Regionale bereikbaarheids visie Noord-Kennemerland I he. 15 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schrifte lijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewer king te verlenen aan de hieronder ver melde bouwplannen, die zullen wor den behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Brasemcroftlaan 10 - vergroten van de woning; Westerweg 38 - uitbreiden woning met een kantoorruimte na sloop van 31 m2 aan bestaande bebouwing. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 13 juli 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver melde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouwvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouwvergunningen verleend: Baetenburg 58, reg.nr. 2006/0150 vergroten woning (uitbouw woonka mer en keuken) verzending: 4 juli 2007 Kleijne Olven 14, reg.nr. 2006/0147 bouwen berging verzending: 3 juli 2006 Oosterboslaan 9, reg.nr. 2006/0011 oprichten woning (kavel 38) verzending: 4 juli 2006 Schuine Hondsbosschelaan 66, reg.nr. 2006/0094 vergroten woning verzending: 5 juli 2006 Spanjaardslaan 14, reg.nr. 2005/0196 vergroten woning verzending: 5 juli 2006 Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrij ving van het bouwplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met de medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Verleende uitritvergunning Het college van burgemeester en wet houders heeft de volgende vergun ning voor het maken van een uitrit op de openbare weg verleend ten behoe ve van het perceel Vrieswijk 37. De uitritvergunning met de bijhoren de stukken ligt ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de boven genoemde uitritvergunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en Vanaf 2005 werkt de regio Noord-Kennemerland aan het opstellen van een regionale bereikbaarheidsvisie. Hierin worden de mogelijk heden voor het oplossen van (toekomstige) bereikbaarheidsproble men in de regio uitgewerkt. In de eerste fase is gestart met het ver krijgen van instemming van alle gemeenteraden van de regio voor een gezamenlijke aanpak. De gemeenteraad van Heiloo heeft hier op 8 mei jl. mee ingestemd. Nü de gemeenten besloten heb ben om gezamenlijk de bereik baarheidsproblemen aan te pak ken, wordt fase twee opgepakt. Op 28 juni jl. vond hiervoor het startoverleg plaats tussen de bestuurders van de verschillende gemeenten uit Noord- Kennemerland (Alkmaar, Bergen, Castricum, Graft-de Rijp, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk, Schermer). In fase twee wordt gekeken welke mogelijke oplossingen er zijn voor de toekomstige regionale knelpunten. Hierbij wordt aange geven welke effecten ervan ver wacht worden tot 2020. Waar lopen de wegen vol en op welke manier moeten wegen, fietspa den en openbaar vervoer aange past worden? Knelpunten Heiloo Voor Heiloo zijn de verwachte knelpunten het sluipverkeer en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlo pige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 68. Leefomgeving Nieuwe acties verwijderen fietsen In juli wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van ver keerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallin gen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een cha otisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoel de stallingen! filevorming. Ook moet gekeken worden hoe we aan de wettelijke normen voor geluid en lucht kwaliteit kunnen blijven vol doen. Samenhang van maatrege len Bij het bepalen van een samen hangend pakket van maatrege len voor de bereikbaarheid van de regio, wordt rekening gehou den met het lokale verkeersbe leid van de verschillende gemeenten uit de regio Noord- Kennemerland. Hierbij is van belang dat het lokale verkeersbe leid niet in strijd is met de regio nale bereikbaarheidsvisie en omgekeerd. Economische ontwikkeling De maatregelen voor de bereik baarheid dragen ook bij aan de economische ontwikkeling van de regio. Daarom worden ook Afbaalprocedure Wanneer uw (brom)fïets is verwijderd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnummer 06- 53 555 866. Uw fiets kunt u na telefo nische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbe horende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgeslagen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald wor den verkocht. Voor meer informatie over de weg- sleepregeling van fietsen kunt u con tact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoon nummer (072) 535 67 63. Voor meer informatie over de afhaalprocedure private partijen als de Kamer van Koophandel betrokken om de belangen van de bedrijven en regionale bedrijventerreinen te vertegenwoordigen. Besluitvorming Het samenhangende pakket van maatregelen dient te worden bekrachtigd door de gemeente raden van de regiogemeenten. Naar verwachting wordt dit onderwerp eind 2006 begin 2007 besproken in de gemeente raden van de betrokken gemeen ten. Wanneer de raden besluiten akkoord te gaan met het pakket aan maatregelen gaat een vol gende fase in. Hierin komen de volgorde van uitvoering en de financiering aan de orde. De bereikbaarheidsvisie regio Noord-Kennemerland moet uit eindelijk worden ingepast in het provinciale verkeer- en vervoer beleid. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieurs bureau, telefoonnummer (072) 535 67 63. Afval en milieu Voornemen tot verlenen ontheffing Stookverbod Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en conform lokaal beleid voor het ver branden van afvalstoffen buiten een inrichting, ontheffing te verlenen tot het verbranden van hout na afloop van het Timmerdorp op 1 september 2006, op het Evenemententerrein Noordemeg. De stukken behorende bij het ont- werp-besluit liggen gedurende zes weken van 13 juli tot en met 24 augustus ter inzage bij publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeente huis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 8.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Zienswijze tegen dit voorgenomen besluit kunt u gedurende zes weken U ITKIJ KPOST 12 JULI 2006 Indienen van zienswijzen Bezwaar Meer informatie Ter inzage Procedure Indienen van bezwaren Meer informatie Meer informatie Ter inzage Zienswijze

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 15