Azië-Afrika Markt 't Loo Hondenontbijt bij Intratuin Hoogste punt bereikt Frederica's Hof OPEN HUIZEN ROUTE Uniek concert voor Toppers voor Polen Rondom de Waterput H E I L O O 7 OKTOBER 2006 9 INGEZONDEN MEDEDELINGEN O U KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING ERA www.era.nl UITKIJKPOST 27 SEPTEMBER 2006 HEILOO - Van woensdag 27 september tot en met zaterdag 30 oktober wordt er in winkelhof 't Loo een gezellige en unieke markt georganiseerd. Deze markt biedt een grote verscheidenheid aan zeer originele artikelen uit diverse landen uit zowel Azië als Afrika. Om u enige voorbeelden te geven: houtsnijwerk uit Bah en India, kristal en Boeddha's uit China, sieraden uit China en Indonesië, beelden en hema tiet uit Thailand, kleding en wierook uit India, unieke artikelen van tin, bon saiboompjes uit Japan, ginseng produkten uit India, uniek houtsnijwerk uit Kenia, schalen en stoffen uit Kenia, kleding en battik uit Java, cadeauartike len uit Zuid Afrika, kralen en tassen uit Tanzania, kunstnijverheid uit Kenia, internationale snoepkraam, ambachteüjk gemaakte sambals, diverse sma ken spekkoek, diverse Oosterse knabbels. De kramen worden aan de bovenkant rondom gedecoreerd met Oosterse grote waaiers en/of Afrikaanse stoffen en vervolgens worden ze door de ondernemers zelf met bijzonder veel zorg en smaak aangekleed en inge richt. Bij de meeste kramen is er zoveel te zien datje gewoon niet weet waar je moet beginnen. Als prettige bijkomstigheid is ook de prijsstelling bijzon der vriendelijk. Alle aangeboden artikelen en produkten zijn origineel en authentiek uit de landen van herkomst. Bij de kraam met ambachteüjk gemaakte sambal, spekkoeken en verschillende Oosterse knabbels, kan het pubüek geheel vrijblijvend proeven. Op woensdagmiddag krijgen de kinde ren een leuke gratis surprise aangeboden. Kortom, op deze bijzóndere markt er is van alles en nog wat te vinden, dus het is zeker de moeite waard om een kijkje te komen nemen. HEILOO - Alle honden van Nederland worden woensdag 4 oktober uitge nodigd aan te schuiven aan een heus hondenontbijt. Deze actie maakt onderdeel uit van een dierendagactie die door Intratuin wordt georgani seerd. Naast het hondenontbijt wordt ook een stickeractie georganiseerd voor de baasjes. De stickers, die 15% korting bieden, kunnen op alle producten van de dierenafdeling worden geplakt. Zo kan dus zelf worden bepaald op welk product korting wordt verkregen. Tussen 9.30 en 12.00 uur zijn alle honden en hun baasjes welkom bij Intratuin om deel te nemen aan het ontbijt. De baasjes worden getrakteerd op een kop koffie en iets lekkers en de honden staat een uitgebreid ontbijt te wachten. Het ontbijt kan door de baasjes zelf worden uitgezocht. Een andere dierendagactie van Intratuin is de stickeractie. Van maandag 4 september tot en met woensdag 4 oktober kan iedereen zelf zijn korting plakken op de producten van de dierenafdeling. De stickers kunnen bijvoor beeld worden geplakt op diervoeding, hondenbedden, konijnenhokken, kat tenbakken en verzorgingsproducten. Vanaf 4 september zijn de stickers bij Intratuin te verkrijgen. HEILOO - Het hoogste punt van de luxe appartementenvilla Frederica's Hof is bereikt. Vrijdag 22 september om precies 14.30 uur heeft mevrouw Hommes-Smit, één van de toekomstige bewoners van de appartementenvil la, samen met de uitvoerder de middenschoorsteen op zijn plek gehesen waarna de vlag in top kon. Alle toekomstige bewoners waren getuige van het bereiken van deze mijl paal. In de appartementenvilla, die wordt gerealiseerd en gebouwd door Bouwbedrijf Stadswerk, is nog één tuinappartement beschikbaar. Het appar tement is gelegen op de begane grond en biedt zeer veel luxe en comfort. Voor meer informatie kunt u zich richten tot Kuijs Reinder Kakes Makelaars in Castricum. Naar verwachting zullen de appartementen in het tweede kwartaal van 2007 worden opgeleverd. Foto: Mario Sacksioni Zaterdag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten opp de rolemmerverzamelplaat- sen lamngs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaefs en De Rietvink) - De Omloop en Beüeslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Zie alle vaste acties op www.uitkijkpost.nl Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingalk- maar.nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Egelopvang: 072-5814889 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (EO,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, bgg: 5337280, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma tot en met vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierenasielalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, telf 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Witte gec. kater met grijze vlekken, grij ze snoet, lange staart, zwart bandje met