fUlOPEN HUIZEN ROUTE Geslaagde megastoelendans voor Scouting Limmen Rondwandeling Stichting Historisch Egmond CORSO 'T HAASJE 7 OKTOBER 2006 www.bonhoeffer.nl geehbsbs» ROGIER BIOSCOOP Programma 28 sept t/m 4 okt 2006 "United 93" "Zwartboek" "The Cave of the Yellow Dog" "ZOOP ia India" "Beesten bij de buren" (NL) "Baas m eigen bos"(NL) Première www.corsobioscoop.nl www.era.nl Zaterdag 14 oktober 2006 Ter gelegenheid van 35-jarig bestaan Informatie en inschrijven: onder 'Reünie 2006' Het King Jesus Charity Home in Ghana kan weer verder bouwen' BouwHOED' gestart CAFÉ aanvang 20.30 uur Kees Tesselaar aanvang 15.00 uur Flair «■■m.i.y.u.iu.i.ij» aanvang 10.00 uur 1ste deuntje TRIO Tjoe Jeroen en zanger/entainer Kimberley is de Idol van Egmond! regio 2i EGMOND - Op zondag 24 sep tember organiseert de Stichting Historisch Egmond weer een rondwandeling door Egmond aan den Hoef. Onder leiding van een deskundige gids wandelt u door het oude gedeelte van Egmond aan den Hoef, waarby stil wordt gestaan bij oude ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur zondag 16.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur "Popstar! The rise and fall of Duwes de Wolff" donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur "K3en het IJsprinsesje" vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur woensdag 14.00 20.00 uur "Afblijven" Première Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 Reünie! heid gesteld zich te laten sponsoren door familie, vrienden en bekenden. Ook konden deelnemers uit het publiek een stoel 'huren' voor een potje stoelendans. De uiteindelijke opbrengst aan het einde van de middag bedroeg maar liefst 2.450,-, een bedrag dat ver boven de verwachting van de organi satoren lag. Lenneke Winder, initia tiefneemster van het goede doel: „Het is gewoon geweldig wat deze megastoelendans heeft opgeleverd. Met de opbrengsten van de eerdere festiviteiten en donaties dit jaar, heb ben we al een goede start gemaakt en met dit bedrag kunnen ze in Ghana voorlopig weer even verder bouwen. Regelmatig hebben wij con tact met de directeur van het wees huis, het lijntje is heel kort en hier door weten wy dat elke cent op de juiste plëk terecht komt. Vanmorgen belde hij nog om ons voor deze dag veel succes te wensen!" Ter afsluiting van een jaar vol terugblikken, organiseren en verras singen, kunnen leden en oudscoutin- gleden op 15 december een terug blik werpen op het verleden, tijdens de reünie in het clubgebouw aan de Kapelweg. Aangezien er geen oudle denbestand bestaat, wordt een drin gend oproep gedaan om adressen door te geven van oudleden die men uit het oog is verloren. Op vrydag 15 december zal door de leiding en oudere stamleden een weergaloze musical worden opgevoerd, waar van de repetities al in volle gang zyn. De nog immer actuele kerstmu sical 'Scrooge' is door een aantal scoutingleden herschreven en in een 'passend' jasje gegoten. By grote belangstelling wordt een tweede voorstelling'gegeven op don derdag 14 december. Ook de extra opbrengsten van deze voorstellingen zullen ten bate komen van het King Jesus Charity Home. Winnaars van de megastoelen dans waren by de eerste ronde: 1. Tim Hesselmans, 2. Inge ten- Zeldam, 3. Peter Poel. Na de tweede ronde waren dat: 1. Claudia Stanco, 2. Angela Stanley, 3. Kelly Poel. LIMMEN - Scouting Limmen bestaat zestig jaar. Het hele jaar staat in het teken van dit jubileum en afgelopen zondag werd een megastoelendans als nieuw evenement toegevoegd aan alle festiviteiten. De megastoelendans werd gehou den met als opzet zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het goede doel dat is 'geadopteerd' door de jubilerende vereniging: Het King Jesus Chaiity Home in Ghana, Afrika. In dit weeshuis verbly ven kinderen die met veel liefde, maar met mini male middelen worden opgevangen. Ook de situatie waarin de kinderen onderwys krijgen is erbarmelyk. Scouting Limmen heeft zich ten doel gesteld leslokalen te bouwen voor het weeshuis, deze in te richten en eventueel te zorgen voor andere voorzieningen, die de levensomstan digheden zullen verbeteren. Om geld in te zamelen werden de deelnemende scouts in de gelegen- panden en bijzondere plekjes. De gids geeft tekst en uitleg en beant woordt uw vragen. U bezoekt onder andere de plaatsen waar eens de Amerikaanse schilders Hitchcock en Melchers werkten, waar de Heren en Graven van het geslacht Egmont rondliepen en de Hoever- vaart, waarover nog niet zo heel lang geleden schelpenvissers hun schelpen naar de kalkovens lieten brengen. Aan het eind van de rond wandeling worden de fundamenten van het oude slot bezocht. Deelname aan de rondwandelin gen kost 2,50 voor volwassenen en 1,50 voor kinderen tot 12 jaar. Verzamelpunt is het bezoekerscen trum van de Stichting Historisch Egmond aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Aanvang van de rondwandeling is om 14.00 uur. Parkeergelegenheid is voldoen de aanwezig. ADVERTENTIE Herenweg 66 Egmond - Binnen (zanger/entertainer) REGIO - De Castricumse huisartsen Bakker, Buitenhuis en Coppoolse steken samen met wethouder Hommes en directeur Tromp van De Wonerij, de eerste spade in de grond op het Kortenaerplantsoen. Dit is het symbolische startsein voor de bouw van de HOED (Huisartsen Onder Een Dak) die de Wonerij op deze plek gaat bouwen op initiatief van zorgverzekeraar Univé. Eigen foto Met een enorm enthousiasme en de wil om te winnen dansten de deelnemers hun rondjes om de enorme cirkel van stoelen, terwijl muziek luid door het dorpspark dreunde. Foto Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 133