JOC Conquista Agenda Geen zomerstop maar zomerpop in De Bakkerij Center Disc H E I L O O kWgfA DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop K3 en het ijsprinsesje BOEK VAN DE WEEK Waldemar Pohley exposeert in Bibliotheek Human Holidays Vakantie Doeboek door Hans Ubbink Boek van de week Human Holidays VakantieDoeboek 16,90 CD VAN DE WEEK Guus Meeuwis 1995-2001 box CD van de week Guus Meeuwis 1995-2001 op®°P KORTOM Openingstijden en voorlezen Bibliotheek Workshop Internet voor kinderen in Bibliotheek Komende weekend staan er vier acts op het Castricumse podium UITKIJKPOST 12 JULI 2006 In K3 en het ijsprinsesje krijgen Karen, Kathleen en Kristel op een dag een uitnodiging van een koning en koningin uit een ver sprookjes rijk. K3 mag zingen op de ver jaardag van prinses Fleur. Maar de prinses is niet onder de indruk van de zangkunsten van K3 en gedraagt zich als een verwend nest. Via een hofdame horen de meisjes een droevig verhaal. Een boze tovenaar heeft een vloek uitgesproken over het prinsesje, waardoor haar hart is bevroren. De drie vriendinnen krij gen medeüjden met de prinses en besluiten, tegen de wil van de koning en koningin, het arme meis je te helpen. In een spannende race tegen de klok proberen Karen, Kristel en Kathleen het mysterie rond het prinsesje op te lossen. Maar dit blijkt nog niet zo makke lijk. Want ook al komen zij allerlei bekende sprookjesfiguren tegen, hulp krijgen zij niet van hen. Zal het de dappere zangeressen lukken om de vloek op te heffen? In de tweede film van K3 zullen de meiden weer een heleboel avonturen gaan bele ven. Vanaf 20 juli in Corso Bioscoop De vierde versie van het vakantie- doeboek van Hans Ubbink. Lezen, kijken, knippen, knutselen, spelen, koken en genieten. Drie- honderdtweeëndertig pagina's vol reistips, foto's, puzzels, mode, ver halen, recepten en je eigen VakantieDagboek! Voor op het strand, in de auto, in de tuin, in de bergen, op de bank, in de trein, aan het zwembad of op de cam ping. Het boek is tot stand geko men met medewerking van onder andere Kors van Bennekom, Martin Bril, Bart Chabot, Eric van Eisen, Ronald Giphart, Cor Hospes, Hans Klok, Corine Koole en Jan Mulder. Het vakantieDoeboek van mode-ont werper Hans Ubbink is een plezier. De opzet van het boek appelleert aan het vakantieboek zoals dat al decennia lang voor kinderen bestaat, et VakantieDoeboek is echter voor volwassenen. Het thema dit jaar is Romantiek. Wie zeker wil zijn dat de vakantie vlek keloos verloopt bevat het boek ook dé essentiële vakantiecheck list. door Hans Ubbink voor LIMMEN - Het programma voor woensdag 12, vrijdag 14 en zaterdag 15 juli 2006 bij JOC Conquista is: Conquista Kids zaterdag 15 juli, vakantiespeurtocht. Nog één keer een fantastisch grote bezigheid, voordat 3,de vakantie gaat beginnen. De meeste kinde ren zullen nu nog op school zit ten, dus is dit dé ochtend om nog eens allemaal te genieten van een zogenaamde uitsmijter. Om het seizoen groots af te slui ten. Dit ondanks dat Conquista volgende week nog wél open is voor de latere vertrekkers of thuisblijvers. Kom allemaal mee doen aan deze bijzondere speur tocht. De leiders zijn allemaal aanwezig om jullie te helpen. Alle Kids van vier tot en met negen jaar zijn welkom. Conquista Kids is geopend van 10.30 tot 12.00 uur. De entree is 1,-. Club op Woensdag, woensdag 12 juli. De Club is er voor iedereen van negen tot en met elf jaar. Van 14.00 tot 17.00 uur staan de zes spelcomputers klaar en is de muziek aan. Tien jaar na zijn eerste hit, had Guus Meeuwis onlangs weer een hit met het nummer 'Geef mij je angst'. Het was zijn derde nummer één hit, na 'Het is een nacht' in 1995 en 'Per spoor(kedeng kedeng) in 1996. Daarnaast haalde ook het door hem geschreven nummer 'Toen Ik Je Zag' in 1997 de toppositie. Het werd door Antonie Kamerling gezongen als de titelsong van de film All Stars. Voor het album 'Tien jaar levensecht' nam Guus Meeuwis zijn eigen ver sie van het nummer op. 'Tien jaar levensecht' is het overzichtsalbum van het eerste decennium uit de muzikale carrière van Guus Meeuwis, van het plotse succes met 'Het is een nacht' tot het aan grijpende eerbetoon aan André Hazes, 'Geef mij je angst'. Hij ont ving ook een gouden plaat voor dit album. Nu is het tijd voor de ultie me muziek-box van Meeuwis. Zijn mooie ballads, afgewisseld met wat meezingers maken deze box een must-have voor de echte fan. