Logo en huisstijl gemeente Heiloo geactualiseerd GEMEENTE HEILOO 14 Bouwen en wonen De gemeente Heiloo heeft haar logo geactualiseerd en een huisstijl ontwikkeld. Op 10 juli jl. is het nieuwe uiterlijk van de gemeente gepresenteerd aan de gemeenteraad van Heiloo. De eerste uitwer kingen van de huisstijl worden in het najaar van 2006 zichtbaar. De gemeente werkt voor de ontwikkeling van het logo en de uitwer king van de huisstijl samen met ontwerpbureau Team de Haas uit Alkmaar. De nieuwe huisstijl zorgt voor eenheid in de uitingen van de gemeente Heiloo. Een huisstijl bestaat uit afspraken over de manier waarop de gemeente Heiloo naar buiten treedt. Daarbij horen niet alleen zicht bare en visuele uitingen, maar ook de manier waarop iemand aan de telefoon of bij de receptie te woord wordt gestaan, de manier waarop brieven worden opgesteld, de nauwkeurigheid waarmee afspraken worden nagekomen. Herkenbaarheid, betrouwbaar heid en zorgvuldigheid is de indruk die wij willen achterlaten. Ook zorgt de nieuwe huisstijl voor eenheid en een grotere betrokkenheid in de gemeente lijke organisatie. Bovendien besparen we met een duidelijke huisstijl tijd en kosten. Wat gaat u ervan merken? De nieuwe huisstijl voeren we in fasen in. Dit betekent dat wij nieuwe huisstijldragers pas ont wikkelen als deze aan vervanging toe zijn. Wij gaan verspilling tegen door eerst bestaande voor raden op te maken. Raad en -commissies Welstandscommissie Op maandag 17 juli a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behan deling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 3 juli 2006. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Bayershofïweg 32, vergroten woning; - Breedelaan 6, nieuwbouw 9-klassige basisschool De Springschans; - De Brink 25, veranderen voorgevel; - De Spanring, vervangende nieuw bouw woonhuis; - Kennemerstraatweg 301, nieuw bouw 6 appartementen; - Laan van Zeeman 1, veigroten woning; - Van Catsstraat 13, vergroten woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarop betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 14 juli a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 17 en dinsdag 25 juli a.s. hoorzittingen voor de behan deling van bij burgemeester en wet houders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: De ontwikkeling van externe huisstijldragers krijgt eerste prio riteit. Dit zijn o.a. het correspon dentiemateriaal, de website, de informatiepagina Heiloo Contact in de Uitkijkpost, de eerste reeks bedrijfsauto's en kleding van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Deze hoofdgroep is direct zicht baar voor u als inwoner. In het najaar van 2006 zult u de eerste uitwerkingen tegenkomen. Vervolgens ontwikkelen wij een aantal interne huisstijldragers, zoals het personeelsblad van de gemeente, het intranet en interne stukken. Deze fase ronden wij in het eerste halfjaar van 2007 af. Belangrijkste uitgangspunten Het communicatiebeleidsplan "Bouwen aan begrip" en de stra tegische visie en missie (2005) hebben nieuwe waarden en uit gangspunten voor onze gemeente opgeleverd. De kernwoorden 'groen', 'openheid', 'kwaliteit', 'betrouwbaarheid' en 'vraag gericht' die de gemeente onder schrijft, vindt u nu terug in de nieuwe huisstijl. Het ontwerp van het nieuwe logo is een actualisatie van het bestaande ontwerp. Dit betekent dat de oorspronkelijke uitgangs punten van het bestaande logo als basis zijn gebruikt in het nieu we ontwerp. De kernwaarden vanuit de strategische visie en het communicatiebeleidsplan zijn hier vervolgens aan toegevoegd. Samenwerking Team de Haas In het najaar van 2005 is een aantal ontwerpbureaus bena derd om offerte uit te brengen voor de ontwikkeling van een huisstijl. Na een selectieproce dure is de keuze gevallen op het bureau Team de Haas uit Alkmaar. Het ontwikkelen van logo's en huisstijlen in een pro jectmatige aanpak en in nauwe samenwerking met de opdrachtgever is een specia lisme van Team de Haas. Team de Haas richt zich voornamelijk op organisaties in de regio. Ook heeft het bureau veel ervaring met gemeentelijke overheden. 17 juli 19.45 uur: afwijzing OV-Taxipas 20.15 uur: afwijzing langdurig heidstoeslag 20.30 uur: afwijzing overdekte buiten wagen 25 juli 20.00 uur: weigering bouwvergun ning voor het veranderen van een bedrijfsgebouw in een schoonheidsinstituut op De Schrijnwerker 1. Deze hoorzittingen worden gehou den in kamer 008 van het gemeente huis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Ter Inzage De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichti ge redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting van maan dag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur ter inzage bij de secretaris van de commissie voor bezwaar schriften, mevrouw C.J. Klein Holte, afdeling Organisatie-ondersteuning. Buiten deze bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met de secreta ris van de commissie worden inge zien. Meer informatie Voor nadere informatie over het vorenstaande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer (072) 535 66 45. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: Holleweg 19, reg.nr. 2006/0144 ged. vergroten bedrijfsgebouw (kan toorruimte) ontvangstdatum: 6 juli 2006 Laarmanstraat 2, reg.nr. 2006/0211 ged. vergroten berging ontvangstdatum: 6 juli 2006 Spoorlaan 15, reg.nr. 2006/0213 ged. vergroten woning (serre) ontvangstdatum: 6 juli 2006 Westerweg 60, reg.nr. 2005/0304 ged. vergroten woning (verdieping achter, 2 dakkapellen voor en serre) ontvangstdatum: 6 juli 2006 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer: (072) 535 66 66. Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmings planvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toe passing van de in het bestemmings plan opgenomen vrijstellingsmoge lijkheid voor het vergroten van de woning op het perceel Holleweg 7. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 13 juli 2006 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksba lie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00- 12.30 uur en maandagavond 18.00- 20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoonnum mer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van 12 JULI 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact K,.'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 14