Nieuwe wasinstallatie Texaco Vennewater Aangenaam sporten bij Healthclub Dorssports Bewoners huisnummer 20 naar Wereldwinkel H E I L O 0 9 KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING POLITIEBERICHTEN INGEZONDEN MEDEDELINGEN 0 --- - - - Alcohol Baldadigheid Insluipingen KORTOM Geslaagd De praktijk van dokter F.A. POELAKKER is i.v.m. vakantie van 21 juli t/m 11 augustus GESLOTEN Waarneming: Dl*. De Haan De Krommert 20 Tel. 072-5322526 OUD PAPIER U ITKIJ KPOST 12 JULI 2006 HEILOO - Texaco Vennewater heeft een nieuwe wasinstallatie in gebruik genomen. Dit is de meest moderne Duitse wasinstallatie in zijn soort. Er wordt niet met 'harige' borstels gewassen, maar met nieuwe superzacht materiaal van geschuimd polyethyleen. Dit verwijdert vuil van de auto zacht en grondig. Met deze methode behoudt lak ook na ontelbare wassingen zijn glans, want deze materialen laten geen sporen achter. Wat uniek is aan dit concept is dat een extra hogedruk voorwasbeurt met veel water harde deel tjes van sterk vervuilde auto's afspoelt. Dus optimale voorwaarden voor een compleet lakbesparende behandeling. Kom kennis maken met de nieu we installatie wordt verrast door het optimale wasresultaat. Geniet van kor ting met de coupon in deze krant. Informeer op het tankstation ook naar andere acties, bijvoorbeeld: wasdag, happy hour wassen, vijf- en tienabon- nementkaarten. Texaco Vennewater; het adres voor het beste wasresultaat met onder andere wasstraat, spuitboxen en stofzuigers. HEILOO - Sporten tijdens de zomermaanden, het valt niet mee. Zowel binnen als buiten is het vaak te warm waardoor het sporten eerder een ver moeid gevoel oplevert als een voldaan gevoel. Bij Healthclub Dorssports is dit probleem opgelost vertelt eigenaar Ab Stam. „Wanneer klanten aan hun fitheid komen werken is het belangrijk dat dit in een gezonde en inspireren de omgeving gebeurt. Doordat bij ons verse lucht van buiten gekoeld het pand binnenkomt en de 'vuile' lucht afgevoerd wordt ontstaat een ideaal constant klimaat om in te sporten. Tijdens de hittegolf van afgelopen week was het zelfs een verademing om bij Healthclub Dorssports te sporten,' vertelt Ab Stam enthousiast. Healthclub Dorssports is sinds 6 juni 2006 geopend en is zeven dagen per week open. U bent iedere dag van harte wel kom om eens een kijkje te nemen in de nieuwe All-in Healthclub van Heiloo en omgeving. Naast een rondleiding wordt aan u uitgebreide informatie ver strekt over de faciliteiten en activiteiten die Dorssports u biedt. Healthclub Dorssports is gevestigd aan Het Maalwater 2, naast het tenniscentrum. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Informatie vindt u ook op de website: www.dorssports.nl of telefonisch: 072-5321106 HEILOO - Omdat de Wereldwinkel dit jaar twintig jaar bestaat geeft zij alle mensen uit Heiloo die op huisnummer 20 wonen een aardigheidje. Kom langs in de winkel met een identiteitsbewijs waar uw adres op staat en vier het jubi leum met de Wereldwinkel mee. De feestdag op 24 juni was een prachtige zonnige dag met veel muziek, de mogelijkheid wat lekkere hapjes en drankjes te proeven en na het optreden van de band de diverse muziekinstrumenten uit te proberen, vooral de didgeridoo was erg populair! Ook de muziekworkshop voor kinderen was een succes, ongeveer vijftien kinderen hebben hun eigen instrument gemaakt. Al met al: een gezellig en geslaagd feest! Ook als u niet op huisnummer 20 woont bent u welkom in de Wereldwinkel: de opruiming is begonnen! U vindt de Wereldwinkel op Stationsweg 105. HEILOO - Afgelopen week zijn tij dens de avond en nachtdiensten weer meerdere personen gecon troleerd op het gebruik van alco hol tijdens het rijden. Drie perso nen in Heiloo en Limmen zijn aangehouden. Allen zijn voorzien van een proces-verbaal. HEILOO - In de nacht van zater dag op zondag zijn twee jongens verbaliseert voor baldadigheid. Zij hadden een makelaarsbord weg genomen vanaf de Hoogeweg en werden betrapt toen ze hier mee hepen op de Kerkelaan. HEILOO - Afgelopen week zijn er twee insluipingen geweest in schoolgebouwen aan de Trompenburg en de Breedelaan. Op béide locaties heeft dit op 4 juli plaatsgevonden in de midda guren waarbij in ieder geval geld is weggenomen. HEILOO - Oud-inwoonster van Heiloo, Jojanneke Schut is afge studeerd voor de HBO-studie Higher European Studies. Zij volgde haar opleiding aan de Haagse Hogeschool. De titel van haar scriptie was "The European Energy Challenges and the role of the regions". Jojanneke is oud- leerlinge van het PCC Blekerskade te