Magische mix concert De Windjammers Presentatie fotojournalist Herman Wouters CORSO NIEUWS UIT DE REGIO B|OSCOOP RESERVEREN: 0251 -652291 www.corsobioscoop.nl Handelsmerk van De Windjammers is de mix van stijlen Programma 12 okt t/m 18 okt 2006 "Step up" ^'Zwartboek" "The Cave of the Yellow Dog" K3 en hetJJsprinsesje" "Baas in eigen bos"{Nl) "Afblijven" Papegaaien aaien op Kinderboekenweek Dorpsstraat 70 Castrlcum Tel. 0251 - 65 22 91 CASTRICUM - Blaaskapel De Windjammers bestaat vijfen twintig én een half jaar. Tijd voor een muzikaal feestje, zo vonden het bestuur en de jubi leumcommissie. instrumenten getoverd, als de actue le carnavalshits in het vroege voor jaar. Door allerlei gebeurtenissen in het afgelopen jaar is de viering van het kwarteeuwfeest pas op 14 okto ber aan de orde. Om een circa 20.00 uur gaat de zaaldeur open en zal voorzitter Margot van der Horst de feestavond tijdens een korte ceremo nie openen. Vervolgens kan men genieten van Dixie Fun Jazz Band. De Windjammers zelf staan als ADVE RTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 16.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zondag 16.00 uur dinsdag 20.00 uur woensdag 14.00 uur nismaken dan kan dat. Wilt u meer weten over DEFA dan kunt u telefo nisch contact opnemen met penning meester Harry van Gent, tel. 072- 565754 of met voorzitter Andrea Rijtema, tel. 072-5062806. Ook kunt u van de website: www.fotoclubegmond.nl het laatste clubblad downloaden en de tips en tricksbvan the master. tweede in de line-up van het feest- concert, onder leiding van dirigent Beentjes. In Gent werd al veelvuldig een internationaal, verwend straat- festivaipubliek geamuseerd, maar ook tijdens de tweejaarlijkse Culturele Manifestatie in Castricum is er telkens weer een sprankelend repertoire. Na de pauze is het de beurt aan The Kinda Kinks with Horns, voordat The GP Age de avond zal afsluiten. De toegang voor de avond bedraagt 2,50 per per soon; kaarten zijn vanaf 20.00 uur aan de zaal verkrijgbaar. De entree van deze avond worden door De Windjammers gebruikt voor de aan schaf van nieuwe instrumenten. Herman Wouters won al vele prijzen, waaronder de Zilveren Camera. Foto: Herman Wouters (DEFA) REGIO - In de Kinderboekenweek, die nog tot en met 14 oktober duurt, staan dit jaar dieren centraal. Ze spelen in honderden kinderboe ken namelijk een hoofdrol. Om de Kinderboekenweek extra feestelijk te maken houden de bibliotheken in Castricum, Akersloot en Limmen een aantal beestachtige activiteiten! Zo was er vrijdag 6 oktober een beestachtige bostocht, en kun je aanstaande zaterdag nog mee met een speciale rondleiding door het Dierenduintje, vertrek om 11.00 of 14.00 uur. Vrijdagavond kwam Nina Hollenberg met haar papegaaien langs in de bibliotheek in Akersloot. Nina wist héél veel te vertellen over papegaaien en hun gedrag en de kinderen mochten Borre, Tabu en Asterix zelfs aaien! Foto: Irene Broekema EGMOND - Vrijdagavond 13 oktober om 20.00 uur staat een presentatie van het werk van de bijzondere fotojournalist Herman Wouters op het pro gramma. Herman Wouters is freelance foto journalist voor Trouw, HP/De Tijd, The New York Times, The International Herald Tribune, Hollandse Hoogte, en Novum, met publicaties in onder andere Time Magazine, Newsweek, Business Week, Le Monde, Het Parool en Vry Nederland. In 2006 won hij de Zilveren Camera, en de derde prys Landelijk Nieuws, series, in 2004 won hij de Zilveren Camera, derde prys documentaireseries, catalogus. Herman Wouters zou het op prijs stellen als u voor vrijdagavond 13 oktober een blik werpt op zijn websi te www.hermanwouters.nl, zodat er op deze bijzondere avond wat inter actie ontstaat en fry uw vragen kan beantwoorden. Bent u nog geen lid van DEFA, maar wilt u komen ken- Zes maanden te laat? Welnee! De Castricummer magiërs met muziek noten hebben zich laten inspireren door Harry Potter: de beroemdste tovenaarsleerling ter wereld kiest ook geen gewoon perron om op reis te gaan. Vanaf perron 'negen drie kwart' begint Harry elk jaar aan een nieuw avontuur op Zweinstein. Op 'vijfentwintig en een half gooien ook de blazers en slagwerkers van De Windjammers hun remmen los voor alweer een muzikaal avontuur. Om precies te zijn: zaterdag 14 oktober is hun feestavond vol muzikale magie in sporthal De Bloemen. In 1981 begonnen de wieken te draaien van de muzikale molen die tegenwoordig De Windjammers heet. In een kwart eeuw is de vereniging blijven groeien. Er zijn weliswaar minder leden dan onder de eerste naam (De Molenwiek), maar nog altijd is er een hechte kern van onge veer vijftien muzikanten, die samen muziek maken - met een frequent wisselend repertoire. Handelsmerk van De Windjammers is de aansteke lijke mix van stijlen. In december bij voorbeeld worden de sinterklaas- en kerstliedjes net zo makkelijk uit de

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 193