Lezing over wolken en het weer Kijkdag op 't Dierenduintje Nieuw popkoor in Limmen JOC Conquista Agenda REGIO eens op onze website www.uitkijkpost.nl 21 POLITIEBERICHTEN Verloren in Castricum Gevonden in Castricum UITKIJKPOST 5 JULI 2006 Sleutels 8x, Gouden damesscha kelarmband 7mm, GSM KPN Swing in zwart etui, GSM Sendo grijs/zilver, GSM Nokia dubbel- klap, GSM Samsung E530 inklap baar, kleine leren portemonnee met rits. Inhoud: geld. Blauwe portemonnee met inhoud, zilve ren ring inscriptie HEDDY. Bril met grote glazen metaalkleurig montuur, sandaal grys/orar\je maat 29, blauwe openklap porte monnee met diverse pasjes, fiets stuurtasje, grote rieten tas met onder andere Diddl-agenda, rode Ajax portemonnee, alarmappa raat, Diesel spijkerjasje maat 8- 10, logo wieldop Seat, tennisrac ket, kort ecrukleurig damesjasje, bruin halsbandje met hangertje met steentjes, roze gevlochten hoed, dameszonnebril Rodestock in koker, gehoorapparaat Canta, Pulsar horloge zilver/goud, oran je sporttas met inhoud, rug/schoudertas Samsonite met inhoud, bankpassen, blauwe Esprit tas met o.a. MP3 speler, geld en paspoort. Sleutels 12x, bril, witte knippor- temonnee met foto's en klein geld, bril in rood hoesje, ABN AMRO pasje op naam Guled Bile, 1.50m van mast van surfplank of zeilboot, moderne leesbril diverse kleurtjes, bril varia focus groen/bruin montuur klein, bril lichtblauw ovaal montuur merk Denise, portefeuille met Duitse pasjes. Goederen zijn gevonden en verlo ren tussen 19 juni en 3 juli 2006. REGIO - Altijd al uw eigen weer willen voorspellen? Of bent u gewoon nieuwsgierig naar de betekenis die wolken luchten hebben voor het weer? Op dinsdagavond 11 juli vertelt weerdeskundige Mare Putto over het ontstaan van wolken én de weersvoorspellingen op korte termijn, die uit de wol ken kan worden afgelezen. De lezing begint om 20.00 uur en vindt plaats in bezoekerscen trum de Hoep in Castricum. Mare Putto is een deskundige op het gebied van het weer en het kli maat. Hij publiceert hierover op Internet en heeft een eigen website over het weer. Tijdens de lezing gaat hij uitgebreid in op het ont staan van wolken aan de hand van wereldwijd gefotografeerde wol- kenluchten. Vanuit de vormen van wolken valt het weer te voorspellen op korte termijn. Het duingebied heeft zijn specia le aandacht. Niet alleen omdat hij in zijn prille jeugd al vaak in de dui nen te vinden was. Al twintig jaar meet hij temperaturen in de dui nen. Deze wijken namelijk af van dé rest van het land. De duinen kennen extreme temperaturen die on-Nederlands aandoen. Hoe dit komt vertelt hij ook tijdens de lezing. U boekt deze lezing via www.pwn.nl/activiteiten. De kosten bedragen 5,- per persoon. Een voorbeeld van een prachtig wolkendek. Eigen foto CASTRICUM - Kinderboerderij stichting 4t Dierenduintje orga niseert op zaterdag 8 juli van 11.00 tot 16.00 uur een kijk dag. Zie hoe de schapen worden geschoren, de wol wordt bewerkt en meteen wordt gesponnen op een spinnewiel. De volgende organisaties zijn aanwezig met een informatiestand: de amfibiënvereniging, Kids for animals, het knaagdierencentrum Heiloo, de Dierenbescherming, de imker, het PWN/de Hoep en Landschap Noordholland. Kinderen kunnen zich laten schminken. U kunt tussen de die ren lopen genieten van de vele bloemen en planten in de vlinder tuin en een bezoekje brengen aan de