Alkmaar. Zij gaat nu aan het werk in Straatsburg, Frankrijk. HEILOO - Oud-inwoonster van Heiloo, Fenna Puyt, is op 7 juli beeëdigd als verloskundige. Zij heeft haar opleiding gevolgd aan de Academie voor Verloskunde te Amsterdam. Zij zal als waarneem ster gaan starten in Amsterdam Noord. HEILOO - Onze plaatsgenoot Lia Lenis-Vessies is onlangs afgestu deerd als Natuurgeneeskundige. Na een zesjarige studie aan de Academie voor Natuurgeneeskunde Hippocrates in Bloemendaal heeft zij op zater dag 24 juni haar diploma voor de Hogere Beroepsopleiding Natuurgeneeskundig Therapeut in ontvangst mogen nemen. Naast deze basisopleiding is zij ook geslaagd voor de specialisaties Massagetherapie en Psychosociale begeleiding. HEILOO - Op 6 juli heeft inwoner van Heiloo, Barry Schoorl zijn diploma ontvangen na de succes volle afronding van zijn studie Informatica aan de Hogeschool van Amsterdam. ADVERTENTIE HUISARTSENNIEUWS Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: doopdienst, voor ganger ds. R.J. Blaauw. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger Ds. J.G. Korteweg uit Haarlem. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord-en commu nieviering, Pastor Marie-José van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en com munieviering met Cantores, voorgan ger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: familieviering met knderkoor, voorganger H. Helsloot. Orgelbespeling Witte Kerk Woensdag 19 juü: Hans Stehouwer. OL Vrouw ter Nood www.onzehevevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Woensdag 12 en vrijdag 14 juli 8.30 uur: eucharistieviering. Zaterdag 12.00 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, voorganger Pastor van der Linden. 15.00 uur: Lof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Spontaan Koor, voorganger Pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voor ganger Pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwij de organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeen komst (behalve in juli en augustus), om 09.15 uur in het Open Huis, tegenover de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kinderopvang tij delijk niet aanwezig. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: communieviering. H. Marg. Maria Alacoque Egrru ad Hoef Zaterdag 19.00 uur: gebedsdienst met samenzang. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Soli Deo Gloria. OLV OnbevL Ontvangen Egm. aan Zee Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering. Zondag 10.00 uur: gebedsdienst met st. Caecilia. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S. Zuidema. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger E Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornehssen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Geen opgave ontvangen. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: familieviering /kinderkoor, voorganger pastor Wv. Schie. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: infodierenbeschermingalk maar, nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Egelopvang: 072-5814889 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, bgg: 5337280, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www. knaagdierencentrumnl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierenasielalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info vissenbeschermingnlinternet: www. vissenbeschermingnl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Zwarte gec. kater, groene ogen, beetje verlegen, 16 jaar: Cruijscamplaan, Heiloo. Wit hangoor konijn met bruine vlekken, 5 jaar, vr., Oosterzijweg, Heiloo. Grys cypers poesje met rode gloed, 4 jaar, Poesie: Runxputteweg bij Kapel, Heiloo. Zwarte poes, witte borst en buik, voor witte voetjes, achter laarsjes, 2 jaar, Compras: Zeeweg/Ringweg, Heiloo. Lichtgrijs met zwart cypers katertje, rose bandje met kattepootjes en visgra ten en belletje, 4 mnd, Roos, Ratelaar Limmen. Gevonden Jong, zandkleurig konijntje, wit befje, klein wit strreepje op voorhoofd, witte teentjes, De Dors, Heiloo. Informatie Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluysweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan.Van maandag t/m vrijdag tijdens ope ningstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tij dens de schooluren, ook gebruikte kle ding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1 tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvere niging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw -De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 9