De magie van de Beauty en het beest door Falkland kindertoneel Computerlessen bij Stichting Ouderenwerk Nieuw Leven zoekt nieuwe leden Dierenbescherming zoekt nog collectanten Start nieuwe cursussen Muziek Dansschool Gastvrouwen gezocht Rommelmarkt bij de Ter Coulsterkerk H E I L O O 14 Antiekade Heiloo groot succes Plezier met muziek voor peuters en kleuters Mevrouw Koomen te gast bij Beat FM Wandelen voor 55-plussers UITKIJKPOST 27 SEPTEMBER 2006 HEILOO - Nu even niet denken, 4die kennen we al.' Maar denkt u ook niet, 4 dat verhaal willen we nog wel een keer zien!' Want deze Palkland-productie is een frisse en grappige versie van het bekende verhaal met een geheel eigen invulling, geschreven door Carter Burch. Het sprookje speelt zich af in de door zee gescheiden landen Titania en Maldavia. In Titania is prins David aan de macht, maar eigenlijk is de machtige tove nares Dredmona de baas. Zeker als zij de prins betovert en hem in een angstaanjagend beest verandert. De redding moet komen van Otto van Klapbes uit Maldavia. Hij heeft nog een paar lelijke dochters in de aan bieding die hij wel wil lenen voor een moeilijke opgave .Want alleen liefde en een huwelijk kan de prins nog uit zijn hachelijke positie red den. Hoe dit uit moet pakken en hoe de mooie Beauty de heks kan dwarsbomen moeten jullie zelf maar gaan bekijken. Falkland Toneel zal er weer een enthousiaste en perfect verzorgde voorstelling van maken HEILOO - In samenwerking met Centa starten er weer nieuwe computercursussen. Centa heeft zich gespeciali seerd in het geven van compu terles voor 55-plussers. De groepen worden klein gehou den, waardoor er veel individuele aandacht is. De cursussen worden hoofdzakelijk in het Trefpunt gehouden. Een enkele cursus wordt op locatie De Loet gehouden. Er is nog plaats voor de volgende cursus sen: Internet en e-mail per vrijdag 6 oktober, kosten Onderschrift Foto:Dat die twee elkaar zullen vin den, daar vertrouwen we op. Maar hoe? 69,50 voor vijf lessen van 1,5 uur, deze cursus richt zich op de beginnende internetgebruiker. Websites maken voor beginners per dinsdag 3 oktober, kosten 99,50 voor zes lessen van twee uur, deze cursus is bedoeld voor de enigs zins ervaren computergebruiker. Word met windows per woens dag 4 oktober, kosten bedragen 99,50 voor acht lessen van 1,5 uur. U leert bijvoorbeeld een brief typen, deze eenvoudig te corrige ren en in te delen met behulp van de talloze functies van Word. Voor alle cursussen geldt dat u geen typediploma nodig heeft. Voor meer informatie belt u met mevrouw de Groot, tel. 0251- 311668. op zaterdag 14 oktober om 16.00 en 19.45 uur en zondag 15 oktober om 13.30 en 16.00 uur in theater De Beun te Heiloo. Entree: E' 3,50, donateurs E 1,50. Kaartverkoop start 29 oktober by de volgende voorverkoopadressen: Boekhandel De Schryverij (Stationscentrum), Sigarenmagazijn 't Hoekje (winkel centrum 't Hoekstuk), C 1000 (Ypestein) en Theater De Beun, maandag t/m vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur.Voor informatie of reser veringen: Edith Otto, tel. 072- 5334355 of www.falklandtoneel.nl. HEILOO - In het weekend van 22, 23 en 24 september werd de zeer succesvolle 56ste editie van de Antiekade, de sfeervolle kunst- en antiekbeurs, gehouden, onder organisatie van organisatiebureau Valkor te Limmen. De circa veertig deelnemers, bestaande uit anti quairs, handelaars nostalgisch wonen, medewerkers van kunstga- leriën en - handels, deden goede zaken in de sfeervolle omgeving van het Golden Tulip Heiloo. Liefhebbers van antieke meubelen, sieraden, klokken, en gebruiks-, sier-, en verzamelobjecten en oude of hedendaagse kunst konden hun hart ophalen bij de vele stands. Volgend jaar vindt op 23 tot en met 25 maart de volgende Antiekade plaats, ook in het Golden Tulip Heiloo. HEILOO - Oratoriumkoor Nieuw Leven in Heiloo zoekt mannelijke koorzangers die graag de Messiah willen zingen. Koor, orkest en solisten voeren dit schitterende werk van Georg Friedrich Handel op 15 december uit. Koorzangers die de Messiah al eerder gezongen hebben öf die (enige) ervaring hebben met het zingen in een koor kunnen nu nog instappen. U kunt natuurlijk altijd eerst een keer vrijblijvend komen luisteren of meezingen. Wanneer dan uw uw enthousias me is gewekt kunt u zich aanmel den als (project)lid, dan hoeft u zich niet meteen voor langere tyd te bin den. Er wordt iedere dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur