TERRAS Al RCO Proef Coupon TUMI Een vreemd gezicht? wildschut 072-5331612 24,50 p.p. €12,50 p.p. 8 Bibliotheek Heiloo start met daisyroms Zonnig 1001 redenen om naar Wildschut te gaan Diverse tapas pasta's en maaltijdsalades Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.brasseriewildschut.nl Eetcafé "De Admiraaldagelijks geo pend t/m zondag 27 augustus. Voor info en reserveringen Weekmenu Salade met lamsham, tuin- boontjes en een frisse kom kommer-yoghurtdressing Gegrilde kalfsoester met Provenqaalse ratatouille Gepocheerde nectarines met amandelijs en bosvruchtensaus is: - Bellen Bestellen! Warm ophalen! Genieten! Rib-eye van de grill met kruidenboter en gemengde groente Gebakken zalmfilet met pasta en parmezaanse kaas Diverse maaltijdsalades mei verse, friet, kruidenboter en brood ,-x Zomeravondconcertmenu! Speciaal arrangement. Restaurant de Loocatie 't Loo 20 1851 HT Heiloo telefoon 072 533 33 52 ook voor catering www.loocatie.nl Vakantiesluiting van woensdag 26 juli t/m zondag 30 juli. Vanaf 2 augustus bent U weer van harte welkom. Gratis voorgerecht of €10 korting op onze Jazz Night Maximaal 1 Proef Coupon per 2 personen 7 dagen in de week OPEN vanaf 17.00 uur www.de-pomp.com JrL JU j JDrukkerij uitkijkpost bv 19 JULI 2006 UITKIJKPOST HEILOO - Voor een rela tief grote groep mensen wordt het lezen van zoge naamde grootletterboeken moeilijker. Luisterhoeken, ingesproken op meerdere CD's, bieden dan soms uitkomst. Maar vaak blijkt ook het bedienen van een gewone CD-speler lastig voor mensen die slecht zien of hun handen min der goed kunnen gebrui ken. Hiervoor is echter sinds enige tyd een oplos sing: de daisyspeler en de daisyroms. Bij daisyroms is op één enkel schyije een heel boek ingespro ken. Dit kan in gedeeltes (met gebruik van een - digitale - boekenlegger) worden afgespeeld op een speciaal daarvoor bestem de daisyspeler. Een daisy speler ziet er uit als een gewone cd-speler maar is eenvoudiger te bedienen. Bibliotheek Heiloo heeft met ingang van heden vyftig boeken op daisyr- om in de collectie opge nomen, 25 voor volwasse nen en 25 voor kinderen. De Daisyroms kunnen gratis worden geleend voor de periode van drie weken, eventueel samen met de daisyspeler. Deze daisyspeler heeft de bibli otheek aan kunnen schaf fen door een bydrage van de 'Vrienden van het Trefpunt'. Omdat er slechts één daisyspeler beschikbaar is, is het noodzakelijk deze vooraf aan te vragen. eten&drinken restaurant KleinVarnebroeK De Omloop 22, 1852 RJ Heiloo Restaurant culinair dineren in Heiloo Brasserie Restaurant Café Zools u misschien heeft gehoord of zojuist heeft gelezen is het interieur von restaurant "Kwartje Koffie" totaal op de schop genomen! Ier gelegenheid hiervan hebben wij speciaal voor de lezers van de uitkijkpost een speciale aanbieding: Een gratis voorgerecht! t.w.v. 9 euro (actie geldig t/m 19 februari 2006). deze coupon tevens inleveren bij de "Jazz Night" op 25 februari en ontvangt u een korting van 10 euro. Deze swingende avond wordt begeleidt door The Willie Ashman Original Jazzband. Tevens verwendt onze keukenbrigade u met een feestelijk buffet. 49,50 p.p. incl. consumpties Golden Tulip Heiloo Kennemerstraatweg 425I. 072 SOS 2244 Heerenweg 138B tel 072-532 19 33 MENU DEZE WEEK: Thaise currysoep of ZOMERSALADE 3,85 Thaise roerbak met mie MET KEUZE UIT KIP OF GAMBA'S 12,50 Limoenijs 3,75 Menuprijs 17,50 Op de maandag heerlijke gebakken Pangafilet 9,95 Op de dinsdag Varkenshaas- of' kipsate 9,50 Misschien voor u nog wel. Voor Drukkerij Uitkijkpost is dit inmiddels een vertrouwd beeld. Het is wat de vakmensen dagelijks zien als ze het eigen drukwerk onder de loep nemen: haarscherp drukwerk. Drukkerij Uitkijkpost werkt sinds kort met het nieuwste Kodak Computer To Plate Systeem. Dit systeem brengt het beste naar boven bij zowel de drukkers als de drie moderne drukpersen. Bovendien komen er voor het drukwerk geen films en chemicaliën meer aan te pas. Zo wordt er niet alleen efficiënter maar ook milieuvriendelijker gewerkt. Zoals u begrijpt is bij de Uitkijkpost alles tot in de puntjes verzorgd. En daar wordt Arnoud Mars (directeur Uitkijkpost) blij van, dat zie je al van ver. Bekijk deze advertentie maar eens op afstand. Indien"u meer wilt weten, of een offerte wilt opvrageq, kom dan bij ons langs in Heiloo. U kunt natuurlijk ook altijd bellen 072 533 01 75 of e-mailen: info@uitkijkpost.nl. Drukkerij Uitkijkpost bv*De Hoefsmid 5' 1851 PZ Heiloo*www.uitkijkpost.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 8