Uitnodiging Heiloo, bereikbaar Wie heeft een oude foto? Nieuwe acties verwijderen fietsen 15 mmmm Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Heiloo werkt aan de eigen bereikbaarheid. Niet alleen per auto, fiets of trein, maar ook telefonisch, de website of de e-mail. Als bestellen bij bol.com, wehkamp.nl, eBay.nl of marktplaats.nl voor veel mensen inmiddels de gewoonste zaak van de wereld is, waarom is het rege len van een dakkapel nog steeds niet mogelijk via www.heiloo.nl? Of is dat onzin, want een uitje naar het gemeentehuis is ook nooit weg? De raad buigt zich, samen met College en ambtenaren, over de bereikbaarheid van Heiloo, nu en in de toekomst? Wat willen we eigenlijk, wat zouden we moe ten willen? Maar nog belangrij ker: wat wilt u, als inwoner van Heiloo? Op dinsdag 17 oktober a.s. van 18.00 tot 22.00 uur in restaurant Klein Varnebroek wordt aan de hand van het werkschrift BurgerServiceCode (zie daarvoor http://www.burger.overheid.nl) gediscussieerd over de bereik baarheid van Heiloo en u kunt meedoen. Wat zijn uw ervaringen nu met de gemeente en is dat vol doende of kan het ook beter? Graag horen we uw ervaringen, en verbetervoorstellen. Aanmelden Uiterüjk donderdag 12 oktober a.s. aanmelden is verplicht. U kunt dit doen bij mevrouw C. Moleman of mevrouw D. van der Schuur, telefoonnummer (072) 535 66 46 of via e-mail naar c.moleman@heiloo.nl. Ook in oktober wordt in de Stationsomgeving weer een aantal weg- sleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chao tisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur contact opne men met de firma Schilder via telefoonnummer 06 - 53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsen- straat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgesla gen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opge haald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de wegsleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 63. Voor meer informatie over de afhaal procedure kunt u kijken op www.heiloo.nl. De twee hekpalen aan het Slimpad zijn een overblijfsel van een hekwerk dat voor de ingang van de voormalige ULO- school heeft gestaan. De hekpa len werden vorig jaar op de gemeentelijke monumentenlijst geplaatst vanwege het bijzon dere en ambachtelijke metsel werk dat hier is toegepast (1937). De gemeente wil de hek- palen restaureren en complete ren. Daarom zou het leuk zijn als we weten hoe de palen er precies hebben uitgezien. Misschien zijn er nog'mensen in de gemeente die foto's hebben van deze voor malige entree van de ULO- school. Of mensen die weten wie het hekwerk gemaakt heeft, dat tussen palen zat. Heel graag horen wij uw reactie. U kunt hiervoor contact opne men met mw. A. van Breugel, (aanwezig op donderdag en vrij dag), telefoonnummer (072) 535 67 55. Raad en -commissies Commissie Maatschappelijke Zaken in BukBuk Maandag 9 oktober a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken. Aangezien een presentatie van de beleidsvisie over jeugdbeleid wordt gegeven, vindt de vergadering plaats in BukBuk, Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegan kelijk. Op de agenda staan ondermeer de volgende punten: - Inspreekrecht - Presentatie beleidsvisie 1.1 De presentatie wordt verzorgd door de heer Zandhuis van de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo Vaststellen minimabeleid 2007 Instemmen met de in het subsidie- boek 2007 voorgestelde subsidiepla fonds en de daarmee samenhan gende financiering - Op verzoek van WD nadere discus sie over de fusie GGD - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 10 oktober a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan ondermeer de volgende punten: - Inspreekrecht - Vaststellen belastingtarieven en privaatrechtelijke tarieven voor het jaar 2007 - Opvattingen gemeente Heiloo over het Manifest van de gemeenten: het lokale bestuur in de toekomst - Strategische visie: concretisering van speerpunten - Vaststellen vergaderschema 2007 - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 11 oktober a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergade ring begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan ondermeerde volgende punten: - Inspreekrecht - Presentatie BIOCOM, nieuwe com- posteercontainer voor thuiscom- posteren van groente-, fruit- en tuinafval (de groene bak) De presentatie wordt verzorgd door de firma BIOCOM - Vaststellen van het handhavings beleid omgevingsrecht en aange haakte taken APV - Informatie-uitwisseling raadscom- i missieleden Welstandscommissie Op maandag 9 oktober a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 25 september 2006. 3. Ingekomen stukken. 4.Ingekomen bouwplannen: - J.P. Hasebroekweg 21, bouwen 10- klassige basisschool - Het Maalwater 1, bouwen clubge bouw - Het Zevenhuizen 1, plaatsen erker aan de voorgevel - Locatie Het Maalwater, bouwen 9 vrijstaande en 23 geschakelde een gezinswoningen (Vervolg op volgende pagina) r"i Belangrijke nummers L. J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 4 OKTOBER 2006 Heiloo contact

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 163