Extreme makeover voor AH Limmen Finale Mini Idols Egmond - s n-s Tempo-Team @Office nu in de hele regio Esther Lubach wint Rabo Cruiser Goed nieuws van De Limmer Plankeniers Talencursussen Plusactiviteiten REGIO INGEZONDEN MEDEDELINGEN Een dynamische cursus voor iedereen die graag Russisch wil leren kortom Vernieuwde website Corneliusparochie 15 jaar Modevakschool Ria Mooij-Hoogeboom Verloren en gevonden voorwerpen Eerste lustrum Alzheimercafé UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2006 LIMMEN - Het idee om de groentenafdeling een frisser en ruimer aanzicht te geven is geëindigd in een totaal nieuwe indeling van de AH aan de Vuurbaak in Limmen. Na de verbouwing van vijf jaar geleden was het tijd om de supermarkt nog meer aan de wensen van de klanten tegemoet te laten komen, zo vertelt verkoopmanager David de Baar. „Door het verwijderen van een stelling hebben we de groentenafdeling kunnen vergroten en hebben we de winkel weer opnieuw ingedeeld. En dus hebben we in het weekend van 9, 10 en 11 september met het personeel in een weekend de winkel helemaal omgegooid. Een hele klus om meer ruimte en overzicht te creëren, maar het resultaat mag er zijn: de klanten zijn dik tevreden. Naast het vergroten van de groentenafdeling en het opnieuw indelen van de winkel is tevens het assorti ment van de winkel vergroot. Zo zijn onder andere de vruchtensappen, sau zen, oliën en oosterse maaltijden ook nog eens uitgebreid. Foto: Irene Broekema wwmv'-s REGIO - Als tweede uitzendorganisatie van Nederland hecht Tempo-Team zeer veel waarde aan een goede bereikbaarheid voor zowel vraag als aanbod van arbeid. Zo veel, dat naast het netwerk van 250 vaste locaties, bedrijven en werkzoekenden inmiddels ook via diverse andere distributiekanalen wor den bediend. @Office is daarvan een opvallend voorbeeld. Want met Office werft en selecteert Tempo-Team zónder vaste vestiging. Om dit mogelijk te maken werkt de intercedent met behulp van een auto, een lap top en een mobiele telefoon. De Office-intercedent speelt heel efficiënt in op klantvragen door op locatie een vacature te bespreken, waarna gericht de juiste kandidaat kan worden gezocht. Ook voor werkzoekenden biedt @Office talrijke voordelen. Zo kunnen intakegesprekken in overleg op ieder gewenste tijdstip of locatie plaatsvinden. Met de komst van @Office in de regio kunnen kandidaten zich voortaan dus ook letterlijk inschrijven in Castricum, Heiloo, Limmen, Akersloot en Uitgeest. Ook bij het vervullen van vacatures voor het bedrijfsleven hanteert @Oflice deze flexibele werk wijze. Tempo-Team is met de komst van deze nieuwe vestiging van @Office nu nog beter vertegenwoordigd in Castricum, Heiloo, Limmen, Akersloot en Uitgeest. AKERSLOOT - De familie Lubach houdt aan de Akerslootse Nachtmarkt en de Rabobank een goede herinne ring over. Na enige aandrang werd op 25 augustus een wedstrijdformulier in de Rabobankstand ingevuld. 'Raad de inhoud van de spaarpotjes in de kluisjes', was de vraag. Dochter Esther, 15 jaar en Clusius-scholiere in Castricum, bleek er geen twee euro naast te zitten. Woensdag 13 septem ber mocht zij op de Rabobank in Akersloot een prachtige fiets in ont vangst nemen, een zogenaamde Rabo WK Cruiser. Zij kreeg die uit handen van Oscar Honing, teamleider Cliënten Advies en Okke Valkering, Cliëntadviseur. De Lubachs hadden met de nodige pech te kampen, onlangs werden twee fietsen gestolen, terwijl er eer der fietsen verloren gingen door brand. Alsof dat niet genoeg was, werd de jongste dochter aangereden. Gelukkig zonder persoonlijk letsel, maar wel een kapotte fiets. Een kwestie van de juiste prijs op de juiste plaats, zo gezegd EGMOND - Op zondag 24 sep tember vanaf 14.30 uur, vindt de .finale plaats van de verkie zing van Mini Idol Egmond in het Rode Hert in Egmond aan den Hoef. Negen jeugdige finalisten in de leeftyd van 7 tot 13 jaar laten zien en horen, waarom zij tot Mini Idol Egmond gekozen moeten worden. Stuk voor stuk zijn het kaïyers op muziekgebied, die alles uit de kast zullen halen om die begeerde titel te krijgen. In een aantal oefenwork shops wordt veel geoefend om een prachtig resultaat op het toneel te zetten. Natuurlijk heeft naast een vakkundige jury hierbij het pubhek het laatste woord. Na twee voor rondes zal het aanwezige pubhek kiezen uit de drie eindfinalisten. Zij doen dit met het stemformuher dat in het programmaboekje is opgeno men. Dit programmaboekje is tevens het toegangskaartje. Een groot deel van de beschikbare toegangskaar ten is reeds verkocht. De overblij vende kaarten zijn nog tot aan staande zondag te koop voor 1 ,- per stuk by Drukkery Beheman in Egmond aan de Hoef of op zondag middag zelf aan de zaal. Kunstveiling voor WarChild Behalve de Mini Idols zullen er op de zondagmiddag een aantal bijzon dere kunstwerken worden geveild. De opbrengst van deze veiling is geheel ten gunste van WarChild, de organisatie die zich het miserabele lot van kinderen in oorlogssituaties aantrekt. Een deel van deze kunst werken is door kinderen gemaakt onder motto: 'door kinderen, voor kinderen'. Een ander deel is belan geloos ter beschikking gesteld door diverse kunstenaars. U kunt hier voor een mooie prys een prachtig kunstwerk verwerven en tegelyk een goed doel dienen. Voor meer informatie kunt u behen met Anneke Koopman, tel. 072- 5066852 of Remi Beukers, tel. 072-5061201. LIMMEN - De Vereniging De Limmer Plankeniers bestaat 30 jaar. Dit wordt gevierd met de prachtige musical De Jantjes van Herman Bouber. Alle voorstellingen zijn reeds uit verkocht, mede door de overweldi gende kaartverkoop tijdens de jaar markt. De uitvoeringen vinden eind november plaats en om nog meer mensen de gelegenheid te geven de De Jantjes de gaan zien, wordt een extra voorstelling gegeven. Deze voorstelling kan alleen door gaan als minimaal honderd kaarten wor den verkocht. De avond staat gepland op vrijdag 1 december. U kunt zich inschrijven via www.lim- merplankeniers.nl of telefonisch by Mary Winder. Tel.: 072-5052726. De kaarten kosten 7,-. Tijdens de jaarmarkt heeft de vereniging kleurplaten uitgedeeld aan de jeugd. Hier was een wedstryd aan verbonden. De winnaars zijn: Emrah Ayyildiz, vyf jaar, Kim Groot, acht jaar en Amy Kerssens, tien jaar. De prijs zal hen persoonlijk worden overhandigd. Alle kinderen worden bedankt voor het inzenden van hun kleurplaat. Deze zullen ty- dens de uitvoeringen in november worden opgehangen in De Burgery. CASTRICUM - Begin oktober starten bij Plusactiviteiten Castricum talencursussen: Chinees, 22 lessen 182,- inclusief lesmateriaal) start woens dag 4 oktober van 20.40 tot 22.10 uur. U leert in diverse situaties een voudige gesprekjes te voeren door tydens de lessen veel te oefenen en thuis invuloefeningen te maken. Chinese tekens, hoe boeiend ook, hoeven niet te worden geleerd: met een korte uitleg kunnen liefhebbers deze tekens op eigen kracht leren. U zult merken dat Chinees lang niet zo moeilyk is als de meesten den ken! Een klein beetje moeite ver taalt zich in een warm onthaal en meer begrip voor een fascinerende cultuur. Russisch, 22 lessen 210,- (inclusief tekst- en werkboek 'Paspoort voor Rusland') start vrij dag 6 oktober van 16.00 tot 17.30 uur. Een dynamische cursus voor iedereen die graag Russisch wil leren met wekelijks een beetje huis werk. De basis is spreekvaardigheid en eenvoudige grammatica die in tek sten over alledaagse situaties is ver werkt. Op deze manier leert u zich