Damesvoetbal Limmen bestaat tien jaar TC Hogedijk sluit seizoen af MCA ALKMAAR SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Amak loop trekt veel lopers van ver sport 2/ 072-5121248 Werphengelspektakel bij Zwembad Limmen Deze tak van VV Limmen kent ongekende groei' Condor GolfClub speelt Henk Kaandorp Cup Zilveren Haartjes Toernooi en Clubkampioenschappen zijn gespeeld Veel betere tennissers van TC Hogedijk lieten verstek gaan Montage- en Constructiebedrijf Momenteel heeft voetbalvereniging Limmen ruim honderd vrouwelijke leden. Eigen foto VOETBAL LIMMEN - Zondag 17 septem ber stond in het teken van het tienjarig bestaan van het damesvoetbal van de W Limmen. Deze tak van de W Limmen kent een ongekende groei in de afge lopen periode. Momenteel heeft de vereniging ruim honderd meisjes- en damesleden. Om dit jubileum te vieren werd er in 's ochtends in de kantine gestart met een ontbijt voor alle ruim honderd vrouwelijke leden van deze vereniging. Als speciale gast was ook burge meester Emmens-Knol uitgenodigd om b\j dit unieke ontbyt aanwezig te zyn en kon zij de tactiek samen met de teamleden van Dames 1 doornemen voor de nog te spelen wedstryd tegen Wiron. Succes kon hierdoor niet uitble ven en dat bleek ook wel uit de eindstand, een 18-0 overwinning. Na enkele speeches van Karin Min, coördinator van de meisjes/dames afdeling en de kersverse voorzitter van de W Limmen, Nico Beentjes, kon het ontbyt van start gaan. Na afloop van dit ontbyt werden er ballonnen opgelaten en een groepsfoto van alle leden en bege leiding gemaakt als herinnering aan deze mylpaal. LIMMEN - Op zondag 1 okto ber zal de Jeugdvisclub Samen Beet in samenwerking met HSV Limmen en 'Het ei-sportief ont spannen', een werphengelmiddag houden rond zwembad Dampegheest. Diverse werphengelmethodes, werptechnieken, montages en kunstaassoorten zullen tydens demonstraties worden getoond. Zo zal Joost Zwertbroek kunstaas door het bad laten zwemmen, om de actie's van verschillende aass oorten te laten zien. Peter van der Heydt zal laten zien hoe je de afstand en richting bepaald van het vissen met een voerkorf of een matchdobber. Voor de jeugd is er een werp- baan, waarby drie maal met een gewichtje op een schyf mag wor den gemikt. Voor de winnaars zyn er leuke prijsjes te winnen. Verder kan er onder begeleiding zelf wor den geworpen in 't Stet, met onder andere een matchhengel en een feederhengel. De winkel van het zwembad is open, hier is koffie, frisdrank, ys. en snoep verkrijgbaar. Tydens het evenement kunt u alle nodige informatie krijgen over de visclub HSV Limmen en haar jeugdafde ling Samen Beet. De toegang tot het werphengelspektakel is gratis en voor iedereen toegankelyk van 15.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie bel Peter van der Heydt, tel. 072-5051056 of mail naar info@hsvlimmen.nl. Ook vindt u informatie op de web site: www.hsvlimmen.nl. TENNIS HEILOO - De vorige twee afle veringen van het Zilveren Haartjes Toernooi vielen samen met de clubkampioen schappen. Om concurrentie te voorkomen hadden de organi satoren van de beide grote eve nementen besloten om het toernooi voor de 50-plus- Hogedijkers en de clubkampi oenschappen voor seniorleden te ontkoppelen. Mous Apeldoorn, initiatiefnemer en organisator van het Zilveren Haartjes Toernooi, was er dit jaar in geslaagd om 65 dames en heren met een hoog grysgehalte voor 'zyn' toernooi te strikken. Er werden door de dames- en herendubbels minimaal drie wed strijden van een uur in poules gespeeld. Het opvallendste koppel werd ongetwyfeld gevormd door clubtrainer Ron Goedel en de 80- jarige Thomas Min. Het toernooi werd op vrydagavond afgesloten met een maaltyd in de kantine. Het door Gerard Pig Zentveld verzorgde buffet was voortreffelyk verzorgd en op de muziek van good old Ab Glas heten veel paren zien het dan sen nog niet verleerd te zyn. Op de dag na het Zilveren Haartjes Toernooi gingen de club kampioenschappen van start, waar voor zich 150 leden hadden inge schreven. Helaas waren er niet alleen minder deelnemers dan in voorgaande jaren, maar ook veel betere tennissers van TC Hogedyk heten verstek gaan, waardoor er niet in categorie 3/4 gespeeld werd. Alle wedstrijden werden in poultjes gespeeld met als voordeel dat elke deelnemer minimaal één wedstrijd speelde. De wisselbekers voor de sterkste Hogedykers tot en met categorie zes gingen naar Linsey de Boer en Frank de Lange. De familie de Boer was wel zeer succesvol tydens deze clubkampi oenschappen: dochter Linsey won het dames enkel 6, moeder Greet eindigde als tweede. Moeder en dochter werden eerste in het dames dubbel 5 en zoon Huub schreef met Eelje Swart het gemengd dubbel 5 op z'n naam. Wat jammer dat Huub én een aantal andere veelbelovende jonge Hogedijkers het volgend seizoen hun geluk by een andere vereniging gaan beproeven en dus niet meer op het Hogedyk-park te bewonde ren zyn. Met de traditionele verlo ting werden de clubkampioen schappen 2006 afgesloten. HEILOO - Zaterdag speelden 56 spelers van de Condor Golf Club op Golfbaan Spaarnwoude de Henk Kaandorp Cup. Na 18 holes stonden twee spelers precies gelijk op 66 slagen en diende er een beslissing te worden geforceerd. Op de eerste extra hole was André Vis uiteindelijk net iets beter dan Wilbert Burgering. Volgend jaar kan André de cup verdedigen en Wilbert zal er dan alles aan doen om toch zijn naam op het bord te krijgen! Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 141