Mfitte /rer/fje in nacht van de nacht in duisternis gehuld in een willekeurig stembureau Stemmen 14 #t|-<■ 7 - s - In de nacht van 28 op 29 oktober 2006 neemt gemeente Heiloo deel aan het project 'Nacht van de Nacht'. Hierbij wordt de verlichting rond het Witte kerkje uitgeschakeld. Onder het motto 'mag het licht uit' heeft de Milieufederatie Noord-Holland alle gemeenten in de provincie Noord-Holland gevraagd op een markant punt de verlichting van een monu ment voor één avond te doven. Gemeente Heiloo heeft ervoor gekozen om het Witte kerkje voor één nacht in het donker te zetten. Om verder aandacht te vragen voor 'donkere nachten en verant woorde verlichting' wordt op 28 oktober door de 12 provinciale Milieufederaties en de stichting Natuur en Milieu voor de tweede maal de Nacht van de Nacht geor ganiseerd. In de Nacht van de Nacht worden in het hele land in de avonduren verschillende acti viteiten georganiseerd. In de omgeving van Heiloo vinden de volgende activiteiten plaats: - Nachtelijke vaarexcursie in Ilperveld - Wandelen met de Nachtwaker in Schoorl - Sterrenwacht Orion in Boven- karspel is open voor publiek - Het Nationaal Park Zuid- Kennemerland verzorgt in samenwerking met het IVN en de sterrenwacht Copernicus een drietal excursies, voor jong en oud. U kunt kiezen tussen een lampionnentocht, een ster- rentocht of een schemertocht. - Een spannende excursie door het duistere Streekbos in Bovenkarspel met als thema 'Leven in het donker' Meer informatie Voor meer informatie over de acti viteiten kunt u kijken op de web site www.nachtvandenacht.nl. De gemeenteraad heeft besloten om deel te nemen aan het experi ment "Stemmen in een willekeurig stembureau" binnen de gemeen te Heiloo. Dit geldt voor de verkiezing van 22 november a.s. voor de leden van de Tweede Kamer en tevens voor de verkiezing van de leden van Provinciale Staten op 7 maart 2007. Stempas binnen gemeente Heiloo Alle kiesgerechtigden ontvangen in plaats van een oproepkaart nu een stempas. Hiermee kan in ieder stembureau binnen de gemeente Heiloo gestemd wor den; de stempas kan dus niet in een andere gemeente worden gebruikt. Ook wordt het nu mogelijk om een onderhandse volmacht op de stempas te geven aan iemand binnen de gehele gemeente Heiloo. Voorheen kon een onderhandse volmacht alleen aan iemand binnen het eigen stemdistrict(bureau) worden gegeven. De voorzitter van een stembureau zal wel vaker naar een identiteitsbewijs vragen. Kiezerspas en volmacht bui ten gemeente Heiloo U kunt met de stempas niet bui ten Heiloo uw stem uitbrengen. Hiervoor geldt de bestaande rege ling, dat u een kiezerspas moet aanvragen voor 9 november 2006; Uw stempas levert u dan in. Ook als u een volmacht wilt geven aan iemand buiten de gemeente Heiloo, dient u dat schriftelijk aan te vragen uiterlijk 8 november 2006. Formulieren hiervoor zijn verkrijgbaar bij de publieksbalies Burgerzaken van de gemeente. Stempas verplicht Tenslotte geldt voor dit experi ment, dat u slechts kunt stem men als u een stempas overlegt. De voorzitter van het stembureau mag geen vervangende stempas uitschrijven. Bent u de pas verge ten, dan kunt u uw stem niet uit brengen. Er is gelegenheid tot 17 november om een vervangen de stempas in het gemeentehuis aan te vragen als u de stempas kwijt bent of niet hebt ontvan gen. De stempassen worden volgens de huidige planning bezorgd in week 45. Omdat het hier een experiment betreft wil het gemeentebestuur ook graag uw mening hierover vernemen. U kunt deze kenbaar maken in het stembureau. De stembureaus binnen de gemeente Heiloo wor den nog bekend gemaakt en staan ook vermeld op de kandida tenlijst, die huis-aan-huis wordt verspreid. Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met een medewer ker van de publieksbalie Burgerzaken, telefoonnummer (072) 535 67 22. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandag avond 18.00-20.00 uur. Voor meer informatie over Stemmen in een stembureau naar keuze buiten Heiloo en Stemmen bij volmacht kunt u kijken bij de rubriek Verkiezingen op de vol gende pagina. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Indien er spra ke is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Manaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. De genoemde bouw- en sloopplan- nen zijn niet altijd direct beschik baar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de medewer ker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Verleende uitritvergunning Het college van burgemeester en wet houders heeft de volgende vergun ning voor het maken van een uitrit op de openbare weg verleend ten behoe ve van het perceel Zevenhuizerlaan 103. De uitritveigunningen met de bijho rende stukken liggen ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de boven genoemde uitritvergunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 68. Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo t/m 5 oktober 2006 Teun z.v. B. Berghuis en N. Mantjes; Merel M. d.v. M.C.A. de Groot en G.H. Kramer; Floor E. d.v. C.R. de Brouwer en P.L. de Boer Jolijn d.v. W. Haagsma en A.F. van der Heijden; Sten C.D. z.v. M.M. Ullers en D.C.N. van Hasselt; Karei z.v. P.A. Brokx en M. Schoutsen; Mats z.v. R.C. Bolten en S.J. Haring; Max H.E. z.v. D.S. Lunter en A.J. Olyrhook Molenaar, Isabella d.v. M.N.H. Levering en D. Koedooder S.L. Barendsen en M.P.L. Sprenkeling J.J. Ottenhof en P.C. Looijer; G.M. Tromp en H. Ueda; F.J. Heeremans en C.H. Blesgraaf; N. Leering en B. Hink; A.M. Duinmeijer en J.J.C. Klaver C.P. Ranzijn; J.H. van Urk; A.G. Bakker; B.C. Wiggers wv Resink; T. Morsch A.R. Dragt; L. de Koekkoek wv Otter li OKTOBER 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact Êv;# >*t lv w"' •O ■ttê'"ü'i:t&-z-'-i V-;^, ~,.T V -as» «teagnwHB? éne Meer informatie Ter inzage Indienen van bezwaren Procedure Geboren Elders geboren Huwelijksaangiften Huwelijken Overleden Elders overleden

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 190