in de Ter Coulsterkerk gerepeteerd, aan de Holleweg 111 in Heiloo. Voor nade re informatie kunt u bellen met Ada Struijs, tel. 072-532 047 5, met Trudy Hilt, tel. 072-5121747 en met Gejo Molenaar, tel. 072- 5338622. Ofkykop www.oratoriumkoorheiloo.nl. REGIO - Van 2 tot en met 7 oktober collecteert de Dierenbescherming. De jaar lijkse collecteopbrengst is hard nodig om vele zwerf- en afstandsdieren in het Dierentehuis Alkmaar en het Knaagdierencentrum in Heiloo op te vangen, de nodige verzor ging te geven en weer bij nieu we gezinnen te herplaatsen. Ook voor de inspectiedienst is geld nodig om de talloze meldingen van dierenmishandeling en verwaarlo zing tegen te gaan. Er is nog een groot tekort aan collectanten. U kunt zich opgeven bij HEILOO - In de week van 9 oktober starten de korte cur sussen 4Muziekplezier voor Peuters' en de kleutercursus 4Muziek, beweging en spel' bij de Muziek- en Dansschool Heiloo. Deze cursussen zijn nieuw en kunnen als vervolgcursus worden gezien voor de kinderen die reeds cursussen hebben gevolgd bij de Muziek- en Dansschool Heiloo. Tevens sluiten deze cursussen goed aan op de cursus 'Spelenderwijs muziek', instrumentale lessen voor 7- en 9-jarigen en ballet-/danslessen voor kinderen. Deze cursussen wor den verzorgd door de zeer enthousi aste en deskundige docente Evi Velders. De cursus 'Muziekplezier voor' peuters' is voor peuters vanaf 2 jaar samen met één ouder of ver zorger. Rond thema's uit de bele vingswereld van kleine kinderen wordt er gezongen, gedanst, muziek gemaakt en instrumententen geknutseld. De cursus omvat acht lessen van 45 minuten. De cursus 'Muziek, beweging en spel' is voor kinderen van groep 1 en 2 van de basisschool. Rond één thema per les worden er hegjes gezongen, muziek gemaakt op Orff-instrumen- tarium, zelf instrumenten geknut seld en met klanken geïmprovi seerd. Op een speelse wyze maken de kleuters kennis met onder ande re ritme, tempo en toonhoogte. De cursus omvat acht lessen van ieder 45 minuten. De cursus 'Muziekplezier voor Peuters' wordt bij voldoende deelname gegeven vanaf woensdag 11 oktober om 09.30 uur, en de cursus 'Muziek, Beweging en Spel' voor kleuters start vanaf donderdag 12 oktober om 16.00 uur. Dierenbescherming afdeling Alkmaar via tel. 072-5150071 of via info@dierenbeschermingalkmaar.nl HEILOO - Donderdag is mevrouw Koomen te gast in het radioprogramma van presentator Bob van Unnik. Koomen is huis meester te Alkmaar met een belangrijke sociale functie. De uitzending is van 20.00 tot 21.00 uur. Aansluitend op dit program ma zal er een uur klassiek te horen zijn. BeatFM is te beluiste ren via de kabel op 96,5 FM en via de ether op 106.3 FM. HEILOO - Elke woensdag wordt van 14.00 tot 15.00 uur in het Heilooërbos gewandeld door het gemengd wandelclubje voor 55- plussers. Tussendoor worden er oefeningen gedaan om fit te blij ven. Het startpunt is bij de tennis- hal De Dors. Op woensdag 6 sep tember wordt weer begonnen met de wandelclub. Kom meedoen of ga eerst voor informatie naar Het Trefpunt. HEILOO - Stichting Trefpunt is op zoek naar enthousiaste gast vrouwen en -heren die graag een kopje koffie/ thee inschenken voor zijn bezoekers. In het bijzonder voor de avonden en de weekenden is dringend hulp nodig. Ook als u zich wilt aanmelden als reserve of voor één keer in de maand, dan bent u welkom. Indien u denkt dat dit iets voor u is, neemt u dan contact op met de coördinator van de gastvrouwen/ heren. Ella Pynaker is op donderdag van 11.00 tot 15.00 uur aanwezig in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, tel. 072-5331297. bloemstukjes te verkrijgen en kan er uitgeprobeerd worden hoe vast uw hand is op de zenuwspiraal. Onder het genot van een kop koffie of iets anders waagt u een gokje by het rad van avontuur waar weer een karrevracht prijzen te winnen is. Elke bezoeker kan verder meedoen aan een gratis verloting, waarmee een aantal mooie pryzen voor zowel jong als oud te winnen zyn. Dat die twee elkaar zullen vinden, daar vertrouwen we op. Maar hoe? HEILOO - Zaterdag 30 septem ber van 10.00 tot 16.00 uur is de jaarlijkse rommelmarkt/fan- cyfair van zwem- en poloclub de Spetters en het koor One More Voice bij de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg. Foto: A. de Graaf Behalve veel kramen met heel veel koopjes is er een altijd prijsrad voor de kinderen, zyn er mooie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 130