Spinning Event aan Zee voor Rob de Wit groot succes Open dag softbalpupillen Double Stars HSV Open Dubbeltoernooi 8 juli Let's Go SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Spinning Event voorgoede doel Sport 25 Botendag Limmen een succes Prijzen bij Jeugdvissen DVW Heiloo EGMOND AAN ZEE/HEILOO - Vorige week zaterdag arriveer de Rob de Wit na zo'n 6700 kilometer weer in Egmond aan Zee, bij restaurant de Zilte Zoen. Precies eenennegentig dagen geleden was hij hier ver trokken om geld in te zamelen voor stichting VONK, onder zoek van het VU-ziekenh.uis naar kinderkanker. Hij werd hier groots onthaald door familie, vrienden en beken den. Zonder medeweten van Rob was er een Spinning Event op touw gezet door Healthclub Dorssports uit Heiloo ën restaurant de Zilte Zoen. Het terras was omgebouwd tot een ware Spinningruimte, waar zowel bekenden van Rob de Wit als leden van Healthclub Dorssports in het zadel klommen om een drie tal etappes mee te fietsen voor het goede doel. De Wit deed zelf ook nog even mee, maar dat was meer voor de vorm. Hij heeft immers al genoeg kilometers afgelegd. Tussen de etappes door werd een lied ten gehore gebracht, waarin zijn avon turen van negentig dagen fietsen bezongen werden. Daarna was het de beurt aan Rob de Wit zelf om zijn publiek toe te spreken. Met een glimlach van oor tot oor, maar ook zichtbaar geëmotioneerd ver telde hij over zijn ervaringen en motivatie. Wat de meeste indruk op hem heeft gemaakt: het landschap. ,,De verscheidenheid vooral. Ik ben begin april vertrokken, toen het koud was, en ik ben als het ware de lente in gefietst. Een fantasti sche ervaring was dat. Maar de vele ontmoetingen, de ontvangst in Santiago, ook dat zijn dingen die veel bij mij hebben losgemaakt." Voor geïnteresseerden verzorgt Rob de Wit op 25 juli bij boekhan del Laan in Castricum nog een avond, waarin hij zal vertellen over zijn belevenissen. SOFTBAL HEILOO - Na het succes van de Winterwijkentoernooien voor de Peanuts in Honkbalcentrum The Barrel volgt op zaterdag 15 juli het wijken-toernooi voor de softbalpupillen van de Double Stars. Het bestaande pupillenteam zal zich in vieren splitsen en zich tot vier teams vormen, door het uitno digen van vriendinnetjes, klasge nootjes, wijkgenootjes, nichtjes of wie je verder maar kunt bedenken. Deze teams, Heiloo-Oost, Centrum- West, Ypestein en Egmond/- Castricum spelen onderling drie wedstrijdjes, onderbroken door een gezellige pauze, waarin de meiden een smakelijke maaltijd krijgen voorgeschoteld. Ieder team krijgt een coach, die de grondbeginselen van softbal kan uitleggen en er zijn scheidsrechters aanwezig om het spel in goede banen te leiden en hier en daar nog wat tips te geven. Het toernooi vindt plaats op de vel den van Double Stars, op sportcom plex Het Vennewater, gelegen aan Het Zevenhuizen. Om 15.30 uur klinkt het startsein met een geza menlijke warming-up, waarna de eerste wedstrijden om 16.00 uur y beginnen. Rond 20.00 uur zal de laatste bal geslagen worden. Het toernooi is bedoeld om meisjes tus sen de acht en dertien jaar op een leuke en gezellige manier kennis te laten maken met deze interessante sport. Wil je meedoen of wil je meer informatie? Neem contact op met Gert-Paul vd Horst, tel. 072- 5337614. Je mag zaterdagmiddag 15 juli ook gewoon langskomen om eens te kijken of om mee te doen, een echte honkbalhandschoen is altijd wel aanwezig. LIMMEN - De botendag van Watersportvereniging Limmen was een groot succes. Veel kinderen hadden zich aangemeld. De kin deren vermaakten zich met het varen en het bakken van broodjes boven houtskoolvuur. Eigen foto •TENNNIS- HEILOO - In de krant van vori ge week werd vermeld dat het HSV Open Dubbeltoernooi zou starten op zaterdag 1 juli. Het toernooi zal echter van start gaan op zaterdag 8 juli. Op het park aan de Bayershoffweg zullen ruim vierhon derd spelers en speelsters in de klassen drie tot en met acht met elkaar de strijd aan gaan. De finales worden gespeeld op zondag 16 juli. Het merendeel van de wedstrijden zal 's avonds en in het weekend worden gespeeld. Iedereen is wel kom om onder het genot van een hapje en een drankje te komen kij ken. Op vrijdagavond is er live muziek en op zaterdagavond is er een feest avond met een avondvullend optre den van Ruud Jansen. De herendub- bel-3 categorie is traditioneel de uitsmijter op de finaledag van het open toernooi. Wederom zal dit jaar in deze categorie gespeeld gaan worden om de Grote Prijs van Heiloo: wie wordt de beste speler van de drie open toernooien in Heiloo. TENNIS HEILOO - Sinds kort is er op tennisvereniging het Venne water een 'WhoZnextteam' opgericht. WhoZnext is een organisatie die er voor wilt zor gen dat jongeren meer invloed krijgen op het sportgebied. Zo gaan zij proberen te bereiken dat jongeren blijven sporten. In alle hoeken van het land wor den WhoZnext-teams opge richt, zo ook in Heiloo. In elk whoZpext-team zitten jon geren die zelf al kennis hebben gemaakt met de sport. Dit is erg handig, want zij weten dus hoe het werkt! En nog beter, ze zijn er spe ciaal om' jou te helpen. Jeroen Blank, Jurjen op de Weegh, Daan Tesselaar, Jette Frugte en Elsemieke Hackenitz zitten in het whoZnext-team van tennisvereni ging het Vennewater. Zij heten LET'S GO! Zij gaan proberen de kinderen en/of jongeren van onze tennisvere niging te vermaken. Him doel is om twee keer per jaar een leuke acti viteit te" organiseren voor de jeugd. Ze starten met het Nacht-toernooi. Dit is een toernooi voor kinderen tussen de vijftien en twintig jaar. De naam van het toernooi verklapt natuurlijk al een beetje wat de bedoeling is, maar verder wordt het een grote verassing. Voor meer informatie: letsgowhoznext@hotmail. com Rob de Wit kwam na 6700 kilometer fietsen, aan in Egmond aan Zee. Er werd een Spinning Event gehouden voor het goede doel. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 23