob Opdam afgelopen zondag in de Dojo aan de Bergeonstraat in zijn handen gehad. Hij was voor de gelegenheid uit genodigd om de prijzen voor de sportieve prestaties aan de judoka's te overhandigen. Voor het tweede jaar werd het Oranjebanden Toernooi georganiseerd voor judo ka's tot en met de oranje band. Uit heel Noord-Holland hadden 200 kinderen zich ingeschreven om te komen judoën in Heiloo. In 36 pou les werd er gestreden om de bekers. Van Dojo 't Loo haalden de volgen de judoka's een mooie eerste prijs: Jim Baltus, Stan Greveling, Daniel Dumanaw, Dave Baltus, Maaike Stevenson, Kai Sindhunata, JeU Duinmeijer en Nils Bouwman. Fraaie tweede plaatsen waren er voor Tom Diels, Roel Verlooij, Aldert Zwart en Jorus Bart. Tot slot bereikten Marijn Lighthart, Shannen van der Schinkel, Bart Boom en Lars Onderwater en niet onverdienstelijke derde plaats. Het judoseizoen voor de judoka's van Dojo 't Loo zit er bijna op. Volgend weekend zal nog een kleine groep naar Duitsland afreizen voor een toernooi en zondag zullen er een aantal judoka's deelnemen aan het Jan Bosman Toernooi in Beverwijk. Daarna zullen de judo ka's met vakantie gaan en half augustus weer beginnen met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. DUIVENSPORT HEILOO - Zaterdag is er met 147 duiven van 11 deelnemers vanuit Peronne in Frankrijk gevlogen, de eerste midfond- vlucht over 323 kilometer. De duiven werden onder goede weersomstandigheden om 7.30 uur gelost en de eerste arriveerde om 11.26.12 bij Marco Groot. Deze duif haalde een snelheid van ruim 81 kilo meter. Uitslagen: eerste Marco Groot, tweede Louis Schuit, derde Hans van de Berg, vierde Jos Pepping, vijfde Hennie Liefting, zesde Nic Groot, zevende combinatie Zonneveld. Na deze vlucht moest men we nog enkele uren wachten op de duiven uit Orleans een fondvlucht over 557 kilometer. Hiervoor werden door 14 leden 213 duiven ingekorfd, deze werden gelost om 06.30 uur. Jos Pepping klokt hier de eerste duif om 13.58.21, de duif vloog bijna 75 kilometer per uur. Uitslagen: 1. Jos Pepping, 2. Louis Schuit, 3. Hans van de Berg, 4. com binatie de Groot Leijen, 5. Albert Sloot, 6. Nico Ory, 7. Hennie Liefting, 8. Ineke van Tuyl, 9. Marco Groot. Dinsdag 20 juni worden de dui ven voor St. Vincent ingekorfd dit is een overnachtingsvlucht over 1100 kilometer. Deze duiven worden vrij dag de 23ste gelost en zaterdag de 24ste weer terug verwacht. Dondèrdag 22 juni wordt er inge- korft voor Morlincourt en de jonge duiven kunnen voor de eerste wed vlucht naar Meer in Belgie aan staande vrijdag worden ingekorf. HEILOO - Van eind juni tot half juli (weken 26, 27 en 28) vin den volgens traditie de drie open toernooien in Heiloo plaats. Deze staan borg voor veel tennis- plezier, sfeer en gezelligheid op en naast de baan. Van 24 juni tot en met 3 juli staat Tannes op het pro gramma bij T.V 't Vennewater. Van 1 tot en met 9 juli vindt het Dors-toer- nooi van TV Heiloo plaats en van 8 tot en met 16 juli sluit T.V HSV de rij met het HSV-dubbeltoernooi. De herendubbel-3 categorie is traditio neel de uitsmijter op de finaledag van de open toernooien. Deze tennissers strijden om de Grote Prijs van Heiloo. Op alle drie de toernooien in Heiloo kunnen zij hiervoor punten behalen. Hiermee wordt deze prijs de verbindende fac tor van de drie toernooien. Voor de Grote prijs van Heiloo is een aantrekkelijke geldprijs en een wisseltrofee. Het resultaat is dat hierdoor nog meer regionale categorie-3 toppers de weg naar de tennistoernooien in Heiloo weten te vinden. Onder hen de recente winnaars van De Grote Prijs: Mare Limmen (2004) en Frits Porck (2005). Al piet al een goede aanleiding om een kijkje te nemen op de open toer nooien en te genieten van de dit jaar extra spannende en spectaculaire tennispartijen. Voor meer informatie over dit toernooi kunt u bellen met Klaas- Jan van Leeuwen tel. 072-5333149. HEILOO De voorjaarscompe titie 2006 zit er alweer op. Aan de andere kant misschien maar goed gezien de temperaturen die ons nog te wachten staan. De competitie is weer goed ver lopen, mede dankzij de inzet van de vele vrijwilligers en het vertoonde spel op de banen! Van de 29 teams die deelnamen namens TV Heiloo zijn er uiteindelijk vijf kampioen geworden! Hulde aan deze teams (tussen haakjes naam aanvoerder) het zijn van de districtscompetitie de dames dinsdag (Ann Ulot), dames dubbel donderdag (Margret Zoon), heren zaterdag (Hans Kramer) en gemengd dubbel 30+ zaterdag avond (Ellen Dijkstra) en van de Perry Sport Landelijk de zondag gemengd junioren (Luke Zoon). Sommige teams zijn met overmacht kampioen geworden, anderen had den er op de laatste competitiedag nog een zware kluif aan om de pun ten binnen te halen. Dat dit de pret niet mocht druk ken mag duidelijk zijn, op zaterdag 27 mei werd de laatste dag van de (zaterdag)competitie afgesloten met een feestelijke barbecue. HEILOO - De Foresters F3 hebben het prima gedaan en met veel plezier zijn de mannen van de F3 bovenaan geëindigd. Staand van links naar rechts: Finn Volger, Marco Oostindië,Elise Spaan, Stefan Jansen. Zittend van links naar rechts: Jimi van Weert, Rik Kroef, Max Knegt en Max Meyerse. Onder leiding van Peter Meijerse en Benno Jansen. Op de foto ontbreekt Sake Edding. Eigen foto •«èf IgjjjiLT BLiEKS ^SLTBLEEKü PIEISB

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 20