Open dag Beheer Openbare Ruimte en Brandweer Heiloo I 's. Gewijzigde openingstijden S" 13 HEILOO Kom op 9 september naar het Rosen daal 2 2A! Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl De afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) en Brandweer Heiloo hebben opnieuw de handen ineengeslagen en organiseren samen een Open dag op zaterdag 9 september. Na het grote succes in 2004 kunnen jong en oud ook dit jaar weer allerlei activiteiten onderne men aan het Rosendaal 2 2A. Tijdens de Open dag laten de BOR en de brandweer vanaf 11.00 uur tot 16.00 uur zien welke werk zaamheden ze in het dorp uitvoe ren en wat er aan materiaal en voorbereiding nodig is om dit werk te doen. Nieuw tijdens de editie van dit jaar is een flink aantal spectaculaire demonstra ties, o.a. door het bikers team van de politie. Zij vormen een specia le eenheid binnen het politie korps en verrichten op en met behulp van hun mountainbike arrestaties. Ook is het mogelijk om een traumahelicopter van dichtbij te bekijken. In kleine groepjes kunnen bezoekers een toelichting krijgen van de bemanning van dit reddingsvoertuig. De bemanning staat tijdens de Open dag paraat en bij een ernstig ongeval kan de inzet van de traumahelicopter worden gevraagd. Dit betekent dat de traumahelicopter er moge lijk niet de gehele dag is. lilllili Bouwen en wonen Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: De Laghe Weijdt 40, reg.nr. 2006/0278 ged. vergroten woning ontvangstdatum: 21 augustus 2006 Raadhuisweg 11, reg.nr. 2006/0281 vergroten winkelgebouw ontvangstdatum: 21 augustus 2006 Raadhuisweg 12 -13, reg.nr. 2006/0280 vergroten winkelgebouw ontvangstdatum: 21 augustus 2006 Westerweg 302, reg.nr. 2006/0279 plaatsen (tijdelijke) woning ontvangstdatum: 14 augustus 2006 De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer: (072) 535 66 66. Nieuwe bouwplannen proce dure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hier onder vermelde bouwplannen, die Wat is er te doen? BOR De medewerkers van de BOR brengen de verschillende discipli nes en werkzaamheden onder de aandacht. De wijkteams, de bomen- ploeg, de veegploeg, de wegen- ploeg, de rioleringsploeg en de medewerkers van de garage, het kantoor, de technische dienst, de begraafplaats, het Beestenboetje en de Afvalbrengplaats laten zien waar zij dagelijks mee bezig zijn. Ook kunt u meer te weten komen over de excursies rond diverse afvalthema's die de afdeling Beheer Openbare Ruimte voor scholen heeft georganiseerd. Tijdens deze excursies hebben basisschoolleerlingen uit Heiloo kennisgemaakt met afvalsoorten en de verwerking daarvan tot nieuwe producten. Brandweer De Brandweer stelt de kazerne en de kantoren open, heeft al het materiaal uitgestald en geeft toe lichting op de materialen en het werk van de brandweer. Een uit leg over virtueel oefenen wordt gegeven door de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord. Ook zijn er doorlopend activiteiten waaraan u zelf kunt meedoen, zoals blus sen met kleine blusmiddelen, fietsen knippen en een demon stratie hoe is het om in rook te m worden behandeld volgens de unifor me openbare voorbereidingsprocedu re uit de Algemene wet bestuursrecht. Ewislaan 34 - veranderen en vergro ten wofiing en garage; Goodeslaan 21 - vergroten woning; Harrelaers 89 - vergroten woning (uitbouw keuken); Heerenweg 2 - bouwen overkapping (carport); Kerkelaan 21 - vergroten woning; Westerweg 60 - verbouwen en ver groten woning; Westerweg 377a - vernieuwen drie recreatiewoningen. Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 31 augustus 2006 gedu rende zes weken voor een ieder ter lopen. Daarnaast kunt u met kor ting een blusdeken of rookmel der aanschaffen en is er informa tie te verkrijgen over het vrijwilligerswerk bij de brand weer (zie ook het artikel "Een spannende tweede carrière bij brandweer Heiloo" op pagina 14). Voor kinderen is het moge lijk om een rondrit met een brandweerauto te maken en zijn er waterspellen. Programma demonstraties Naast de verschillende activitei ten die doorlopend plaatsvinden, worden er op bepaalde tijden ook demonstraties gegeven. 11.00 uur vlam in de pan 11.30 uur realistische brandinzet 12.00 uur demonstratie jeugd brandweer 12.30 uur ontploffen gastankjes 13.00 uur bike team politie 13.30 uur vlam in de pan 14.00 uur demonstratie jeugd brandweer 14.30 uur realistische brandinzet 15.00 uur bike team politie 15.30 uur ontploffen gastankjes Voor de kinderen De kinderen zullen uiteraard hun ogen uitkijken bij alle demon straties tijdens de Open dag. Naast de demonstraties is er voor de kinderen een quiz uitge zet, die langs alle activiteiten leidt en waarbij onderweg vra gen beantwoord moeten worden. Voor de inzender met de meeste goede antwoorden is er een iPod nano te winnen. Daarnaast is er een springkussen, waar ze zich flink kunnen uitleven en natuur lijk is er ook wat te snoepen: gra tis popcorn en suikerspinnen. Kom op de fiets Het terrein van de BOR staat tij dens de Open dag vol met kra men en demonstratiemateriaal. Het is dus niet mogelijk om op het terrein zelf te parkeren en we willen u daarom vragen om op de fiets te komen. Komt u toch met de auto, dan kunt u parkeren langs de Kanaalweg (dit wordt met borden aangege ven). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68 of Brandweer Heiloo, telefoon nummer (072) 535 68 50. In verband met de open dag van de afdeling Beheer Openbare Ruimte en Brandweer Heiloo is het op zaterdag 9 september a.s. niet mogelijk grof huisvuil aan te leveren op de afvalbrengplaats aan het Rosendaal. inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver melde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemo tiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Plaatsen tijdelijke unit bloemenzaalc Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan voor het plaatsen van een winkelunit t.b.v. (Vervolg op volgende pagina) Belangnjke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 30 AUGUSTUS 200 Hei 00 contact -..4-; -y'i Meer informatie Ter inzage Indienen van zienswijzen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 13