spelenderwijs in de Russische taal uit te drukken. U krijgt ook veel interessante informatie over het land en het volk. Nederlands Opfriscursus, tien lessen van 20.40 tot 22.10 uur 91,- inclusief het boek 'Welgespeld') start maandag 2 oktober. U voelt zich niet zo zeker meer als u iets moet schrijven, een brief bijvoorbeeld of een e-mail. Italiaanse Cultuur, II Bel Paese Start zaterdag 7 oktober, 6 lessen van 09.00 tot 10.30 uur 48,- inclusief cd en syllabus). In deze eerste serie maakt u ken nis met de Italiaanse kunst en cul tuur, de (soms grote) cultuurver schillen in Italië, de Italiaanse keuken, de Italiaanse gewesten, provincies en steden en de Italiaanse muziek. Voor informatie, bel 0251- 671837 of kijk op www.plusactiviteiten.nl waar u kunt lezen wanneer de andere talencur sussen starten: Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Portugees: Beginners, Vakantie, Vervolg en Conversatie. Nederlands voor anderstaligen, NT2 Beginners en Nederlands conversatie voor anderstaligen. LIMMEN - De Corneliusparochie heeft haar website bygewerkt, alle rubrieken zyn ingevuld met uitgebreide gegevens, foto's en wetenswaardigheden over de parochie. Een kerk moet in deze veranderende tijden behoorlyk aan de weg timmeren. De Corneliusparochie is een vitale parochie en gaat de site wekelyks bywerken, om deze continu actu eel te houden. Daarmee geven de parochianen aan iets te bieden te hebben en duidelijk te staan voor iets, wat ze met anderen willen delen. Wilt u meer weten: www.cor- neliuskerk-limmen.nl of via pasto- rie.corneliusparochie@planet.nl LIMMEN - Dit jaar start Modevakschool Ria Mooy- Hoogeboom voor het vijftiende achtereenvolgende jaar de cursus Kleding Maken. Kleding maken is tegenwoordig in tegenstelling tot vroeger meer een hobby dan noodzaak geworden. Met het maken van je eigen kleding of die van de kinderen, kim je veel eigen ideeën verwerken, bijvoorbeeld door het veranderen van kleurge bruik, accesoires, zakken, mou wen en kragen. Die veranderingen en tevens de diverse technieken om dat te maken, leer je tydens de lessen. Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met Ria Mooij-Hoogeboom in Limmen, tel. 072-5053174. REGIO - De politie Noord- Holland-Noord, afdeling Castricum/ Limmen/ Akersloot meldt de volgende voorwerpen al gevonden en verloren. Goederen zijn gevonden en verloren tussen 11 en 18 september: Verloren in Castricum Sleutels 3x, popje 15 centimeter, portemonnee met geld en diverse pasjes, lichtroze portemonneé, portemonnee met rijbewijs op naam Schenk, GSM Samsung grijs, GSM Samsung zwart uit- schuifmodel, busabonnement, papierprikker, groene bril zon nebril, zilveren ring met gele steen, gouden slavenarmband, damestas met rijbewijs en diverse pasjes, kinderstep metaal, meisjes spijkerjack Oilily. Gevonden in Castricum Sleutels 5x, waarvan' een met blauwe druppel, enkele met auto- sleutel, gouden halsketting fijne schakels, gehoorapparaat (stuk), groen blauwe linnen portemon nee, hondenriem. ALKMAAR - Het Alzheimercafe is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familiele den en vrienden. Ook hulpverle ners en andere belangstellenden zijn welkom. Iedere bijeenkomst staat er een onderwerp centraal en wordt ingeleid door een deskundi ge. Voor de pauze het wat serieuze gedeelte, met als thema 'Muziek als therapie bij dementie?'. Het lustrum vindt plaats op woensdag 20 september. Locatie: Wijkcentrum Overdie, Ruusbroechof 97, Alkmaar, aan vang: 19.30 tot circa 21.30 uur. Inloop: 19.00 uur. Entree: gratis, H evenals koffie en thee. Voor inlich tingen: M. Steenhoek - Gravesteijn, tel.: 072-5337612 of E. Schoutsen- Bolten, tel.: 072-5334319.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 107