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl 3 cd's en een dvd van€ 24,95 voor 14*95 Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Misschien ben jij wel de dj voor vandaag. Maar je kunt ook dar ten, tafeltennissen, poolbiljarten, internetten of zelfs knutselen. Uiteraard kun je ook met de game-cube op groot scherm spe len. Club X-tra: vrijdag 14 juli, Groep acht special: klassen- feest. Speciaal voor groep acht heeft Club X-tra vanavond een klassenfeest met heel veel extra activiteiten, waarbij je in groep jes gaat strijden voor de eerste plaats. (Voor de ouders: Club X- tra zit in een andere zaal dan de jongeren van CONQ Café!) Er zijn geen entreekosten. Het feest is alléén voor kinderen uit groep acht en duurt van 19.00 tot 23.00 uur. Club X-tra zaterdag 15 juli, Disco. Lekker dansen op eigen muziek dus! Maar je kunt ook lekker internetten en spelen op de vele computers. Club X-tra is voor tieners van twaalf tot zestien jaar en is geo pend van 19.00 tot 23.00 uur. Er zijn geen entreekosten. Lijkt het jou ook leuk om eens te helpen als medewerker, Club X-tra kan een heel stel nieuwe tieners gebruiken. Kom eens binnen en vertel het aan de leiding. Of kijk op de website www.conquista.nl. Daar kun je ook terecht voor foto's van de Club. CONQ Café vrijdag 14 juli en zaterdag 15 juli. Niet alleen om aan de bar te hangen. Het is tevens een prachtplek om je te vermaken, met onder andere tv, poolbiljart, darten, videogames en internet ten. Het café is geopend voor jongeren vanaf zestien jaar, van 20.30 tot 01.00 uur. HEILOO - Bibliotheek Heiloo is de hele zomer normaal geopend. De uitleenpost in Ypestein is, zoals gebruikelijk, tijdens de schoolvakantie van de basis scholen gesloten. Tijdens de schoolvakantie van de basis scholen vervalt ook het voor- leeshalfuurtje op woensdagmid dag in de bibliotheek aan de Westerweg. HEILOO - Ook kinderen maken tegenwoordig steeds meer gebruik van Internet. Het gaat dan vooral om het opzoeken van informatie voor een werkstuk of spreekbeurt, het spelen van spelletjes en natuurlijk mailen en msn-en met vriendjes/vrien dinnetjes. In de Workshops Internet voor kinderen leren kin deren dat er meer bestaat dan Google. Ze leren zoeken in veili ge bestanden en daarbij gebruik te maken van zoekmethoden, die speciaal op kinderen gericht zijn. De workshop Internet voor kinderen wordt deze zomer nog twee keer gehouden op zaterdag 22 juli en zaterdag 12 augustus in Bibliotheek Heiloo van 10.30 tot 12.00 uur. Deze workshop Internet is speciaal bedoeld voor kinderen uit de groepen 5 en 6 van de basisschool. De kosten voor deelname aan deze eenma lige workshop zijn 5,-. Er kun nen per workshop maximaal acht kinderen deelnemen. Opgave kan via de klantenservi ce van Bibliotheek Heiloo of via tel. 072-5330670, e-mail: biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Tot en met 4 september zal Waldemar Pohley expose ren in Bibliotheek Heiloo. Zijn voornaamste interesse gaat uit naar het schilderen, aquarel of acrylverf, van zeegezichten, dui nen en het typisch Hollandse landschap. Hij heeft onder andere meegedaan aan de kunstroute in Bergen en Heiloo. Eigen foto CASTRICUM - De maanden juli en augustus zijn traditioneel de maanden dat veel verenigingen en ook sommige poppodia een zomerstop houden. Zo niet bij De Bakkerij. De vereniging Vrienden van De Bakkerij doet het na het komende weekend weliswaar tijdelijk wat rustiger aan maar het komende week end staan er gewoon weer vier acts op het Castricumse podi um, waarvan er twee hier nog niet eerder te zien waren. De vrijdag- en de zaterdagavond zijn er daarbij twee met een heel verschillend karakter, met op vrijdag stonerrock en op zaterdag meer elektronische en experimentele muziek. De aftrap wordt komende vrijdag verricht door de band Mindscan, de band bestaat een klein jaar maar ziet zichzelf als meer dan het zoveelste Nederlandse metalcore- bandje. De melodische metalcorein- vloeden zijn weliswaar aanwezig maar ook deathmetal en doom zijn vertegenwoordigd in het geluid van deze energieke liveband. De tweede band van de avond heet Heavylord en heeft bij een eerder optreden vorig jaar al de nodige zieltjes gewonnen met hun op zware, sle pende riffs geschoeide doommetai- sound en mag daarom op herha ling. De zaterdag is gereserveerd voor de op elektronica gebaseerde muziek. Het programma van deze avond avond heeft een Castricums tintje met het optreden van Tom, bij Bakkerij-bezoekers voornamelijk bekend als voorman van de lokaal zeer populaire band Wave Zero. Naast de muziek die Tom met zijn band maakt is hij al geruime tijd bezig met voornamelijk elektroni sche, psychedelische muziek met een experimentele inslag. Tom gaat wat dat aangaat verder waar Wave Zero ophoudt en hoe dat klinkt weten we op zaterdagavond. De hoofdact van de avond heet Parkside en bestaat uit vijf mensen die hun hef de voor muziek en hun totaal verschillende karakters op een bijzondere manier mixen. Vakidioten noemen ze zichzelf- voorheen opererend vanaf hun zol derkamers maar momenteel ook op diverse Nederlandse podia waaron der De Bakkerij. Invloeden van de bandleden zij n onder andere Sonic Youth, Radiohead, The Smiths, Captain Beefheart en Joy Division. De organisator van de avond, de bij Bakkerij-bezoekers welbekende Puck, is tevens de DJ en smeedt de avond soepeitjes tot een solide geheel. Wederom twee avonden om met rood te omlijnen in de agenda dus! De Bakkerij is te vinden aan het Bakkersplein 1 te Castricium en is op vrijdag- en zaterdagavond geopend van 21.00 tot 02.30 uur. Op beide avonden bedraagt de entree €3,-,leden betalen de gebrui kelijke euro minder. Ook op zon dagavond is De Bakkerij geopend en wel van 21.30 tot 00.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 11