kokertje, 1 jr, Stoffer: Brasemcroftlaan, Heiloo. Zwarte gec. kater, witte kin en bèf, witte vlekjes op voorpoten, klein, 1 jaar, Sylvester: Rijksweg, Limmen. Poes, wit met lichtgrijze vlekken, grijze, grote orén, Balou, 13 jaar: De Lage Weijdt, Heiloo Gevonden Waterschildpad, ca. 30x15 cm: Oudeweg, Limmen Cypers katertje, witte kin, klein wit befje: De Zonneveld, Heiloo. Lapjespoes, overwegend wit met bruin en oranje: Termijen, Heiloo Rood katertje en een rood katertje met witte bef en voetjes: bij Karwei in Heiloo Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. ADVERTENTIE Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw, HA, mmv Cantorij Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. F.J. van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, voorganger ds M. Braamse, mmv hervormd kerkkoor Broek op Langedijk. Willibrorduskerk Geen opgave ontvangen OL Vrouw ter Nood www.onzehevevrouwternood.iil, tel. 072-5051288. Zaterdag 12.00 uur: eucharistieviering. Zondag 10.30 uur: eucharistieviering, voorganger vivaris Geukers, 15.00 uur: vespers. Maandag 12.00 uur: eucha ristieviering, 17.00 uur: rozenkransge bed. Dinsdag 12.00 uur: eucharistievie ring Euch.viering; 14.00 uur: bedevaart Krommenie; 17.00 uur rozenkransgebed. Woensdag 08.30 uur: eucharistieviering, 17.00 uur: rozenkransgebed. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: gezins- woord- en communieviering met kinderkoor, voor ganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voor gegaan doorpastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Woman Aglow Interkerkelijke wereldwijde organisatie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeenkomst om 09.15 uur in het Open Huis, tegenover de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072- 5335455. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Geen oopgave ontvangen H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistiering met samenzang. Zondag 10.00 uur: communieviering met medewerking van het kinderkoor. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Geen oopgave ontvangen H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur, voorganger ds J. Brinkman. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Zondag om 10.00 uur dienst in Uitgeest, voorganger dhr G. van de Meeberg. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor H. Helsloot. HEILOO - Zondag 1 oktober verzorgt de beroemde cover band Tribute to the Cats band een vier uur durend concert in Restaurant Klein Varnebroek te Heiloo. Van 16.00 tot 20.00 uur zullen zij een tweetal spette rende shows opvoeren. Voor 40,- kunt u er bij zijn, daarmee steunt u tevens een belang rijk sponsorproject van Rotary Heiloo en Stichting Hart voor Polen. Entreekaarten zijn te bestellen via emailadres j.letschert@quicknet.nl. Rotary Club Heiloo en Stichting Hart voor Polen hebben de handen ineengeslagen. Beide organisaties zijn al enige tijd druk doende met het renoveren van een opvanghuis voor kansarme kinderen in Swietochlowice. De leefsituatie is minimaal, ze leven slechts op enkele vierkante meters, vaak zonder eigen sanitaire voorzieningen, terwijl ouders ziek of werkeloos zijn. Pastoor Bogdan Wieczorek en zijn vrijwilligers bieden de kinderen een plek om veilig te spelen, huiswerk te maken en dageüjks een warme maaltijd te nuttigen. Het gebouw in de parochie waar dit allemaal gebeurt is echter door de Poolse Keuringsdienst afgekeurd. De slech te keuken en sanitaire voorzienin gen, alsook de veiligheid van het gebouw hebben tot een afkeuring geleid. Zonder hulp van buitenaf dreigt de opvang te verdwijnen. Er is een speciaal rekeningnummer geopend, te weten 65.49.65.733 ten name van Toppers voor Polen. HEILOO - Er is ook een markt waar je kunt zoeken naar zin, naar spiritualiteit, naar omgaan met God en met de mensen, namelijk: de zin- gevingsmarkt. Een markt voor zoe kers dus. In het boekje Rondom de Waterput vindt u voor elke zoeker wat wils. Meer dan 25 onderwerpen, kringen, films en activiteiten zoals: 'In het donker gezien', op 22 okto ber in Velsen. Heeft u wel eens gewandeld in een echt stikdonkere ruimte? En hoe dat voelt als je blind zou zijn? Dat kunt u op 22 oktober ervaren. Een andere activiteit is een filmcyclus over 'Maria van Magdala', op drie vrijdagavonden in november. Heeft u belangstelling? Het boekje Rondom de Waterput ligt in de bibüotheek en in de ker ken. Voor inlichtingen, tel. 072- 5330906 of 072-5340911. Eerlijk zullen wij alles delen Zaterdagmiddag 30 september zijn de kinderen van 4 tot 12 jaar welkom, bij, in en rondom (bij mooi weer) de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111. Er is een leuk en onderhoudend programma en daar mee wordt de toon gezet voor het jeugd- en jongerenwerk van de kerk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 125