Oud Heiloo exposeert op Monumentendag Beste schoenenverkoopster van Benelux in Heiloo! Winkeliers Kennemerstraatweg gewoon bereikbaar telijfef.nl H E I L O O miïm INGEZONDEN MEDEDELINGEN Stoepenpatrouille gaat weer op pad dal" zoeken we op WWW Bijzondere fuchsia's Even geen zin in kunstjes Gezocht: feestelijke foto's en attributen Computerlessen UITKIJKPOST 9 AUGUSTUS 2006 HEILOO - Binnenkort gaan de vrij willigers van de Stoepenpatrouille weer op pad. De Stoepenpatrouille is een acti viteit, voortgekomen uit het comité Internationaal Jaar van de Ouderen 1999 en later voortgezet als samenwerkingsproject van Stichting Ouderenwerk Heiloo en SBO (de samenwerkende ouderen bonden ANBO en KBO). Tijdens de routes zal kritisch geke ken worden naar de toestand van voetpaden, stoepen en als er geen stoepen zijn naar de wegen. Hoe liggen de tegels erbij, is er vol doende ruimte voor een rollator of rolstoel, wordt er hinder ondervon den van bijvoorbeeld overhangend groen of staat een vuilniscontainer in de weg, zijn de stoepen wel ver laagd op plaatsen waar dat nodig is, etcetera. Van de bevindingen (obstakels) worden notities en foto's gemaakt, die gebundeld in een rapport te zij ner tijd worden aangeboden aan de gemeente, die daarmee aan de slag gaat. Wilt u reageren of heeft u iets te melden, belt u dan tot woensdag 23 augustus met de Stoepenpatrouille, I. Niessink, secretaris, tel. 072-5333332 of met het Trefpunt, tel. 072-5331297. Deze meldingen zullen worden opgenomen in bovengenoemd rap port. Bent u geïnteresseerd in dit vrijwilligerswerk, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op met de secretaresse, tel. 072-5333332. HEILOO - Marry Kist uit Heiloo heeft een paar potten vol bijzon dere fuchsia's. Ze staan volop in bloei op dit moment. „Ik gebruik al twintig jaar dezelfde bollen en ieder jaar komen ze weer terug. Mijn geheim? In de winter stop ik de bollen onder de grond en in het voorjaar gaan ze in de potten!" De vader van mevrouw Kist was vroeger tuinder en daar heeft zij duidelijk de groene vingers van gekregen. Ze vindt het zelf echter niet zo bijzonder: „Kennissen en familie zijn altijd enorm enthousiast en vinden de fuchsia's schitterend. Ik ben er wel aan gewend. Maar tuinieren is wel mijn lust en mijn leven!" Foto: Merel Schut HEILOO - Het thema van de landelijke Monumentendag op 9 september is 'Feest',en dan met name de feestelijke gebeurte nissen op straat en van vereni gingen. De vereniging Oud Heiloo wil aan dit thema een tentoonstelling wijden, want ook Heiloo is een dorp waar veel feesten zijn geweest en HEILOO - Begin oktober begin nen de computerlessen van de stichting Belangenbehartiging Uitkeringsgerechtigden weer. De cursus bestaat uit acht les sen van twee uur. Mensen met een minimaal inkomen betalen 12,- en andere deelnemers 42,- per cursus inclusief lesma teriaal. Dit is uw kans om ver trouwd te raken met de compu ter. U kunt zich aanmelden bij Joep de Boer, tel. 072-5332311 nog steeds zijn. Oud Heiloo is daarvoor op zoek naar foto's en eventueel attributen die bij feesten gebruikt werden om van deze tentoonstelling een leuke en afwisselende expositie te maken. Heeft u foto's, dia's, films of iets derelijks die hiervoor gebruikt kun nen worden? En wilt u ze aan ons in bruikleen geven, dan graag een tele foontje naar M. de Groot, Wilgenlaan 8, tel. 072-5330656 of B. van Vliet, Het Vierkant 12, tel. 072-5332908. Bij de vele feestelijke gebeurtenis sen denkt men onder andere aan: zwemvierdaagseaardbeienmarkt, geraniummarkt, VW zomermark- ten, ringsteken, Timmerdorp, rom melmarkten, palmpasenoptochten, sinterklaasoptochten, de tien mijl van Heiloo, Koninginnedag, luilak, circussen, Ypenstock, avondvier daagse, buurtverenigingen enzo voorts. Oud Heiloo hoopt dat u hen kan helpen om er een echt feestelijk geheel van te maken. HEILOO - Jino Fattah, werkzaam bij Naturel van Rozendaal in Winkelhof 't Loo, heeft de prijs van 'beste Aerosoles-schoenenverkoopster' in de Benelux, gewonnen! De prys, een verzorgd weekend voor twee personen naar Barcelona was echt een verrassing. Naturel van Rozendaal verkoopt al jaren Aerosoles, de schoenen die bekend staan om de soepele zachte zolen. Ook voor komend najaar kunt u hier weer terecht voor een ruime collectie van dit merk. Dus kom straks gerust eens een kijkje nemen! Naturel van Rozendaal, Winkelhof 't Loo 55, Heiloo, www.naturelvanrozendaal.nl HEILOO - De winkeliers aan de Kennemerstraatweg zijn ondanks de werkzaamheden aan de rotonde en de Kennemerstraatweg nog gemakkelijk te bereiken via de achterliggende straten.Helaas is direct doorgaand ven keer niet mogelijk maar u kunt - komend vanaf richting Limmen - gewoon doorreden tot aan de parkeerplaatsen voor de winkels. Om het voor de klanten extra aantrekkelijk te maken hebben de meeste winkeliers leuke aanbiedingen om u te belonen voor uw bezoek. Deze zogenaamde 'rotonde aanbiedingen' zijn geldig zolang de wegwerkzaamheden duren. Op de Kennemerstraatweg treft u onder andere: Hengelsport Handy Fish, meubelstoffeerderij De Hoes, kapsalon Theo Robert, Sportzaak Johan Janssen, BEKO Interieur, makelaardij van der Borden, Kapsalon Styles, Garage Zander en Wöonstylist Silhouet. HEILOO - Dit weekend had het Weense circusgezelschap Belly Wien haar tenten opgeslagen op de Omloop. Ondanks de liefdevolle verzorging van de dieren door de circusmedewerkers, had deze kameel even andere plannen en nam de benen toen zijn verzorger even niet oplette. Helaas voor hem was zijn vrijheid van tijdelijke aard. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 7