Groot volleybal toernooi in Limmen Handbaldames Meervogels'60 winnen overtuigend Zuur verlies van Limmen 1 tegen hekkesluiter Goede seizoenstart Vennewater Badminton MfttllSl Foresters Fg, op weg naar het kampioenschap? c? VOETBAL LIMMEN - Op zondag 29 okto ber is het zover en zal het grote Bakker Bakker stratenvolley- baltoernooi weer plaatsvinden! Wilt u meedoen aan dit evene ment in de sporthal d'Enterij, dan kunt u zich nog inschrijven tot 20 oktober. De kosten zijn 25,- per team en voor ieder team is er een lekkere prijs, zoals altijd verzorgt door Bakker Bakker. Een team dient uit minimaal zes personen te bestaan, waarvan mini maal twee dames en maximaal twee NeVoBo leden. De gezelligheid is belangrijker dan de prestatie en het niveau is recreatief, dus ook geschikt voor degene die niet zo goed kan volleyballen. Gewoon inschrijven met een team onder een ludieke naam en spelen maar. Vorig jaar ging het team Boerenkaas zelfs een stap verder en betrad het veld in burka's! Al jaren doen meer dan twintig teams mee aan dit festijn, dat zijn weerga niet kent. Vele straten en bedrijven, maar ook families en vriendenploegen doen mee aan dit evenement op de laatste zondag van oktober. De tri bune biedt ruimschoots plaats aan toeschouwers en spandoeken. Voor inschrijvingen kunt u een e- mail sturen aan Wilmer Kaandorp wilmer_kaandorp @hotmailcom Voor meer informatie kunt u recht streeks contact met hem opnemen viatel. 06-55973406. HEILOO - Afgelopen zaterdag speelde Foresters F9 tegen Fll van voetbalclub SVW 27 en werd de wedstrijd door hen gewonnen met 3-1. Het tot nu toe ongeslagen team staat onder de bezielende lei ding van Niels Poland en Nancy de Boer en bestaat voornamelijk uit 7-jarigen. Het team beschikt over enorme winnaarsmentaliteit en als de jongens blijven presteren zoals zij tot nu toe hebben gedaan, maken ze misschien wel kans de nieuwe kampioenen van de club te worden. Foto: Mario Sacksioni HANDBAL AKERSLOOT - Afgelopen zon dag namen de handbaldames" van Meervogels'60 het op tegen AHC/Kolping uit Alkmaar. De wedstrijd werd grotendeels op een nat veld gespeeld, maar de overwinningsdrang van de Akerslootse dames was groot genoeg. AHC/Kolping werd met 14-5 ver slagen. De eerste tien minuten van de wedstrijd werd op een droog veld gespeeld en lange tijd lang was de stand 2-2. Vervolgens begon het te regenen en toen de dames van Meervogels'60 eenmaal gewend waren aan het natte veld en een gladde bal, werd er lustig op los gescoord. De tegenstander had duidelijk meer moeite met het weer, dit resul teerde in een 10-3 voorsprong in de rust. De tweede helft begon wat angstig aan beide kanten en het was AHC/Kolping die daar het meest van kon profiteren, door tweemaal ach ter elkaarte scoren. Vervolgens waren het vier doelpunten van Akerslootse zijde die de eindstand van 14-5 op het scorebord zette. De doelpunten werden gescoord door: Lieke Berkhout (4), Yvonne Meijer (4), Yoni Dekker (2), Gitta Lute (2), Dorien van Baar (1), Marit Blokker (1) Vorig jaar betraden meer dan twintig gelegenheidsteams de volleybal-arena van sporthal d' Enterij. Het Boerenkaasteam speelde alle wedstrijden in een burka. Eigen foto VOETBAL LIMMEN - Afgelopen zondag stond voor Limmen 1 de uit wedstrijd gepland tegen Waterloo 1. De ploeg uit Driehuis stond voorafgaande aan deze competitiewedstrijd troosteloos op de onderste plaats met nul punten uit vier gespeelde duels, terwijl Limmen zijn ongeslagen status met tien punten uit vier duels diende te verdedigen. Limmen nam het initiatief in de beginfase, waarbij het linkerspits Daan Pepping, was, die in de eerste helft de 0-1 voorsprong voor zijn ploeg op het scorebord bracht. Waterloo probeerde met lange bal len hun behendige spits te bereiken wat zes minuten voor het rustsig- naal lukte en direct de gelijkmaker betekende. Toch ging Limmen met een 1-2 voorsprong rusten toen Alex de Ruyter vanaf twintig meter een afgeslagen aanval binnenschoot en daarmee hun keeper kansloos maakte. Een glaszuivere goal van Ron van Stralen werd op slag van rust onterecht afgekeurd, vanwege vermeend buitenspel. Ook de tweede helft werd door Limmen voortvarend gestart. Grote kansen werden echter niet verzil verd en de genadeklap, in de vorm van een derde goal, kon door Limmen niet worden uitgedeeld De ommekeer was het uitvallen van Ron Hof, die met een fikse hesbles sure naar de kant moest. De organisatie was zoek en Waterloo profiteerde hiervan door de 2-2 te scoren. Na een kwartier oponthoud wegens naderend onweer, had Limmen nog twintig minuten tijd om de wedstrijd naar zich toe te trekken: Grote kansen voor Alex de Ruyter en invaller Herman van de Mey werden opnieuw niet tot een doelpunt omgetoverd. Het werd extra zuur voor Limmen toen Waterloo vijf minuten voor tijd hun derde treffer wist te scoren en Limmen geheel met lege handen het staan. Een nederlaag die Limmen grotendeels aan zichzelf had te wij ten, door de vele kansen niet te benutten in deze wedstrijd. Aanstaande zondag krijgt Limmen 1 de kans zich te revancheren, als subtopper de Wherevogels uit Purmerend op sportpark Dampegheest de tegenstander is. De aanvang van deze wedstrijd is 14.00 uur. BADMINTON HEILOO - Na de eerste ronde thuiswedstrijden dit weekeinde en de uitwedstrijden van vorige week, kan Vennewater Badminton vertrouwen putten uit een goede start van het competitie seizoen. Met vyf seniorenteams en maar liefst acht jeugdteams is de vereni ging een niet te verwaarlozen factor in de competitie. Vorig jaar gepro moveerd naar landelijk niveau en ook meteen kampioen, heeft het eerste team nu de doelstelling om de positie te consolideren. Vorige week in de uitwedstrijd tegen Slotermeer 4, bleek dat geen gemakkelijke opgave. Meerdere gelijkwaardige partyen gingen nipt verloren en dit resulteerde in een 6- 2 verhes. Wellicht heeft deze neder laag hen eerder op scherp gezet, dan gedemotiveerd. Want de tegen stander van deze week werd slacht offer van de dadendfang. BC Drachten werd met een afge tekend 8-0 verhes naar huis gestuurd. Met gezonde strijdlust zien de spelers genoeg mogelijkhe den om in deze poule een rol van betekenis te spelen. Ook in regio Noord Holland zijn de Vennewaterteams tegenstanders van betekenis; na twee speelrondes staat slechts één team zonder pun ten. Het debuterende Jeugd A5, bestaande uit doorgestroomde recreanten spelers, op een na, beleefde zaterdag hun competitiede buut. Met een nipt 3-5 verhes ging de wedstrijd naar het meer ervaren Stolp A3. Desondanks kunnen zij terugkijken op een verdienstelijke eerste wedstrijd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 171