Schoonheidssalon Aqua Lezing over hortensia's bij Groei Bloei Geslaagde Vakantie Blind Date in de bibliotheek Dag van de Talen op basisscholen Heiloo geslaagd H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 liilPsB DECLEOR KORTOM Geslaagd Klaverjassen Ypestein VVD Heiloo vergadert Info-uur CDA fractie UITKIJKPOST 4 OKTOBER 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. KftL* ndeMWMESSSMCE'» Foto: Uitkijkpost Schoonheidssalon Aqua, Schoolweg 17, Limmen, tel. 072-5052021. Persoonlijke aandacht, een goede verzorging en een deskundig advies waar het gaat om je huid. Iets om naar uit te kijken. In haar gloednieuwe, modern ingerichte salon vertelt schoonheidsspecialiste Bianca Sijssens wat zü daarin te bieden heeft. Schat aan ervaring en nieuwste ontwikkelingen „Na mijn opleiding ben ik 15 jaar werkzaam geweest by verschillende salons en heb daarna twee jaar in Noorwegen gewoond. Toen we terug kwamen werd ik met regelmaat benaderd door voormalige klanten, met de vraag of zy bij mij weer terecht konden voor schoonheidsbehandelin gen. Het idee aan huis te werken trok altijd al, dus de keuze was snel gemaakt. Dat was de beste beslissing ooit", begint Bianca haar verhaal. Deze beslissing maakte dat zy in 2003 haar eigen salon opende. Een schat aan ervaring dus, maar ook de nieuwste ontwikkelingen op gebied van huidverzorging kan de klant bij haar vinden. „Ik doe elk jaar een cur sus of opleiding om myn vak by te houden en daarbij worden veel nieuwe methodes geïntroduceerd. Daar ben ik heel gevoeüg voor en het houdt me gemotiveerd om er iets mee te doen richting mijn klantenkring. Neem bijvoorbeeld huidveijonging. Heel interessant en het maakt dat de huid na de behandeling, waarbij ik de rimpels doe vervagen, toch een aantal jaren jonger toont en meer weerbaar is." Bio skin jetting, een bio logische manier om rimpels te vervagen, is daar een goed voorbeeld van. Met de diverse behandelingen in haar schoonheidssalon bereikt Bianca opzienbarende resultaten „Naast gezichtsbehandelingen (van standaard tot super luxe), bied ik het harsen van de benen, verven van wimpers en wenkbrauwen en mani cure. Een gemiddelde gezichtsbehandeling duurt ongeveer anderhalf uur en is opgebouwd volgens een vaste routine. Eerst begin ik met een uitvoe rige reiniging van gezicht, hals en decolleté, vervolgens zal ik indien gewenst de wenkbrauwen epileren. Na het eipileren doe ik een peeling van de huid en krijgt het gezicht een stoombad. Daarna verwijder ik eventuele onzuiverheden. Het meest ontspannende deel is natuurlyk de massage, waarna een masker volgt. Als afsluiter kan ik make-up verzor gen." Ze benadrukt dat een goede reiniging van de huis het allerbelang rijkste is om een frisse uitstraling te behouden. En zolang je op die manier consequent met je huid omgaat, heeft dit een preventieve werking voor een gezonde huid. Make-up voor de bruid en exclusieve avond make-up Ook visagie behoort tot de mogelijkheden. Zo kunnen bruiden terecht voor de make-up voor hun grote dag, kan Bianca een exclusieve avond make-up aanbrengen en als u een feestje heeft en eens een andere look wilt uitproberen kan dat ook. Ze werkt in de salon met het Franse product Decleor, een merk op basis van bloemen en planten, dermatologisch, maar niet op dieren getest! Het is ook mogeüjk om producten aan te schaffen. Bianca benadrukt dat vooral de gezelligheid troef is bij Aqua. „Myn klanten vinden het hier altijd zo gezellig en er is een basis van wederzijds vertrouwen." En voor wie nog meer wil, houd u de adverten ties van Aqua in de gaten, want de plannen voor make-up-workshops zijn in de maak! HEILOO - Op dinsdag 10 okto ber verzorgt Cor van Gelderen een lezing met als onderwerp: Hydrangea, beter bekend als de hortensia. „Het grote voordeel van een foto boek maken over Hydrangea's is dat je heel veel leuke verzamelaars ont moet die vol passie verhalen over hun geliefde planten en graag al hun kennis met je delen. Op die manier hebben wij niet alleen veel nieuwe soorten gezien en verzameld, maar ook veel oude en vergeten soorten herontdekt", aldus Cor van Gelderen. Afgelopen augustus verscheen het fotoboek, waarin ruim 600 verschil lende soorten zijn afgebeeld en beschreven. De passie van de verza melaars, die ze op hun reizen ont moetten, is op hen