Zomernieuws uit de Wereldwinkel Rectificatie Informatiedag de Duif voor ouders Geslaagd aan het Jac.P Thijsse College H E I L O O 9 POLITIEBERICHTEN INGEZONDEN MEDEDELINGEN KERK DIENSTEN Kermis Fietsdiefstallen Parkeercontrole Winkeldiefstal Inbraak DIERENBESCHERMING OUD PAPIER UITKIJKPOST 5 J U LI I 2006 HEILOO - De hele maand juli staat in het teken van de zomeropruiming. Veel kunstnijverheidsproducten uit verre landen liggen uitgestald in de etalages van de Wereldwinkel. Ook binnen zijn er koopjes, onder andere oorbellen, vazen, mandjes. Getipt voor op de ontbijttafel, die met het mooie weer misschien wel buiten staat: heerlijke ananas-mangojam en sinaasap pelmarmelade. De hele maand juli zijn beide producten geprijsd van E 2,89 voor E 2,25. Nieuw zijn de koffiepads voor fijnproevers van Fhir Trade Original. Met de introductie van twee nieuwe soorten koffiepads kunt u kennismaken met een pittige Guatemale Dark Roast en een krachtige Kilimanjaro. Tegelijk met de introductie van deze nieuwe koffiepads zijn de bestaande soorten origine koffie vernieuwd. Met een eenduidige, verlaagde prijs en een mooie verpakking vormen zij nu een aantrekkelijke lijn van karakteristieke koffiesoorten. Bij een vergeüjkend warenonderzoek in de Consumentengids werden de origine koffiepads van Eair Trade Original zeer goed beoordeeld. Wij bevelen deze koffiepads ook warm aan. U betaalt voor een pak van 18 pads slechts E 2,49. U kunt de Wereldwinkel vinden op Stationsweg 105. Zomerfeest bij De Boskabouter Bij het bericht over het zomerfeest bij kinderdagverblijf De Boskabouter is een vervelende fout geslopen. In het stukje werd geïmpliceerd dat het kinderdagverblijf uit Limmen komt, maar niets is minder waar. Voor nadere informatie over het kinderdagverblijf, kunt u dagelijks bellen met tel. 072- 5112051 of mailen naar de.boskabouter@hetnet.nl. HEILOO - De grote verbouwing bij basisschool De Duif loopt eindelijk op z'n einde. De Duif wordt langzamerhand aange past aan de eisen van deze tijd. Aan het begin van het school jaar is de naschoolse opvang Humanitas ingetrokken in twee lokalen van De Duif. Daarna is de verbouwing begonnen. De twee patio's zijn overkapt en in het midden van de school is een nieuwe aula gekomen. Verder is de kleutergymzaal twee keer zo groot geworden en zijn de personeelska- mer, de kamer van de directeur en de toiletten aangepast. Ook is er een nieuw ruim kleuterplein aange legd en worden er binnenkort een nieuwe schuur en twee speeltoestel len geplaatst. Het kleuterplein en de kleutergymzaal kunnen dan in gebruik worden genomen door de twee kleutergroepen, die in het nieuwe schooljaar zullen starten. Door al deze verbouwingen is er dit jaar geen informatiedag voor nieuwe ouders georganiseerd. Dat zal echter dubbel en dwars inge haald worden in het nieuwe school jaar, wanneer nieuwe ouders en andere belangstellenden de moge lijkheid hebben om op een open dag de school te' bekijken. Mocht u vóór die tijd belangstel ling hebben om een indruk te krij gen van De Duif, dan kunt u altijd contact opnemen met directeur Nel de Vries om een afspraak te maken: tel. 072-5320874 of emaü: deduif@tabijn.nl. HEILOO - Geslaagd aan het Jac P Thijsse College: eerste tijdvak, MAVO, (Castricum) Henk Heintzberger, Bart Schermer. (Egmond-Binnen): Marja Baart. HAVO, (Castricum): Sophia Oudshoorn, (Heiloo): David Bastiaansen, Wesley Bataglia, Tim Berende, Robin Besseling, Lijanne de Beus, Sarina Burger, Miranda Coebergh, Barend Cramer, Sjoerd van Daalen, Bill Dekker, Jimi Duinmeijer, Marlène Duperrex, Sandra Götz, Tom Grootjen, Querine Heesterbeek, Romy Heimering, Sebastiaan Helderman, Joya Imhasly, Rense de Jong, Sebastiaan Kho, Suzan Klaver, Freek Kops, Mare Lentz, Kevin Miner, Thijs Noordman, Joost Oudhoff, Erik Piekeboer, Youri Pieters, Jacintha van Riel, Jeroen Stassen, Robin van Velthoven, Koen Verdonk, Stephanie Verhaaf, Esther Visser 't Hooft, Ingmar de Vries, Kim Vrolijk, Tessa Waterkott, Nikki op de Weegh, Anna van der Weide. Tweede tijdvak: HAVO, (Akersloot): Tim Koelman. (Castricum): Dick Derriks, Nick Groot, Marius Jansen, Ramon Liefting, Mirte van Neure, Casper Tromp,Varinia Valkering, Jim Zonneveld. Frank Paap, Lennart Smoor, Egmond-Binnen. (Heiloo): Jette Admiraal, Sander Bakker, Vlasta Bakker, Ben van Halem, Kiki Maes, Lineke Morsch, Arnaut Oostrom, Martijn de Poot, Debbie van Trigt. (Limmen): Jelle Dekker. VWO, (Castricum): Martise Leemhuis, Fleur Stuifbergen. (Heiloo): Wouter Dasselaar, Bram Grootjen. HEILOO - Op dit moment kan de politie nog niet een volledig beeld scheppen van de kermis aangezien er mogelijk nog aan giftes binnenkomen. Wel heerst de eerste indruk dat het rustig en gezellig verlopen is. Dit mede dankzij de inzet van het beveiligingsbedrijf en de uit baters van de horecagelegenhe den. Helaas zijn er wel waar schijnlijk enige personen geweest die in de nacht van vrij dag op zaterdag de nodige auto spiegels hebben vernield in de omgeving van de Sandecamplaan. In de nacht van zondag op maandag zijn een aantal ramen ingegooid bij een schoolgebouw. Ook hier worden eventuele getuigen verzocht zich te mel den. Er zal een onderzoek plaatsvinden naar deze vernie lingen. Eén