boomgaard, 't Dierenduintje kunt u vinden achter het station aan de Duinenboschweg te Castricum. Uitgebreide informatie vindt u op www.dierenduintje.nl. Schapen scheren bij 't Dierenduintje. Eigen foto internetten en spelen op de vele computers. Club X-tra is voor tie- ners van 12 tot 16 jaar en is geo pend van 19.00 tot 23.00 urn-. Er zijn geen entree-kosten. Alleen een goed humeur is al voldoende. Lijkt het jou ook leuk om eens te helpen, als medewerker dus: Club X-tra kan een heel stel nieuwe tie ners gebruiken. Dus kom eens binnen en vertel het aan de lei ding. Of kijk op www.conquista.nl, daar kun je ook terecht voor foto's van de eigen Club. CONQ Café vrijdag 7 juli en zaterdag 8 juli Gewoon heerlijk relaxen. En niet alleen om aan de bar te han gen. Het is tevens een prachtplek om je te vermaken, met onder andere tv, poolbiljart, darten, videogames en internetten. Het café is geopend voor jonge ren vanaf 16 jaar, van 20.30 tot 01.00 uur. LIMMEN - Het programma voor woensdag 5, vrijdag 7 en zaterdag 8 juli 2006 bij JOC Conquista is: Conquista Kids zaterdag 8 juli: caravan maken! Voor diegenen die nog geen vakantieverblijf hebben, gaan de kids vandaag een eigen caravan maken. Ook al geeft Conquista Kids geen garantie dat uw hele gezin erin zal passen, toch wordt deze vast de kroon op uw vakan tie. Want hij kan gerust mee op de hoedenplank van uw auto of op een plekje in uw caravan, tent of vliegtuig. Alle kids van vier tot en met negen jaar zijn welkom. Conquista Kids is geopend van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1,- met een glaasje limonade erbij. Club op Woensdag woens dag 5 juli De Club is er voor iedereen van negen tot en met elf jaar! Van 14.00 tot 17.00 uur staan de zes spelcomputers klaar en is de muziek aan. Misschien ben jij wel de dj voor vandaag. Maar je kunt ook darten, tafeltennissen, pool biljarten, internetten of zelfs knutselen. Uiteraard kun je ook met de game-cube op groot scherm spe len. Het is op woensdag reuze gezellig, maar met jullie eigen ideeën erbij kunnen we nog veel meer. Laat de leiding die van jou horen. Samen kijken jullie dan wat kan of niet. Club X-tra zaterdag 8 juli: disco Lekker dansen op eigen muziek dus! Maar je kimt ook lekker De dames van het popkoor Limmen. Eigen foto LIMMEN - Er is een nieuw pop koor dat bestaat uit enthousi aste meiden die het leuk vinden om met elkaar te zingen. Zij oefenen elke dinsdagavond bij Conquista, voornamelijk num mers uit de jaren zestig/zeven tig van de Beatles, Abba, de Turtles, Rolling Stones, Simon en Garfunkel, maar ook van Robby Williams en Jan Smit. Trudy Bos en Elly van Westerop kregen het idee om een popkoor te starten in Limmen. Na een oproepje in de krant liep het storm; binnen drie dagen was er een lijst van vijf entwintig meiden. Toen hadden zij nog een dirigent nodig, dat was in eerste instantie niet makkelijk, maar sinds januari staat het koor onder leiding van Mia Ploegaert. Kortom: het gaat goed met 'The Limbeats'. Na al verschillende keren opgetreden te hebben bij bruiloften en verjaardagen, gaat het koor nu letterlijk naar buiten tre den, en wel op de jaarmarkt in Limmen. Om 18.00 en om 20.00 uur op het pleintje by 'De Burgerij'. Samen met de gitaarclub van Pastor Oiling proberen zij er een leuk optreden van te maken.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 21