overgeslagen, op de Kwekerij Esveld in Boskoop en in de plantentuin de Oirsprong te Oirschot, beide eigendom van Cor van Gelderen. Daar is dan ook Nederlands grootste collectie Hydrangea te vinden. Alle aspecten, ook snoei en bloei, komen aan bod tydens de lezing van deze avond. Aanvang is om 20.00 uur, de toegang is gratis. Locatie: het ontmoetings centrum van GGZ Willibrord, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. HEILOO - Onder het motto: 'Laat u verrassen door één van de Blind Date Vakantietassen!' werden de afgelopen zomervak antie bijna tweehonderd Blind Date Vakantietassen aan leden van Bibliotheek Heiloo uitge leend. Iedere tas kon gratis worden geleend en was met vijf zeer verschil lende materialen speciaal gericht op de categorie 'thuisblijvers'. De Blind Date Vakantietassen vielen bijzonder in de smaak. Uit de vele enthousiaste reacties bleek dat men door de inhoud vaak verrast is, ofwel door de boeken, de cd of dvd, of door de bladmuziek of een tijdschrift. Bij de dvd's gooiden de natuurfilms hoge ogen en ook de dvd's op muziekge bied werden byzonderd gewaardeerd. Tijdschriften, zoals FietsActief, Fotografie en Onkruid brachten lezers op het idee om deze informa tieve bladen vaker in te kyken. Uit de beoordelingsformulieren, die in iede re Blind Date Vakantietas waren bij gevoegd, bleek dat het door de leden op prijs werd gesteld op deze manier kennis te maken met materialen uit de collectie van Bibliotheek Heiloo, die ze zelf niet kenden of niet zo snel zouden kiezen. In grote meerderheid vonden de leners van een Blind Date Vakantietas deze actie verrassend, blikverruimend en voor herhaling vatbaar. HEILOO - Onze plaatsgenoot Martijn van den Haak is geslaagd voor zijn studie bewegingsweten schappen aan de Vrije Universiteit van Amsterdam. HEILOO - Wijkvereniging Ypestein start vrijdag 6 oktober weer met de klaveijasdrive. Traditioneel zal deze drive iedere eerste vrijdag van de maand plaatsvinden. Geen kaartmaat, maar wel zin om te kaarten, neem dan gerust even contact op. Reservespelers zyn ook altijd welkom. De (gratis) kof fie staat klaar. Locatie is De Hucht 2 in Heiloo, tel. 06-54967220, entree: 2,-. Aanvang: 19.45 uur, start 20.00 uur. HEILOO - Op donderdagavond 5 oktober vergadert de fractie van WD Heiloo. Wanneer u een onderwerp met hen wilt bespre ken dan bent u hartelijk welkom, vanaf 20.00 uur, in het gemeente huis (oude ingang). Wilt u. vooraf laten weten dat u komt, bij de secretaris van WD Heiloo: Caj Oosters, tel. 06-51268489 of caj .oosters@wdheiloo.nl. HEILOO - Op donderdag 5 okto ber houdt de CDA-fractie een info-uur. Wanneer u een onder werp met de fractieleden wilt bespreken, graag van tevoren een bericht aan Henk van der Werf, tel. 072-5335150 of Elly Beens, tel. 072-5338208. Aanvang om 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). HEILOO - Op 26 september werden de leerlingen van groep 8 op de Springschans, De Benedictus, De Meander, De Radboud en de Paulusschool verrast met een lesje Engels. In het kader van de Europese Dag van de Talen hadden leerlingen van de osg Willem Blaeu uit Alkmaar, die allemaal tweetalig onderwijs vol gen, een Engelstalig programma voorbereid om extra aandacht te geven aan het nut van vreemde talen onderwys. Op universiteiten en hogescholen wordt de lesstof steeds vaker in het Engels aangebo den terwyl de boeken waaruit geleerd moet worden, veelal Engelstalig zyn. Tweetalig onder wijs in het middelbaar onderwijs, er zyn inmiddels 80 scholen in Nederland die dit aanbieden, kan hierbij een extra steuntje in de rug betekenen. Dit bleek meteen al toen enkele gastdocenten in een andere moedertaal van wal staken; Spaans, Armeens, Japans en Portugees waren lastig te volgen terwyl het zelfde verhaal in het Engels al een stuk toegankelijker werd. Niet geheel zonder een gezonde span ning, wisten de 'nieuwe docenten' de stof op hun enkele jaren jongere leerlingen over te brengen. Aan het eind van de les kregen de nieuwbak ken onderwijsgevenden een open doekje en de verzekering dat zij vol gend jaar weer terug mogen komen. Op 26 september werden de leerlingen van groep 8 op de Springschans, De Benedictus, De Meander, De Radboud en de Paulusschool verrast met een lesje Engels. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 153