persoon is aange houden ter zake het verlaten van een plaats ongeval, nadat hij met zijn fiets tegen een auto was gereden of gevallen op de Holleweg. Hij krijgt tevens een proces-verbaal voor openbare dronkenschap en belediging. Verder zijn zes mensen verbali seert voor het nachtelijk zwem men in het Baafje. De totale boete voor deze personen bedroeg 300,-. HEILOO - De afgelopen week zijn enige fietsen weggenomen vanuit de fietsenstallingen bij het station. Meestal gebeurt dit overdag. Het blijft raadzaam om de fietsen met twee sloten af te sluiten en gebruik te maken van de mogelijkheid om het extra slot vast te zetten aan de fietsen- standaard. De poütie surveilleert extra en verzoekt melding te maken van verdachte personen of situaties via tel. 0900-8844. HEILOO - Op maandag 26 juni werd in het parkeerzonegebied rond winkelcentrum 't Loo en op het parkeerterrein aan de De Kreek gecontroleerd op het gebruik van de blauwe parkeer- schijf. Tevens werd op de Zevenhuizerlaan en Heerenweg gecontroleerd op foutparkeren. Er werden in totaal vijftien bekeuringen uitgeschreven. Tijdens een controle die op dinsdag 27 juni werd gehouden in het parkeerzonegebied rond winkelcentrum 't Loo werden twaalf bekeuringen uitgeschre ven. HEILOO - Op 30*juni is in een winkel op de Heerenweg een persoon aangehouden ter zake het ontvreemden van een bos bloemen. De persoon is aange houden en overgebracht naar het politiebureau. Na enige uren is de persoon heengezonden met een proces-verbaal. HEILOO - In de nacht van 1 op 2 juli is er ingebroken in de kantine van de sporthal aan het Zevenhuizen. De toegang is ver schaft door het ingooien of inslaan van meerdere ramen. Binnen werd wat drank genut tigd. Onbekend is nog wat er mogelijk is weggenomen. Er heeft een sporenonderzoek plaatsgevonden wat mogelijk kan leiden naar een dader. Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: dienst van Schrift en Tafel, voorganger ds. EJ. van der Wind, H.A. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. J. Bouma uit Bilthoven. GGZ Willibrorduskapel Geen opgave ontvangen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en com munieviering met De Brug, voorgan ger: A. Kuin. Zondag 10,00 uur: woord- en commu nieviering met Dameskoor, voorgan ger: J. Oiling. Orgelbespeling Witte Kerk Woensdag 12 juli, 12.00 tot 13.00 uur, Fred Lodder. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Woensdag 5 juli en vrijdag 7 juli: 8.30 uur eucharistieviering. Zaterdag: 12.00 uur: eucharistieviering Zondag: 10.30 uur eucharistieviering, voorganger: Rector Wagemaker, 15.00 uur: Lof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en com munieviering met liturgisch koor, voor ganger Pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorganger: Pastor B. van Schie. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: infodierenbeschermingalk maar, nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Egelopvang: 072-5814889 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, bgg: 5337280, e-mail: info knaagdierencentrumnl«internet www. knaagdierencentrumnl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierenasielalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Rood katertje, gec., wtte wangetjes, donkere ringen om staart, 1 jaar, Frits: Ruygekroft, Egmond Binnen. Zwarte gec. kater, groene ogen, beetje verlegen, 16 jaarL Cruyscamplaan, Heiloo. Zwarte gec. kater, Hoocamp, Akersloot. Wit hangoor konijn met bruine vlekken, 5 jaar, vr., Oosterzijweg, Heiloo. Gevonden Jong, zandkleurig konijntje, wit befje, klein wit streepje op voorhoofd, witte teentjes, De Dors, Heiloo. Informatie Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeen komst (behalve in juli en augustus), om 09.15 uur in het Open Huis, tegenover de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kinderopvang tij delijk niet aanwezig. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: eucharistieviering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egm. ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: communieviering met samenzang. Zondag 10.00 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. OLV OnbevL Ontvangen Egm. aan Zee Zaterdag 19.00 uur: communieviering. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met st. Caecilia. H Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. St. Jacobns de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: commuunievie- ring/samenzang. Voorganger: pastor Wv. Schie. Zondag 10.00 uur: communieviering/dameskoor., voor ganger: pastor A.Kuin. Zaterdag Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huis-actie, in plan Ypestein (noord) incl. de Dompvloetlaan en Groenelaan, plan Zuid en plan West tussen Ewisweg-Het Zevenhuizen-Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub de Spetters, huis- aan-huis-actie tussen Spoorlijn- Zeeweg-Pastoor van Muijenweg-Het Malevoort (incl. Harrelears en de Rietvink)-De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg voor 19.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan.Van maandag t/m vrijdag tijdens ope ningstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1 tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 9