Nieuwe cursus bij Excelsior Limmen 'T HAASJE Egmond op z'n Kop staat weer voor de deur iacdip aura CORSO CAFÉ DJ Wendel Memphis Entertainer Rogier Yoga in Vredenburg Dikke rookwolken boven Limmen B|OSCOOP RESERVEREN: 0251 -652291 "Miami Vice" "Pirates of the Caribbean |T "The Cave of the Yellow Dog" "K3 en het IJsprinsesje" "Z00P in India" "Beesten bij de buren" (NL) www.corsobioscoop.nl Het 'Alles of Nix' spel zal als een rode draad door het weekend lopen LIMMEN - Muziekvereniging Excelsior Limmen gaat in sep tember beginnen met een geheel vernieuwde basiscursus voor kinderen: Fluitekruid. Fluitekruid is een eenjarige oriënta tiecursus, gericht op de blaasmu ziek, inclusief het slagwerk. Op een speelse manier worden leerlingen in de leeftijd van 8 tot en met 10 jaar wegwijs gemaakt in de wereld van de blaasmuziek. Met behulp van de blokfluit leren de leerlingen de beginselen van het noten- en rit- melezen en wordt er gewerkt aan muzikale beleving en voorstellings vermogen. Bovendien maken de leerlingen intensief kennis met de muziekvereniging en hun mogelijk heden binnen deze vereniging. ADVERTENTIE Herenweg 66 Egmond - Binnen Si aanvang 20.00 uur aanvang 20.00 uur live muziek aanvang 15.30 uur Fluitekruid heeft plaats voor maxi maal 15 leerlingen, die door middel van loting zullen worden geplaatst. De lessen zullen plaatshebben in het verenigingsgebouw van Excelsior, op dinsdag van 17.15 tot 18.00 uur. Voor meer informatie: mevrouw L. Koot, tel: 072-5621105 of www.excelsiorlimmen .nl LIMMEN - In Limmen worden wekelijks vanuit de SWOL in Vredenburg Hathayogalessen voor 50-plussers gegeven. Yoga helpt bestaande klachten te beperken en lichamelijke en mentale krachten en souplesse op te bouwen. Op deze manier bevordert yoga de gezondheid en ontwikkelt men het lichaamsgevoel. De lessen bestaan uit staande, zittende en liggende oefeningen, evenwichtshoudingen en verschillende ontspanningstech nieken. Tijdens de oefeningen wordt er veel aandacht besteed aan de adem en de concentratie zodat de drie-eenheid adem, lichaam en denken ervaren kan worden en in balans kan worden gebracht. De lessen vinden vanaf maandag 4 september plaats op maandag- en dinsdagochtend. Op maandag is er van 11.30 tot 12.30 uur een les waarin rustige yogaoefeningen worden gegeven voor mensen met begrensde mogelijkheden. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Voor info: Carien van Bleisem, tel. 072- 5052757 of Els Tiers, tel. 0251- 658736. Net als vorig jaar wordt ook dit jaar weer het populaire eierenvangen gespeeld tijdens Egmond op z'n Kop. Archieffoto: Mario Sacksioni Programma 17 aug t/m 23 aug 2006 donderdag 20.00 uur vrij za 18.30 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur maandag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zondag 16.30 uur dinsdag 20.00 uur donderdag, vrijdag zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur vrijdag 14.00 uur zaterdag 18.45 uur zondag 16.30 uur woensdag 19.30 uur donderdag 14.00 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum Tel.0251 - 65 22 91 EGMOND - De zomer is in volle gang en dus staat Egmond op z'n Kop weer voor de deur! De laatste maanden is er ach ter de schermen weer volop werk verricht om er aan het einde van de zomervakantie een spetterend weekend van te maken. Het weekend van 18, 19 en 20 augustus zal wederom in het teken staan van vele onderdelen voor de allerkleinsten tot en met de oud sten. Net als voorgaande jaren zal het 'Alles of Nix' spel als een rode draad door het weekend lopen. Een spel waar zes dappere teams aan mee doen die het hele weekend bloot zullen staan aan zowel licha melijk als geestelijk slopende onderdelen. Uiteraard wordt het weekend traditiegetrouw geopend met de grijze markt. Op het avond programma staan sensationele en angstaanjagende onderdelen. De avond begint met een spel voor de 'Aonix-teams' die waar schijnlijk de kleren niet droog hou den gevolgd door een onderdeel waar zowel de teams als u zelf aan mee kunnen doen. Hoogstwaar schijnlijk zullen de meeste mensen toch maar langs de kant gaan kij ken hoe andere mensen met veel angstzweet het verrassingsonder deel gaan uitvoeren. Dankzij een hele mooie schen king van Stichting Muziektent Egmond-Binnen heeft de organisa tie van Egmond op z'n Kop voor de jaartykse kindermiddag groots kun nen uitpakken met een circusspek takel op het Kerkplein. Na afloop van de kindermiddag kan iedereen zich verzamelen in de x dorpskern voor de rentree van het eierenvangen gevolgd door het kratstapelen voor de AONIX-teams met daaraan weer een spannend spel gekoppeld. Sinds een aantal jaren wordt de zondag begonnen met de Mis op de Adelbertusakker. Hieropvolgend zal de wandeltocht 'Een rondje om' plaatsvinden die u langs plekken rond het dorp leidt waarvan u waarschijnlijk het bestaan niet kent. Het weekend zal afgesloten wor den met een mega show in de dorpskern die net als vorig jaar verzorgd wordt door Bennie Solo. LIMMEN - Er hangen weer dikke rookwolken boven Limmen, want diverse rokers zijn reeds aan het oefenen voor het Open Limmers Kampioenschap Palingroken op 19 augustus. De wed strijd start die dag om 12.00 uur. De paling wordt vervolgens inge leverd bij een vakkundige jury die bepaalt wie zich de kampioen van Limmen mag noemen. De prijsuitreiking is ongeveer om 17.30 uur. U kunt deze ambacht komen bewonderen in Limmen bij Café de Pomp op de Rijksweg 7. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 9